0
clear
  • 2 Слоеви Малина Пи Акрилик Монтажа Плоча Случај DIY Прототип Breadboard Експеримент Expasion Одбор за Малина Пи 3 / 2 / Б+
  • -20%
  • -20%
2 Слоеви Малина Пи Акрилик Монтажа Плоча Случај DIY Прототип Breadboard Експеримент Expasion Одбор за Малина Пи 3 / 2 / Б+

2 Слоеви Малина Пи Акрилик Монтажа Плоча Случај DIY Прототип Breadboard Експеримент Expasion Одбор за Малина Пи 3 / 2 / Б+

DEN 523.20
DEN 340.00

Достапност
Производот е достапен

Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Тоа е прилично лесно. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
(Доколку имате било какви прашања во врска со оваа точка ,ве молиме контактирајте со нас директно пред да ја напуштат повратни информации ,благодарение )
Renderings шоу
Ние прифаќаме Зачувам .Вие само нежно откине тоа. Нашата цел е задоволството на клиентите! 6.5 cm
Ширина : 10. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Време на испорака : ве Молиме контактирајте со нас за повеќе детали. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од проценува дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ако не сте задоволни со нашата служба за производот, Ние очекуваме позитивен фидбек и 5 ѕвезди на детални продавачот Оценка, Ние ќе го прават истото за вас. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. ако имате било каков проблем или не се задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време пред да ја напушти други повратни информации, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Ви благодариме! Уживаат во шопинг тука!. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.Можете да користите Виза и Мастеркард,T/T,Western Union,преку Moneybookers Ecrow
1. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2 Слоеви Малина Пи Акрилик Монтажа Плоча Случај DIY Прототип Breadboard Експеримент Expasion Одбор за Малина Пи 3 / 2 / Б+
Материјал : Акрилик
Должина : 14. Ние само брод да се потврди цел адреси.5
Се користи За : Малина пи 3 / Малина Пи 2 / Малина Пи Б+
Пакетот Вклучува :
2 парчиња*Монтажа Плоча
16pcs*завртки
8pcs*ореви
8pcs*дихтунзи
4pcs*бакарни цилиндри
(не вклучувајќи го Малина пи одбор и breadboard)
Забелешка : за Монтажа Плоча има налепница надвор, која може да го спречи тоа од нула.

Кон својствата

Додаток Тип:
Случаи
Компатибилен со:
малина пи 3
Бренд Име:
SHCHV

Производи во категоријата

10pcs / многу 5 V2 A USB Полначот AC Адаптер за Напојување Малина Пи 2 Адаптер велика БРИТАНИЈА / САД / ЕУ за Порто

Ако сакате подобро трговија на големо цена, ве молиме контактирајте : [email protected]Алуминиум CNC прецизност об

Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располаг

Тарифната Политика : Нормално тоа не тарифи, но секоја земја тарифната политика е различен,ако се појави

52 Pi Црна / Бела Случај за Малина Пи 3 / 2 Моделот БПакетот Вклучува : 1x ABS Случај (Изборен боја : Црна / Бел

50 компјутери се Префрлите Копчето Моќ Префрлување Mudule за Коло Мидвеј Светилка Напојување Малина Пи за П

Клиентите кои го купите овој производ, исто така, се обрне внимание на овие производи : Малина Пи Нула на

Клиентите кои го купите овој производ, исто така, се обрне внимание на овие производи : 7 инчен LCD Екран За

Нови Акрилик Монтажа Плоча Експеримент Плоча за Arduino Р3 Материјал : Акрилик Користи За Arduino Р3 Пакетот Вкл

Виш Малина Пи Играч Ексклузивни Прилагодено!!! Поддршка Малина Пи Нула!!! Answer : ___________________________ Note : Малина

Забелешка : Од UPSот ШАПКА + Батеријата Полнење содржина на батеријата, тоа не може да се испорачани во Авс

Внесете ја командата : sudo raspi config и проверка на камерата функција на петтата Нарачки обработени навреме

Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира Може да се применат та

На VGA Адаптерот ШАПКА (6бита по боја канал) е збег / додади на одборот за Малина Пи (3, 2, Б+, На+ и Нула)...

На сликата подолу : 2.3 V излезнаДимензија : 25мм x 24mmПакет се вклучени : 1 X камера1 X15cm FPC кабелСо користење на

Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ги задоволи вас.Клиентите кои го купите овој произ

10 компјутери / многу 5 V 2.5 Моќ Приклучок Адаптер за Снабдување Полначот + Switch USB Кабел 1 M Микро USB Напојувањ

Време на испорака : ве Молиме контактирајте со нас за повеќе детали Ние ќе ги пратите пратката и да се вр

НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина Ако не сте добиле ваша

Време на испорака : ве Молиме контактирајте со нас за повеќе детали ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ Ние ќе ги пратите

12 APA102 Корисникот Led диоди6 Ако сте незадоволни со тоа, ве молам, ве молиме контактирајте со нас пред да за

Neo Thinking Општи внатрешни машина Звучникот За ESLA ЕФЕКТ 7.0 3 G Бренд Универзална Таблета Говорникот

Клиентите кои го купите овој производ, исто така, се обрне внимание на овие производи : 5 V 2.5 Напојување с

Врвен Квалитет Акрилик Случај Транспарентен Комплет Кутија за Малина Пи 2 / 3 Модел Б Според нашиот тест,

Јун Shield е еден од најмоќните штитови за Arduino Одбор Јун Shield е дизајниран да се реши за Интернет конекција

Please wait...