0
clear
  • CNC HandleBar се Справи со Бар Масти Бар Планината Стегач За KTM 125/200/390 Војводата 2011 2012 година 2014 година 2015 година
  • -20%
  • -20%
CNC HandleBar се Справи со Бар Масти Бар Планината Стегач За KTM 125/200/390 Војводата 2011 2012 година 2014 година 2015 година

CNC HandleBar се Справи со Бар Масти Бар Планината Стегач За KTM 125/200/390 Војводата 2011 2012 година 2014 година 2015

DEN 960.00
DEN 874.00

Достапност
Производот е достапен


За KTM 125 200 390 Војводата Справи со Бар Менгеме Планината Барови се Справи со Портокалова Нови
Детали За Производот :
Состојба : 100% Сосема Нов
Материјал : Алуминиум CNC
Во боја : како на сликата прикажани
Завршна Површина : Anodised
Поставеност на Возило : Предната
Пакетот Вклучува :
1x Бар Планината со Завртки
CNC-изработени од 6061-T6 палка алуминиум
Врвен квалитет, елоксирани завршувањето
Лесно да се инсталира
Fitment :
За KTM 125/200/390 Војводата 2011-2016
Известување 1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.Pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Бојата може да имаат различни како разлика екранот,pls се разбере. 3.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Време На Испорака :
Објектот ќе биде предаден во рок од 2 работни дена по приемот на вашата исплата преку Кина Пост или HK Пост и тоа обично трае 15-30 работни дена по пристигнувањето.
Ве молиме имајте во предвид меѓународните испорака е во голема мера зависи од Курирска Компанија и Локалните Обичаи/Давачки. Ако времето за испорака е надмине вашите очекувања, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате за помош.
Ние исто така снабдување со DHL, UPS-от, EMS изразат испорака, во која ќе може да треба да платите дополнителна превозот надомест. Контактирајте ме за детали такси пред цел (телефон БР. е потребна за меѓународни изразат испорака, ве молиме имајте во вашиот телефон бр. додека го плаќаат.)
100% задоволството загарантирана, ве молиме контактирајте ме првата ако не сте задоволни со вашето купување.
Мојата крајна цел е да се остане задоволството на клиентите во секоја од нивното купување.
Ако сте задоволни со мојата услуга, ве молиме љубезно ме остави позитивни повратни информации и 5 бодови НСД. Ви благодарам многу!

Кон својствата

Бренд Име:
NICECNC
Име На Модел:
HBC005-ИЛИ
Објектот Должина:
1inch
Објектот Ширина:
1inch
Објектот Висина:
1inch
Објектот Тежина:
0.2kg
Материјал Тип:
cnc алуминиум
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Fitment:
За KTM 125/200/390 Војводата

Производи во категоријата

10 mm CNC Алуминиум главниот дел на задната суспензија Лизгачот Spools За kawasaki ZX6Состојба : 100% Сосема НовФакулт

За KAWASAKI ER6 N ER6 N 20122015 13 14 Мотор Мотор Guard Несреќа Бар Guard заштита 2013 2014 година 2012 до 2015 Опис : Висок квалитет

Специфични : 100% Сосема нов Материјал : CNC Алуминиум Боја : Портокал Количина : 1 pc покрива со 4 компјутери

​Универзален Мотор Bendable Издувните Пригушувач Цевки За Топлина Shield Покрие Пета Guard Универзална Dirt Bike Из

Обичај Маска : Ние можеме да Снабдување на Сопствени Обтекател(Вклучуваат Трки маска) сервис на сите вид

Состојба : Состојба : 100% Сосема нов Материјал : Алуминиум Color : blue / зелена / црвен / портокал / црна / сребр

Мотоцикл Делови Пред Горниот Обтекател Cowling Светлата Headlamp Остане Заградата Држачот За 19992000 ХОНДА CBR600 F4 C

5, Материјал : Високо квалитетна ABS пластика од Јапонија, кои имаат добра еластичност и не е лесно да попу

За Kawasaki ZX9 R 20022003 година Мотоцикл Маска Целосен Сет Мотоцикл Маска / Спорт Велосипед Телото Колекции Мат

7370095160471742Детали За Производот : Ве молиме проверете ја големината пред да ја купитеУниверзална одговара

​Универзален Мотор Bendable Издувните Пригушувач Цевки За Топлина Shield Покрие Пета Guard Универзална Dirt Bike Из

Име на производ : Мотоцикл Тело Покрие Применливи модели : Хонда живеат DIOZX AF35 диск сопирачки (1997) Количес

Овие трошоци се на купувачот одговорност,Сите пазарот е таков; Ако треба "Комерцијална Invoice.Вклучува сло

Имаме многу мотоцикл е додатоци.Ви благодарам многу!Слика детали1.Прилагодливи амортизацијата контрол

Универзална OffRoad Motos Мотоцикл Алатка Цевка Ракавици Мантил КутијаСостојба : 100% сосема нов cid) Алатка Цевк

Превозот:Купи 1 пакети на Кина default испраќање поштенски парцела пост Време на испорака обично е околу 60

Инаку,ние ќе го следат слики на онлајн шоу за производство, оваа услуга е бесплатна.Некои Обтекател коле

Please wait...