0
clear
  • Моќ Кабел За Податоци За Trimble 5700 5800 R6 R7 R8
  • -20%
  • -20%
Моќ Кабел За Податоци За Trimble 5700 5800 R6 R7 R8

Моќ Кабел За Податоци За Trimble 5700 5800 R6 R7 R8

DEN 3600.00

Достапност
Производот е достапен


Моќ Кабел За Податоци За Trimble 5700 5800 R6 R7 R8
RS232 интерфејс
Друга страна : големина на FCI 0 0, 7 - ПИНСКИ , и DC моќност PLUG/ЏЕК
100% Сосема Нов &Висок квалитет
Поволни цени со најдобра услуга

Кон својствата

DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
32345

Производи во категоријата

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Доколку ви се допаѓа нашата продав

Мини Призма за leica ADS102 За КомпанијатаНие сме специјализирани во производството и маркетингот на компан

0745 висока резолуција континуирано зум monocular леќа со модуларен структура, употреба на LED осветлување или

Материјал : Пластика и МеталБоја : Црна и ЦрвенаЗа продажба е сосема нов метар клип сонда за SMD компонент

start Isv Module Wrap12140end Isv Module Wrap12140Опис : една школка употреба за две тип тестер!inlcude Транспарентни школка и Зав

Обезбеди следење на број, но не и ако преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус .8 V Програмабилни двоен режим

HW0001203Спецификација : Бренд новиБоја : црна + црвенаКабел должина : околу.750mm1000 V 10 AВисок квалитет на кабел,

Црна Лемење Лемење Железо Метал Правоаголник Стојат Станица Bakelite Носителот БазаСовршено место да се ст

GPS адаптер за leica 1 buc За КомпанијатаНие сме специјализирани во производството и маркетингот на компаниј

Фабрикувани thermocouple е висока прецизност, мала грешка, стабилни перформанси За висока температура thermocouple

Thermocouple КТип На СондаТемпературата опсег : 58 да 1292°F (50°C до 700°C)Нерѓосувачки челик сондаСондата должина :

Метал Високи професионални точноста arcylic меур ниво,Висока транс родител инструментБренд нови : 100% НОВИ.

Бренд Нови Око Guard За 2930мм Око Парче Производ Функција : Одговара 2930 микроскоп окуларот се Намали скитни

Метал m25x0.75 за да M27 X0.75 микроскоп адаптер Материјал : алуминиум Женски : m25x0.75 Машки : M27 X0.75 Вклучуваат : Еде

Опис на производот : 1, Itmes : Алуминиумска кутија2, боја : Црна3, големина : 122 x28x100mm4, Материјал : алуминиум5, Т

Дигитални Напон Тековната Метар DC 0~200 V / 20 A Voltmeter Ammeter Двоен LCD дисплеј Дигитални Метар 2in1 Панел Метар / Monit

Услови за Продажба на Увозни давачки,даноци и chargee не се вклучени во цената или превозот надомест.Постој

100% Нови и оригинални ENC14Т24 Autonics Ролери пораст на ротари енкодерПроизведено во КИНА Тркала тип ENC серија,

Please wait...