0
clear
  • нови трговија на Големо 50pcs/многу се види Snap Pendant на Ѓердан Одговара Прилепува Стил Копчиња Накит 12mm Копчиња Притиснете Pendant
  • -20%
  • -20%
нови трговија на Големо 50pcs/многу се види Snap Pendant на Ѓердан Одговара Прилепува Стил Копчиња Накит 12mm Копчиња Притиснете Pendant

нови трговија на Големо 50pcs/многу се види Snap Pendant на Ѓердан Одговара Прилепува Стил Копчиња Накит 12mm Копчиња Притиснете

DEN 1007.52
DEN 604.00

Достапност
Производот е достапен


1.ние го прифатат плаќање преку Зачувам услуга
2.ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.
1.Ние брод на сите наши објекти во светот во рок од 48 часа од EMS/DHL/Кина Пост , превозот начин ќе зависи од вкупната цена. 2.ние обично брод вашата нарачка within7 дена во приемот на вашата исплата. 3.ние брод предмети преку EMS,DHL,FEDEX,или Кина Пост воздухопловната. 6.Кина Пост/Хонгконг пост,нормално земе 15-60 работни дена до вашата локација, но понекогаш поради сопствени должност или времето проблем, тие може да бидат одложени се малку подолго,искрено се надевам дека ќе може да чекаат за неколку дена во трпение.
1.Ако објектот е неисправен или не сте задоволни со цел,ве молиме контактирајте со нас во рок од 2 дена побрзо. 2.сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, така што тие се квалификувани за наплата или размена на стоки. 3.купувачот е одговорно за превозот надомест за замена,ви благодарам.
1.Бидејќи вашето мислење е важно за нашата иднина бизнис, ние искрено се надевам дека ќе може да остави позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги,ви благодариме за вашата вредност време. 2.Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине netural(3 ѕвезди)/негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние можеме да работиме заедно за да го реши вашиот проблем.
1.Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака на aliexpress или ни e-mail или chat на Trade Manager 2.ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Кон својствата

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Jiao Disi
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Материјал:
кожа
Синџир Тип:
Извртени Сингапур Синџир
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Геометриски
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Должина:
NO
Тежина:
50g
боја:
МИКС ОД БОИ
Пол:
Унисекс
Големина на:
12mm
клиентите логото:
Snap копчето шарм
Обликотшема:
Круг
Повод:
Партија
бесплатен подарок:
износот $10
Должина:
23cm

Производи во категоријата

Задоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања

Информации за производотМетали : 24 K Жолто златоТежина : 1gГолемина : ПрилагодливБелег : 999 златоМИ ЛЕ ZHUBAOП

2ЕТНИЧКИТЕ 2018 Бохемски Тројно Линија Шарени Beaded Природен Камен Синџир Нараквици за Жените Мода Една Нар

Многу ексклузивни дизајни се топла продажба на пазарот во светот, и ние имаме нови пристигнувања во тек

Бренд : MecreshПредмет Тип : Белегзии за Жените / Булчински PulserasМатеријал : Цинк, Алуминиум, Стакло,КристалГл

Олово, кадмиум и никел слободни Направена во квалификува материјал, родиум позлатен Направени со беспр

Парична казна или Мода : мода Предмет Тип : Нараквица Стил : Трендовски Пол : Жените Поставување Тип : Неви

Бренд : DOKOL НакитКамен Боја : БелаПозлата : Сребрена БојаГлавниот Камен : ААА Кубни ЦиркониMeterial : Бакар /

За превозотцел помалку од 7 долари,ние ќе ги искористиме кина пост обичен мал пакет плусцел повеќе од 7ни

99 / многу30 парчиња / многуТопла Продажба 8мм DIY Додатоци Појас од не ' Рѓосувачки Челик Wristband Хривнија Од

MatterialБакар+ААА Кубни ЦиркониГолеминаХривнија Должина : 7inch / 8inch / 9 инченХривнија ширина : 12mm Хривнија ток

Бренд : MEEKCATMeterial : Нерѓосувачки ЧеликГлавниот Камен : никој Позлата : Црна позлатен пиштол (3 Пати Фино Пол

12 Парчиња / Многу Керамички Накит Нараквици Цвет Круг Монистра Камен Изјава Порцелански Алки За Жени Ма

Топло Тоа : 1 Цел НИ$0 бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail.2.Цел повеќе од ќе испорака преку DHL / UPSот.

Топло Тоа : 1 Цел НИ$0 бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail.2.Цел повеќе од ќе испорака преку DHL / UPSот.

Должина 1=19.1 cm(7.52 инчен),Должина 2=20.4 cm(8.03 инчен),Должина 3=21.7 cm(8.54 инчен),Должина 4=23cm(9.05 инчи)Должина 5=24.3 cm(9.5

Времето за испорака потреби околу 1235 работни дена од Кина Пост Воздух Mail и aroud 35 работни дена од DHL / ФЕДЕ

Ви благодариме за разбирањето!1 Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.Бидејќи вашет

Материјал : Нерѓосувачки ЧеликСтил : Мода, Сигурен;квалитет : со Врвен квалитетПакет : Со OPP вреќаВистинс

Враќа се достапни во рок од 24 дена по објект е примена Користете памучна крпа за полски накит да се одржу

Please wait...