0
clear
  • flexi флеш рефлектори бесплатен превозот
  • -20%
  • -20%
flexi флеш рефлектори бесплатен превозот

flexi флеш рефлектори бесплатен превозот

DEN 810.72

Достапност
Производот е достапен

Вкупна должина : 800 MM,ГЛАВА ДИЈАМЕТАР Е 47mm Постојат 12 Led секоја глава ,Вкупно 24pcs LED Производ материјал : Метал+Електронски компоненти Бои : Сина Злато Светла степен : опсег 100 Сијалица е животниот век : 100,000 часа, Напон : 1.5 V Батерија : 6 XAAA (без батерија за транспорт) На on-off Стил : touch-tone
1. Сите производи што се продаваат се со добар квалитет и под строги испитување пред тие да бидат испратени. Ние ќе се обидеме потрудиме да се избегне било кој квалитет на проблемот.
2. Ние и ветуваме на гаранција за квалитет во една година и ние ќе го поправи тоа бесплатно. На враќање превозот треба да биде платена од страна на клиентот.
3. Вашето задоволство на нашите производи е гаранција. Ако не сте задоволни со производот, може да се врати на стоки за размена, туку ве молиме да комуницирам со нас пред да се врати. Превозот и ракувањето со полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќање и reshipping. Сите се врати ставки мора да биде во добра состојба. Тие мора да бидат под resalable состојба. Мажите го направија дефекти не се гарантира, како што се скршени, рбет и така натаму.
1. Ако ви се задоволи со испорача стоката, ве молиме љубезно им помогне да се остави позитивни повратни информации и ние ќе го прават истото за вас.
2. Ние се грижиме за нашите вредни клиенти, и ќе настојуваме да го реши секој неочекувани проблеми.
3. Ако не се задоволи со стоки на, ве молиме слободно да не контактирате на време и да ја испратите пораката прво пред да остави негативни повратни информации, или да се отвори било која расправа за alibaba. Ние секогаш ќе се потрудиме да се реши проблемот и да живеат до вашето задоволство.

Кон својствата

Тип На Објект:
Рефлектори
Лумен:
300
полнач:
Батерија
Тело Материјал:
Алуминиум
Извор На Светлина:
LED Светилки
Зум:
No
Wattage:
1W
Тип На Батерија:
AA
сертификација:
CCC,CE,CQC,EMC,FCC,ГШ,RoHS
Водоотпорен:
Yes
боја:
бела,светло зелена
Осветлување Растојание:
100-200 метри
Префрлете Го Режимот:
Зумирање
Поддршка Dimmer:
Една датотека
Функција:
Шок Отпорни
Фокусна Должина:
прилагодлив
Тип На Светилка:
логорување на отворено
Број На Модел На:
568
Модел на LED Монистра:
нормално сијалица

Производи во категоријата

Ставка описСветилка куп и да го покрие направени од страна на кварц, никогаш не згаснат, и секогаш светл

КРАЛОТ 10 T6 18650 LED Светилка XML T6 Факел Ламба 3Режим Led Светла Со Батерија ПолначБренд : НОВ Модел : КРАЛОТ LED Em

Uniquefire Алуминиум Легура Светилка UF1502 Кри XML2 Led Зум 3 Начини 1200 LM Бела Светлина, Светилка Факел+Обемот План

Пченка SMD LED заштеда на енергија светилка е најновата осветлување технологија, која има висок ефект на е

SK68 XPE LED СветилкаВисокКвалитет Мини Црн Бренд SK68 Водоотпорен LED Светилка 3 Начини Zoomable LED Светилка Penlight Бе

Zoomable Led УВ Светло Факел Светлина Ултра Виолетова Светлина Blacklight УВ Ламба АА Батерија За Маркер за Провер

* Ние тест секој производ пред бродот, и гаранција дека е 100% работи.* Ние го прифаќаме услови за плаќање н

ИЛИ, можете да изберете да имате замена.Леќи На Камерата : Конвексен Леќа11 Поради акции статус и временс

Опис на производот1 Телото на оваа светилка е изградена на високи и квалитетни алуминиумски легури, мно

Преносни КОЧАН LED Светло Работа Светлина Светилка Факелот со Магнет Виси Кука Тактички Светилка за Камп

П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ,

Супер Се Справи Цена & Врвен КвалитетДополнителни 5% попуст попуст ,кога цел текот на 4 парчиња.Супер Се С

3100m Ah 3 W Најлон Материјал LED Светилка осветлување Сп1Функција : 1.Неспроведување на најлон полимерни мате

(4) ве Молиме испратете ни ги вашите предлози како што знаете нешто подобро од нас.(2)исто така, се размисл

На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само Доаѓањето време зависи

Пченка SMD LED заштеда на енергија светилка е најновата осветлување технологија, која има висок ефект на е

Please wait...