0
clear
  • Бесплатен превозот на Вљубените љубовник Lifelike Мачка неколку Мини Слика Смола играчка за полнење симпатична миленичиња торта автомобил партија за статистика дома
  • -20%
  • -20%
Бесплатен превозот на Вљубените љубовник Lifelike Мачка неколку Мини Слика Смола играчка за полнење симпатична миленичиња торта автомобил партија за статистика дома

Бесплатен превозот на Вљубените љубовник Lifelike Мачка неколку Мини Слика Смола играчка за полнење симпатична миленичиња торта

DEN 1247.52

Достапност
Производот е достапен

немојте да се замисли големината, тие се многу мали мини личности, иако симпатична како копче : )
Пакет : 1pc на мини мачка љубовник фигура , спакувани во подарок кутија
Материјал : Висок квалитет смола, еко-пријателски и токсични слободни
Answer : ___________________________ Note :
1 ) Сите податоци се спреј-насликани со рака, па така не може да се некои места со нерамна
бои или мали ситни nibs или недостатоци;
2 ) Од бројките кои доаѓаат директно исклучување на фабрика линија, тие се малку валкана со
сите бои, само да ги изложи под сонцето за неколку дена, мириса ќе отидат
лесно.
- Увозните давачки, taxies и трошоци не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. ве Молиме да се напомене дека не може да биде малку боја разлики поради прикажување на друг компјутер, резолуција на екранот.
Едно Мало Парче Симпатична Lifelike Мачки Маче љубовник
смола играчки минијатурни фигури
автомобил торта home office декорација на Вљубените подароци
Во Подарок Кутија
Опис На Производот :
Карактеристики : 100% Сосема Нов
Големина : 9cm во висина, Мини Фигура,
Имајте на ум.
Ние сакаме нашите мала продавница да бидат про-активна можно поскоро со нашите ценети клиенти, па ве молиме контактирајте со нас прво, пред да ја напушти незадоволни повратните информации, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите. Додека купувачот ја прифаќа одговорноста да се плати за враќање товар за било која друга причина.
- Ние ќе се обидеме да ви даде целосна наплата или размена на објекти на избега предмети или погрешен точка примени.
Превозот :
- Бесплатен Превозот на определени земји преку Продавачот за испорака на избор ;
- Стоките ќе бидат испорачани во рок од 5 работни дена по плаќањето е направено;
- Ве молиме бидете сигурни дека адресата е напишана во вашиот Ali Express ID е точно, ние ќе брод вашата стандардна адреса. Производот сте го добиле не може да биде иста.
- Ве молиме проверете парцела внимателно кога сте потпишување на приемот, за да видите дали постои каква било штета од надвор пакети.
Клиентот за Трофеи
Услови & Услови :
- Со купување од нас, вие се согласувате дека сте ги прочитале и разбрале сите на следниве точки;
Плаќање :
- Пред ставање било која цел, ве молиме потврдете го со нашите услуги на клиентите прво за плаќање или детали за производот;
- Плаќање треба да се изврши во рок од 72 часа по поставување на наредби.

Кон својствата

Бренд Име:
Softo & Lofto
Повод:
Партија
Шема:
Животните
Број На Модел На:
неколку
Материјал:
Смола
is_customized:
Yes

Производи во категоријата

Акрилик Торта Стои ЦентраленСвадба Банкет Партија Торта Екранот Роденден ДекорацијаГолемата слика по

материјал:хартијаголемина:за 7cmПакет Содржина : 12pcs Cupcake Toppe(Не содржи колачи, Торта плоча, и други укр

Совети : Сите налози ≥ $5 ќе биде транспортирана со следење на број! Можете да ги пратите тоа цело време.О

Свадба Торта TopperПроизвод Детали Материјал : Акрилик големина за вашиот избор на (56 ИНЧИ) од големината Ц

100% Сосема Нов Кол : 5pcs Материјал : Хартија, Пластични Боја : како на сликата Големина : вкупната должина 14.5

Опис На ПроизводотМатеријал : Хартија Еднорог големина : 4.5 cm.*Ве молиме имајте предвид* на предната стра

Почетна Свадба Торта topper со мачка невестата и младоженецот силуета, персоналните свадба торта topper писм

Име : Fruik земаМатеријали : H igh П uality F ood S tandard P PГолемина : 5 x 4.0 cmПакување : 12 парчиња / кутијаИспорака : 1 lot = 4

Торта Wrappers големина : прошири големина : 21.7*5.5 cm Дното Дијаметар : 5.2 cm ;Горниот Дијаметар : 8cm ; Висина : 5cm Си

arcrylic свадба торта застане свадба централенГолемата слика покажа погоре е само изложба, деталите големи

Добредојдовте на Sweet Day! Ние сме подготвени да сторат сè што можеме да направиме за да те направи среќен к

започнете Материјали : H igh П uality Cupcake toppers Пеперутка Димензии : ширина 1.8" x висока 1.3" (4.57x3.3 cm) должина : окол

Изборот ни е вистинскиот избор!Ве молиме скенирање Gracesky APP store да уживаат Повеќе ПОПУСТ : )10pcs Нов бесплат

Please wait...