0
clear
  • AZ8252 Дигитални Manometer Висока прецизност Притисок Мерач Диференцијални Притисок Метар вакуум мерач Тестер опсег :2psi
  • -20%
  • -20%
AZ8252 Дигитални Manometer Висока прецизност Притисок Мерач Диференцијални Притисок Метар вакуум мерач Тестер опсег :2psi

AZ8252 Дигитални Manometer Висока прецизност Притисок Мерач Диференцијални Притисок Метар вакуум мерач Тестер опсег :2psi

DEN 7872.00
DEN 7085.00

Достапност
Производот е достапен


Кон својствата

Dial Дијаметар:
1.9 Инчи & Под
Дисплеј Тип:
Дигитални
Број На Модел На:
AZ8252
Бренд Име:
AZ
Макс Мерен Опсег:
49 PSI & Под
Времето На Реакција:
Мерен опсег:
2PSI
На точноста:
±3 %

Производи во категоријата

Име на производ Компресор Мерач Материјал Метални, Пластични Тип Бирате Вид Притисок Опсег 0 ~ 180 PSI, 0 ~ 12 Kg

Високопрецизен дигитален мерач на притисок GM510 / GM511 / GM520 микромерач на притисок диференцијални притисо

Диференцијална Мерач На ПритисокTE2000 05kpa Микро Диференцијални Притисок Мерач Висока ПрецизностДимензи

Опис : 1 100% сосема нов и висок квалитет.2 Големина : 265.8 cm.3 Совршен за повеќето Автомобил,Камион,Мотор и Вел

100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Пластични & Метална Боја : Сина Карактеристики : Ладилни при

100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Пластични & Метална Боја : Црвена Карактеристики : Ладилни п

YX100 00.1 MPA Електричен Контакт Мерач на ПритисокФункција : Бренд : HONGQIМодел : YX100 Електричен Контакт Мерач н

Опис100% сосема нов и висок квалитетМатеријал : пластикаГолемина : 11cm / 4.3" (приближно)Количина : 1pcБоја : Црн

Па се чувствуваат слободни да контакт Ако ние не знаеме за тоа, ние не може да го поправам Моите главни п

01 MPA Добра алатка за гориво pressue мерач Доаѓа со 7.89 и 9.49 mm конектор универзал ги собере различни автомобил

Ве молиме да не информирате мерка спектар На порака одбор.мерка спектарнормално : 0.1 Mpa,0.16 Mpa,0.25 Mpa,0.4 Mpa,0.6 Mp

Купувачот е одговорно за превозот на трошоците направени превозот производи назад Ве молиме контактир

wyприклучокstartЖешка Стока$23.65$23.65$23.65$23.65$44.55$44.55$23.65$44.55wyприклучоккрајAnswer : ___________________________ Note : 1, овој произв

Дигитален LCD Пневматик Гуми Притисок Мерач Барометар Автомобил, Мотоцикл Надуени Пумпи Самопочит Гуми

TG105 Автомобил Гума Дијагностички Притисок метар LCD Дигитален Пневматик Мерач За Автомобил Мото велосип

Ве молиме да не информирате мерка спектар На порака одбор.стандардната тема е M20*1.5,ако треба 1 / 2"BSP ,ве мо

Висок квалитет на Диференцијални Притисок ПрефрлатеОпис на производот Опсег : 20200 Pa 30300 Pa 50500 Pa 1 K5 KPa ве Мо

TE2000 Dial Дијаметар : 120mm ВО ПАРК : имаме акции тип : 030 PA, ±30 PA,060 PA, ,±6 0 PA,0100 PA,0125 PA ,0250 PA,0300 PA,0500 PA,0750 PA,01 KPA,01 носит

Digital Auto Тркала Гуми Воздушен Притисок Мерач Метар Тест Пневматик Тестер сензор Возило Мотоцикл Автомоб

YX 100 04 MPA Електричен Контакт Мерач на ПритисокФункција : Модел : YX100 Електричен Контакт Мерач на ПритисокD

Y Серија Општи Притисок Мерач на Хидраулично Масло Воздушен Притисок Мерач Y150 060 MpaФункција : Бренд : HONGQIМ

YX 100 025 MPA Електричен Контакт Мерач на ПритисокФункција : Бренд : HONGQIМодел : YX100 Електричен Контакт Мерач н

100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Бакар + Цинк легура + Пластични Боја : како што е прикажано н

ЕДИНИЦА UT376 Рачни Дигитални Гуми Притисок Мерач со Безбедноста Чекан Светло Seatbelt Машина manometro manometerопис

Please wait...