0
clear
  • [А1-A17] 7 големини убаво бои Waterdrop вода капка teardrop форма Кристално стакло Лепак на кристал монистра занаетите diy
  • -20%
  • -20%
[А1-A17] 7 големини убаво бои Waterdrop вода капка teardrop форма Кристално стакло Лепак на кристал монистра занаетите diy

[А1-A17] 7 големини убаво бои Waterdrop вода капка teardrop форма Кристално стакло Лепак на кристал монистра занаетите diy

DEN 157.44
DEN 110.00

Достапност
Производот е достапен

Може исто така да како што се : -6.32 /торба -5.59 /торба -5.97 /торба Висок квалитет Лепак на Кристал Rhinestones
Големини : 4x6 6x8 7x10 10x14 13x18 18x25 20x30mm. 7sizes сите е достапна.
Бои :

Облик : Waterdrop
материјал : стакло
Употреба : Погоден за DIY за облека, торби за чевли декорација, свадба невестата деверуша облечи фустан дијамант синџир, ѓердан, нараквица, торба декорација, кеси, тексас прибор за облека, мобилен телефон и други додатоци. Особено е погоден за појас серија а, тенки фустан или фустан со моден бисер легура синџири, едноставни и убави!
Испорака :
Производите ќе ви бидат доставени од страна на Кина пост воздух mail во Рок од 48 часа(Не вклучуваат време на викендите и празниците) по исплата потврди.Genarally,стоката ќе пристигне околу 15-40days. ако не сакаат да чекаат,можете да изберете и други превозот начин.Понекогаш,на некои resons,можеби стоките ќе бидат испорачани и ќе пристигне малку доцна.Сакаат ќе може да го разбере.
Повратни информации :
Нашите цели се на вашиот 100% задоволство,вашиот повтори бизнис и вашите позитивни повратни информации.Ако сте satisfacted со предмети што ги добив,pls ми помогне да ја напуштат вашата повратна информација.Ако не сте задоволни со нашата предмети што ги добив,pls ми даде шанса да се реши проблемот пред да остави негативни повратни информации или за да ги отворите disput.
Враќање Policys
Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите вашето барање и да ви даде нашата најдобра услуга.Ако не сте задоволни со добро ќе ги нарачате,ве молиме вратете го во рок од три работни дена.Ви се молам одговорни за испорака плаќање и губење и оштетување на стоката.(Ние не ќе биде одговорен за двете)
Нашите принципи на водењето бизнис :
1.искрено,најдобро клиент survice,и врвен квалитет.
2.разумна и конкурентна цена.
3.сигурен бизнис.
4.брз и безбеден превоз.
5.Вашиот 100% задоволството на нашите извршување.

Кон својствата

Големина:
4x6mm 50pcs, 6x8mm 50pcs, 7x10mm 50pcs, 10x14mm 20pcs, 13x18mm 20pcs, 18x25mm 20pcs, 20x30mm 20pcs
Тип На Производ:
Rhinestones
Обликот:
DR
Стил:
Pointback
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Бренд Име:
SNCRYSTAL
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Техника:
Лепак За
Материјал:
Стакло
Број На Модел На:
4x6 6x8 7x10 10x14 13x18 18x25 20x30mm waterdrop
Големина:
4x6 6x8 7x10 10x14 13x18 18x25 20x30mm

Производи во категоријата

50pcs / многу Микс Акрилик Стакло Лабава Кристал др Со Дупки ШиеНа Flatback Облека се Облекуваат Кукли DIY Занае

Тоа е Рамно Назад Кристал направен од висок квалитет смола материјал што го прави многу bling bling !!Овој вид

JUNAO 12mm Јасно AB Кристали Pointback Кристал Круг Акрилик КамењаНе Шиење Strass Точка Кристали Камења За DIY Занаети

Тоа е одлично за свадби,тушеви,празници,било прослави и посебен ден Го красат со Чевли,коса клипови,кеси

Тоа е Рамно Назад Кристал направен од висок квалитет смола материјал што го прави многу bling bling !!Овој вид

Мојот Пријател,Добредојдовте На Нашата Продавница,Ако Имате Било Какви Прашања,Ве Молиме Контактирајт

Тоа е Рамно Назад Кристал направен од висок квалитет смола материјал што го прави многу bling bling !!Овој вид

(Висок квалитет кристално стакло, јасен сјај, Висока цврстина третман, Триење и нула отпор, високата цен

Свадба SashesСвадба ЖартиераСвадба HeadbandsRhinestones Appliques За ЧевлиКлиенти Повратни Информации

Мојот Пријател,Добредојдовте На Нашата Продавница,Ако Имате Било Какви Прашања,Ве Молиме Контактирајт

Мојот Пријател,Добредојдовте На Нашата Продавница,Ако Имате Било Какви Прашања,Ве Молиме Контактирајт

Тоа е одлично за свадби,тушеви,празници,било прослави и посебен ден Го красат со Чевли,коса клипови,кеси

добредојдеСтр rodu кт информациите кои Мрежа Дијамант Трим Bling Облека Decoration1 YD Кристал Панделки Партија С

Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме да го реши пробл

YANRUO #2307 No HF AB Плоштадот 4 5 6 8мм Сјајот Камења Flatback Кристално Не амбуланта корегирање Strass Луксузни Нокти К

Ако ви треба друга боја ,pls cliek мали сликата подолуИме : cutted nailhead Големина : 4mmоблик : тркалезнакарактерист

Свадба SashesСвадба ЖартиераСвадба HeadbandsRhinestones Appliques За ЧевлиКлиенти Повратни Информации

JUNAO 6x20mm Црвениот Кристал AB Flatback Rhinestones Правоаголник Кристал и КамењаАкрилик Камења, Не за Шиење Strass Applique

Мојот Пријател,Добредојдовте На Нашата Продавница,Ако Имате Било Какви Прашања,Ве Молиме Контактирајт

Micui 20 PCS 30*40 MM Најновите AB Јасно се Откажат Смола Rhinestones Кристал flatback Монистра занаети Scrapbooking Прибор за Об

Од благородништвото на Кристал Нашите производи од празно на готовиот производ, со многу во процесот на

Мојот Пријател,Добредојдовте На Нашата Продавница,Ако Имате Било Какви Прашања,Ве Молиме Контактирајт

Свадба SashesСвадба ЖартиераСвадба HeadbandsRhinestones Appliques За ЧевлиКлиенти Повратни Информации

YANRUO #2058 No HF Сите Големини Црн Дијамант AB Кристали Камен Flatback Не амбуланта корегирање Кристал Strass За Обле

Време на испорака : Од воздухопловната : 1025 дена да АЗИЈА, Западот ЕВРА, и Северна Америка...

1 мм, SS10 броеви во 2 3, видете на цврстДупчење за топло лепило на грбот на високото solubility, цврстина дијаман

Ако ви треба друга боја ,pls cliek мали сликата подолуИме : железона круг студ / ноктите на главата Големина :

Име на производ : DMC амбуланта корегирање Кристал Боја : Сафир AB Материјал : Стакло Големина : SS6 SS10 SS16 SS20 SS3

5 Yards / многу Mulit боја на злато база исклучителна цвет кристал намали за венчаница појас закрпи appliques да се

кристал applique за булчински sash, булчински headpiece, свадба се облекуваатНИЕ СЕ ЗАДРЖАНИ СИТЕ ПРАВА ЗА ОВИЕ СЛ

Please wait...