0
clear
  • Секси Исклучување Рамо Кавга Лак Блуза Кошула Мека Сатен Одблесокот Ракав Лето Блузи Елегантен Партија Жените Bouses Blusas Блузи Плус
  • -20%
  • -20%
Секси Исклучување Рамо Кавга Лак Блуза Кошула Мека Сатен Одблесокот Ракав Лето Блузи Елегантен Партија Жените Bouses Blusas Блузи Плус

Секси Исклучување Рамо Кавга Лак Блуза Кошула Мека Сатен Одблесокот Ракав Лето Блузи Елегантен Партија Жените Bouses Blusas Блузи

DEN 786.24
DEN 480.00

Достапност
Производот е достапен


Нови Шупливи Надвор Дами Блузи Одблесокот Долг Ракав Чипка Блуза Haut Dentelle Топла Продажба Плус Големина Флорални Капчиња Чипка Блузи Жените Облека Нови Шупливи Надвор Дами Блузи Одблесокот Долг Ракав Чипка Блуза Haut Dentelle Топла Продажба Плус Големина Флорални Капчиња Чипка Блузи Жените Clo
1.100% Сосема нов.
2.Достапни боја : како на сликата
3.Големина : S M L XL
4. Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина. Не го одберете директно во зависност од вашите навики. 5. Големината може да има 2-3cm се разликува поради прирачник за мерење. Ве молиме имајте во предвид кога ќе се измери. 1 cm=0.39 инчен Големина/cm Биста Половината Должина S 76-86 56-66 47 М 82-94 58-72 48 L 84-96 62-76 50 XL 88-98 62-78 50
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики, но не се исти перформанси на различни тела, како на модел. Ви благодариме!
Купувачот Се Покаже :
Drear Пријател,
Добредојдовте на нашата продавница!! Се надевам дека ќе имаат среќен шопинг тука.,Ние ќе ви испратиме голем бесплатен дар само слика од Екранот слика ќе го споделите !!
Додадете нашата продавница :
таму ќе биде e-mail за да ве информираме за сите нови пристигнување или попуст.
1*Жените блуза
Вниманието :
? За безбедноста причина, ние ќе repack на стоки во уште една кеса или кутија за да се спречи оштетување за време на превозот, па таму не е оригинална кутија вклучени. ако у навистина треба оригинална кутија, pls оставите порака, кога сте правење нарачка.
? Ако одберете бесплатен превозот ,кина пост ,можеби повеќе од 30 работни денови ,ако не можат да чекаат ,ве молиме да не се избере.
? Ако сакате добар по продажба на услуги, pls не се отвори расправа, или му даде на лоша проценка лесно. Контактирајте со нас на прво место! Ви благодариме!
Ние прифаќаме alipay тука.
1.Во моментов,што може да се плати со Moneybookers,Виза,Мастеркард,Western Union,Qiwi и банкарски трансфер.
2.Можете да aslo Плаќаат со изберете дебитна картичка, вклучувајќи Маестро ,самостојна,Carte Bleue,Poste Pay,Cartasi,4 B и Euro6000.
3.Повеќе е опцијата за плаќање ќе биде достапна на Aliexpress во иднина.Онолку колку што ќе направи плаќање преку Aliexpress,Вашите пари ќе бидат protectd од Зачувам автоматски.

Кон својствата

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Бренд Име:
JYCGOODLUCKY
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
Sleeve Стил:
Одблесокот Ракав
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Облека Должина:
Редовни
Јака:
Slash вратот
Декорација:
Sashes
Материјал:
Полиестер
Партија:
WX151150,формалните кошули жените,блузи
Симпатична:
одблесокот ракав блузи жени
Домот:
кошули жени
Секси:
Исклучување Рамо Блузи
XL:
плус големина жените облека
2016 година:
исклучување рамо блузи блуза женски
Плус Големина:
slash вратот блузи ,кошули жени
Лето:
кошули блуза за жени

Производи во категоријата

Сосема Нов и Висок КвалитетТип : Секси Жени БлузиСтил : Fashion & СексиМатеријал : ПамукБоја : ЦрноБело Шарен

Боја : ЗеленаГолемина : S M LМатеријал : ПолиестерSleeve Стил : Половина РакавПовод : НеврзанСезона : Пролет,Ле

1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУ

Големина на : не Постои големина за следниве оглас,pls дозволете 12cm се разликува поради прирачник за мере

Продавачот не е одговорен за Извозот на Даноци Купувачот е одговорен за какви било царински давачки / б

[Мерење]1 БистаСите на патот околу вашиот биста и назад право во вашата брадавица линија, носење на вашат

Ако ви се допаѓа нашите производи ,ве молиме да "Add to Wish List" или "Add to My Favourate Продавници" за долгорочни одно

KYQIAO Кинески облека продавница 2018 жените м4xl етничка оригинални дизајни кратко sleeve мандарина јака жаба б

Пистата Блуза 2016 Година Жените Коса Црта Вратот Врвот Долг Ракав Луксузни Бели Блузи

Повик Флорални Везови Кошула Мрежа Долг Ракав Оглавник Вратот Блузи Црно Бела Blusas Блуза 2018 Нови Жените C

2018 Гроздобер Жените Свила Вратоврска боја за Печатење Маици Лето Половина ракав Блузи Секојдневен Лаба

$10.50 $ 9.77 $10.09 $ 9.48 $12.49 $ 10.43 $10.19 $ 9.17 $9.68 $ 9.20 $10.99 $ 9.89 $8.70 $ 8.09 $13.26 $ 10.87 $12.22 $ 10.39 $8.00 $ 7.60 $10.49 $ 9.97 $10.48 $ 9.96Азија Големи

Спецификација : 100% висок квалитетБоја : како што е прикажаноГолеминабистарамодолжинаTag S88cm / 34.6"33cm / 12.9"61cm

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Доколку ви се допаѓа нашата продав

$12.68 $ 7.48 $7.49 $ 7.04 $10.10 $ 9.19 $9.89 $ 8.53 $7.69 $ 7.31 $10.89 $ 9.58 $5.39 $ 4.80 $8.79 $ 7.74 $10.40 $ 9.57 $7.99 $ 7.59 $8.49 $ 6.63 $9.89 $ 9.20Азија Големина Д

[Мерење]1 БистаСите на патот околу вашиот биста и назад право во вашата брадавица линија, носење на вашат

Hua Shang Жените Кошула V Вратот Половина Ракав Цветни Печати Топ Женски Жените Chiffon Кошула 2018 Пролет Црвено

Трговија на големо и пад на превозот : трговија на големо, ќе им понуди попуст или слободни изразат испор

$8.22 $ 6.74 $8.22 $ 7.40 $12.33 $ 8.51 $9.60 $ 5.57 $10.15 $ 8.22 $13.13 $ 10.11 $13.19 $ 9.50 $10.11 $ 8.49 $11.50 $ 9.55 $12.83 $ 11.80 $7.99 $ 6.95 $6.99 $ 6.64Азија Големин

Големина(cm)размеррамоплечобистабюстполовинаталиния талиидолжинадлинныйsleeveгильзаXL421086049XXL44112 62 50XXXL461206

Please wait...