0
clear
  • Железо Светилник Свеќа Носителот Kerosene светилки Преносни фенер Новина Осветлување Одмор подарок Дома декорација
  • -20%
  • -20%
Железо Светилник Свеќа Носителот Kerosene светилки Преносни фенер Новина Осветлување Одмор подарок Дома декорација

Железо Светилник Свеќа Носителот Kerosene светилки Преносни фенер Новина Осветлување Одмор подарок Дома декорација

DEN 603.84

Достапност
Производот е достапен


ретро преносни фенер/Новина Осветлување/одмор подарок/Домашна декорација.
Производ, материјал : Железо
големина : 11cm*16cm*25cm
Специјален потсетник : Преносни kerosene фенер или потреба од користење на алкохол, не го користат свеќи, купувачи ве молиме имајте во предвид. Бидејќи kerosene и алкохол не може да се воздушниот транспорт, па ние само го продаде фенер, купувачите треба да ги купите нивните сопствени гориво, благодарение пријатели за вашата поддршка и разбирање за Производот многу ретро шарм. Е многу добар подарок за да се даде како подароци.

Кон својствата

боја:
Сребрена, Црвена, Сина, Црна
Број На Модел На:
canlder носителот
Тип:
Масло Светилка
Рачно изработени:
Yes
Употреба:
Дома декорација
Појавување На Свеќа:
Голема Tealight
Функција:
Појавување На Блок Свеќа
Стил:
Класичен
Материјал:
Метал
Метал Тип:
Железо

Производи во категоријата

wyприклучокstartЖешка Стока$33.99$15$33.99$33.99$10$5$6.8$9.8wyприклучоккрајwyприклучоккрајКристал свеќа носителот стак

Ние не може да гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската

Висина : 50cm Материјал : акрил Забелешка : За лесен транспорт, ние ќе ја испрати на делови од посебен, треб

Производ : Свеќа Носителот СтојатБоја : Златна,Сребрена,БелаГолемина : 12 X32cm,12 X37cm,12 X42cm,12x50cm

Ние само брод да се потврди цел адреси, вашата цел адресата мора да одговара на вашиот превозот адреса;а

Опис : Член име : Свеќа Носителот без било стаклена чаша и свеќа,pls бидат вниманиеМатеријал : МеталБоја : ж

Опис : Ова е светилник со концизен облик На свеќник е направен на цврстиот геометрија, и се поврзани со е

7colors Кристално Стакло Лотос Цвет Свеќа Носители свадба колони candelabra centerpieces Носителот Дома Декор сад Све

wyприклучокstartЖешка Стока$219$199$56$170wyприклучоккрај Дијаметар = 14 CM 6inch Height = 40 CM 16inch

7 бои 5*6.5*5.3 CM Пламен Retardant Пластични Чаши DIY Боја Пламен Retardant Дома Декор Празник Свадба PPI polypropyleen

11666986601830442 ПРЕПОРАЧУВАМЕ ПРОИЗВОДИ парче парче парче парче парче парче парче парче• Кристално Свеќа Но

Големина Информации : Висина 30cm+35cm Боја : Сребро Материјал : Метал цената е за candler носители на 10 компјуте

Модерна Стаклена Свеќа Носителот Појавување на Купот Свеќа Кристал Свеќници за Свадба Вечера Дома Деко

Карактеристики : Име : Сребрена / Gold / Бронза Метал Свеќа Носител на 5оружје Свеќа Стојат 27*25cm Свадба Наста

wyприклучокstartЖешка Стока$219$199$56$170wyприклучоккрај2 парчиња / многу Кристалниот глобус Votive Свеќа Носитело

Стакло Тиква Оркестарот, Led светло со Тајмер, МеркурКреативни Тиква Дизајн Тиква мерки 5.5 Инчи висина и 6

производ опција листазабелешка : следните информации за повикување само ве молиме контактирајте со пр

Повеќе Производи : Behogar 50pcs Декоративни Хартија Обвива Свеќа Носители за Фенери Потчукнување LED Чај Свет

совршен дом додаток за да ги истакнуваат на трпезариска маса амбиент1 x Свеќа носител ( Свеќа Не се Вклуч

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Доколку ви се допаѓа нашата продав

Материјал : Дрво Димензии : S12821 : висок 5cm, пора дијаметар од околу 4cm, длабочина од околу 2cm (рака намали, го

Материјал : железо Боја : Златна Опис : патот водич, светилник Висина : околу 47cm Забелешка : овој производ

Candelabra Дома декорација Свеќа носителот метал класичен свеќа стојатМатеријал : алуминиумскиСтил : 5 рака

Please wait...