0
clear
  • FORSINING Бренд Автоматски Механички Формално Часовник Tachymeter Авто Датум Dial Розово Злато Види Кожа Мажите се Облекуваат Зглоб Часовници Подарок
  • -20%
  • -20%
FORSINING Бренд Автоматски Механички Формално Часовник Tachymeter Авто Датум Dial Розово Злато Види Кожа Мажите се Облекуваат Зглоб Часовници Подарок

FORSINING Бренд Автоматски Механички Формално Часовник Tachymeter Авто Датум Dial Розово Злато Види Кожа Мажите се Облекуваат

DEN 1319.52
DEN 1056.00

Достапност
Производот е достапен


Ве молиме љубезно ве молиме имајте во предвид :
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за наплата/ замена. Пол : Мажи Движење : Автоматски Механички се Прикаже : Аналогни Стил : Зглоб Види Тип : Мода Часовници Карактеристики : Дневна Отпорни на Вода,Не се За Пливање Или Капење Бенд Материјал : СТП кожа Бенд Боја : Црна Дијаметар од Прибл (cm) : 4 Случај Дебелина Приближно (cm) : 0.7 Бенд Должина на Совозачот (cm) : 24 Бенд Ширина на Совозачот (cm) : 2.2 1 cm = 0.394 инчен

Кон својствата

Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници
Случај Обликот:
Круг
Бендот Материјал Тип:
кожа
Dial Дијаметар:
42mm
Бренд Име:
FORSINING
Функција:
Заврши Календарот,Авто Датум
Затворач Тип:
Тока
Стил:
Луксуз
Случај Дебелина:
10мм
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Бендот Должина:
25cm
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Пол:
Мажи
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Бендот Ширина:
22mm
Движење:
Автоматско Само-Ветрот
Relogio Masculino:
види мажи
мажите се види:
рачен часовник mens
адвокатско часовници:
луксузен часовник мажи
часовникот мажи:
адвокатско види
Машки Часовници:
спорт часовници за мажи
мажите часовници:
мажите часовници 2016 година
автоматско види мажи:
Врвка за околу часовници за мажи

Производи во категоријата

Опис : Вистинска Кожа ви дава нова класична дефиниција Скелет dial дизајн открива вашиот модерен точка н

Карактеристики на производот : 42mm полиран случај со транспарентните назад мрежа од не ' рѓосувачки чел

Во различни земји, различни поштенски Кина Пост Воздух Mail(Кина Пост Воздух) : 1539 Дена да пристигнат...

Ние Брод предмети преку Aliexpress Стандард Превозот, EMS, DHL, FEDEX, ТНТ, хонг конг Пост Воздухопловната, Кина Пос

ОписДвижење : Automatic (автоликвидација) движење Бирање : браун dail со светлосен makrs Случај дијаметар : 40mm без

Карактеристики На Производот : 100% Сосема Нов и Висок КвалитетДвижење : Автоликвидација МеханичкиБренд :

Главни Карактеристики : 1 Машката голема случај; 2 Авто датум прикаже; 3 Недела, ден и Месец екранот во суб

Купувачи Се ПокажеОпис : Вистинска Leatherleather бенд ви дава нова класична дефиниција Tourbillon dial дизајн откри

Слободно време за Автоматско Механички Вистинска Кожа Водоотпорен се Види со Рим Дигитални Бизнис за Р

Мажите Луксузни Часовници Врвот Бренд LIGE tourbillon Механички спортски Види Mens Моден бизнис Автоматско види

Ве молиме љубезно ве молиме имајте во предвид : Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои дру

ОписДвижење : 21 скапоцен камен miyota Automatic (автоликвидација) движење Бирање : црна dail Случај дијаметар : 43mm

ОписДвижење : Automatic MIYOTA (автоликвидација) движење Бирање : црна dial Случај дијаметар : 40mmСлучај дебелина : 1

Опис Движење : seagull 2530 Automatic (автоликвидација) движење Бирање : црна dial Случај дијаметар : 44mm Случај Матери

Новиот дизајн војска види Agelocer машки часовници бела табла улога автоматско движење моќ резерви се прик

Во различни земји, различни поштенски ЕМС : 715 Дена да пристигнат.Ве молиме проверете со вашиот земјата ц

Опис : Не ' рѓосувачки челик види случај и да се види бендот ја прави види повеќе издржливи. Tourbillon dial диза

Ве молиме љубезно ве молиме имајте во предвид : Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои дру

Опис Движење : Automatic (автоликвидација) движење Бирање : црна dail со светлосен makrs Случај дијаметар : 40mm без

1.Информации За Производот( Прирачник за мерење : ±3ММ грешка е нормално )Дијаметар : 40 MMДебелина на Бирањ

Види Спецификации Бренд : BINGER Движење : Automatic самостојно правец на Метал Состав : 316 L не 'рѓосувачки челик

Ве молиме љубезно ве молиме имајте во предвид : Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои дру

Главни Карактеристики : 1 Висок квалитет, од нерѓосувачки челик бенд; 2 Скелетот steampunk dial; 3 Coloful стакло; 4...

Please wait...