0
clear
  • 2017 Специјална Понуда Титаниум Материјал Брзо Ослободување Skewers за Патот велосипед Titanio Ultra Light Ti Центар QR Skewers 58g/Пар
  • -20%
  • -20%
2017 Специјална Понуда Титаниум Материјал Брзо Ослободување Skewers за Патот велосипед Titanio Ultra Light Ti Центар QR Skewers 58g/Пар

2017 Специјална Понуда Титаниум Материјал Брзо Ослободување Skewers за Патот велосипед Titanio Ultra Light Ti Центар QR Skewers

DEN 1485.60
DEN 1411.00

Достапност
Производот е достапен

Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. ние ќе плаќаат за превозот надомест За размена на големини : Ние може да прифати размена на големини кои се предмет на нашата берза за достапноста. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Ве молиме контактирајте со нас за детали прво пред вашата акција!
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. По загрози,објектот мора да се врати во рок од 7 дена. Купувачите треба да плаќаат за превозот и ракувањето надоместокот што се рекламира во нашата листата за повторно испраќање на нов објект, и ако на купувачот се врати стоката е намален за обичајот во кина, што не можеме да ја прими стоката, купувачите треба да ја плаќаат за даноци.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
За неисправни или погрешно објекти примени : Купувачи мора да го извести Продавачот во рок од 7 дена по приемот на стоката. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Нема размена или се враќа ќе бидат прифатени за која било причина, освен погоре. За неисправни предмети, Купувачи мора да ни испратите фотографии покажува површина и состојба на дефекти.
XXF1 Pair Патот QR титаниум алуминиумски CNC Пред Задните Патот Велосипед Брзо Ослободување Центар Делови Skewer Лост Поставите QT03
Детали за производот :
Бренд : XXF
Модел : QT03
Име : велосипед брзо ослободување
Материјал : титаниум вратило+плус алуминиум рачка
Боја : Бела, Црвена, Златна, Сина
Тежина : 58g/Пар
Големина : Пред140mm, Заден165mm, за Патот велосипед
карактеристики : CNC технологијата, кои се Направени во Тајван
Пакетот вклучува : еден пар брзо ослободување skewers
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Доколку бидат прифатени, Купувачите мора да се врати предметот на сопствените трошоци.

Кон својствата

Бренд Име:
XXF
Употреба:
Патот Велосипеди
Број На Модел На:
QT03
Големина:
Front--140mm, Rear--165mm
Материјал:
титаниум вратило+плус алуминиум рачка
Тип:
Тежина:
58g/ Пар

Производи во категоријата

Употреба : Бамбус Skewers Совршен за СКАРА на Отворено, Готвење, Бразилецот60cm x 6mm 100pcs долго Бамбус Skewers многу

Тип на производ : Churrasqueira де ферроИме на производ : Parrilla barbacoaОпис : BBQ Служи Рек Skewers15inch Метал Skewers BBQ Kabob Skewer

Опис : Бамбус BBQ Налепница за Еднократна употреба SkewersПроизвод : Бамбус Скара SkewersИме : Кујна Материјали П

50 PC / многу Отворено Метал Пикник BBQ Skewers Скара Храна Логорување на Отворено Пикник Печено Игли Бразилецо

Вклучуваат 1 сет патот или mtb skewers Легура со карбонски влакна лост,титаниум аксел Капа за миење и орев ело

FOURIERS DH велосипед 142*12 mm по барел род брзо ослободување лост велосипед задна осовина за брзо ослободување

Применливи место : Отворено Barbeque Градина BBQ кампувањеТип на производ : parrilla barbacoaОпис : BBQ Рамен skewers за kebabs

Функција : Брзо Ослободување за Ракчиња Месо со ЗеленчукИме : Широк BBQ Kabob СтаповиИме 1 : Скара Skewer Шиш Kabob

Please wait...