0
clear
  • Светли Сини Tassel Обетки Топла продажба Домот Студ Жените earring Златна боја Мода обетки
  • -20%
  • -20%
Светли Сини Tassel Обетки Топла продажба Домот Студ Жените earring Златна боја Мода обетки

Светли Сини Tassel Обетки Топла продажба Домот Студ Жените earring Златна боја Мода обетки

DEN 136.32
DEN 96.00

Достапност
Производот е достапен


Светли Сини Tassel Обетки Топла продажба Домот Студ Жените earring Сребро Позлатен Мода обетки

Кон својствата

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Бренд Име:
Josbores
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
5007
Пол:
долги обетки за жени,Девојки,Дама
Повод:
Забава,Подароци,Роденден,Секојдневно Носење
earring стил:
Мода,Популарна,Елегантна
Earring форма:
кристал dangle обетки
Други име:
brinco ,brincos longos
Материјал:
Легура

Производи во категоријата

Бренд : DOKOL НакитКамен Боја : БелаПозлата : Сребрена БојаГлавниот Камен : ААА Кубни ЦиркониMeterial : Бакар /

Бренд : DOKOL НакитКамен Боја : БелаПозлата : Silve БојаГлавниот Камен : ААА Кубни ЦиркониMeterial : Бакар / Месинг

Семе Beaded Boho Капка ОбеткиОбетки : големина : 10cm(за )тежина : 38g / пар (за)

НЕМА КУТИЈА ЗА НАКИТКако различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се

.100% бренд.Стил : Сребрена Боја CZ Dangle Обетки Облечен Ocasion : Aniniversary,Ангажирање,Подароци,Партија.Подарок За :

[xlmodel][производи][44249][xlmodel][фото][0000] Производот Фотографии[xlmodel][производи][44250]

Купи повеќе од 2 парчиња, се 3% OFF попуст!!!earring за жените новодојдени 3 бои бакарни легури остава накит етни

не кутијаДобредојдовте во мојата продавница! Ние сме подготвени да соработуваме со вас ,во моето срце,н

Бесплатен дар ќе биде транспортирана со вашите нарачки.П : Како дојде објектот сум добил е помала од она

100% Сосема Нов ,Сите Кубни Циркони се Inlayed од страна на нашите Работници Кои имаат искуство повеќе од 3 Год

Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИANKA моден бренд

Нашата големо продавница во YiwuПревозот : 1.Нарачки нормално ќе биде предаден во рок од 48 часа по вашата и

Топло ПрепорачувамОпис На Производот100% Нов и Висок КвалитетМатеријал : Цинк Легура & Кристал КристалБо

Нова Жешка Неонски Нивоа Долго Tassel Обетки за Жени 4 Слоевит Дополнителните Обетки Ombre Наредени Tassels Dangle О

Please wait...