0
clear
  • 30pcs/Многу 36Leds LED luces лента 0.5 m 7020 SMD IP22 12V led тешко стриптиз бар светлина кујна предводена под кабинет светлина
  • -20%
  • -20%
30pcs/Многу 36Leds LED luces лента 0.5 m 7020 SMD IP22 12V led тешко стриптиз бар светлина кујна предводена под кабинет светлина

30pcs/Многу 36Leds LED luces лента 0.5 m 7020 SMD IP22 12V led тешко стриптиз бар светлина кујна предводена под кабинет светлина

DEN 1519.20
DEN 1443.00

Достапност
Производот е достапен


30pcs/Многу 36 Leds LED цврсти лента 0.5 m 7020 SMD IP22 12 V led цврсти лента од алуминиумска led цврсти бар светлина Бесплатен Превозот
Параметарот :
Име На Производ : Под Кабинет Осветлување
Излезна моќност : 7.2 W/еез
Емитуваат Боја : Кул Бело 6000 K/Топло Бела 3500 K
Извор на светлина : 7020 SMD LED
LED Количина : 36leds/еез ;
Излез Прозрачна : 14-16lm по led
Влезен напон : DC 12 V
ИП Одделение : не-водоотпорен IP22
Материјал : Алуминиум
Зрак агол : 120 степени
LED работа температура : -45 C ~ +45 C
животен век : > 50.000 часа
Гаранција : 1 години
Сертификација : CE & Ro HS

Кон својствата

Емитуваат Боја:
Топло Бела, Ладно Бела
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Објект:
Бар Светла
Употреба:
Затворен Осветлување
Должина:
50cm
Тело Материјал:
Алуминиум
Карактеристики:
Супер
Употреба:
Индустриски
Ширина:
1.2cm
Гаранција:
1 година
Wattage:
9w
сертификација:
CCC,CE,RoHS
База Тип:
Оптоварување
Е dimmable:
No
Напон:
12V
Извор На Енергија:
DC
Број На Модел На:
led цврсти лента 7020
Бренд Име:
Aixy
боја:
Топло бела/Ладно бела
Место на Потекло:
Кина
Животот Часа:
над 50000 часа
SMD:
7020
Материјал:
алуминиум база
LED КОЛИЧИНА:
36LEDS
Боја Tem:
3000-6000k
димензија:
50cm*1.2 см*0.2 cm
превозот:
Бесплатен превозот

Производи во категоријата

led алуминиумски профил за led лента спецификација2000mm X30mm X30mm1) Примена на Алуминиум LED профил направени за

led алуминиумски профил за led лента спецификација2000mm X25mm X7mm1) Примена на Алуминиум LED профил направени за L

led алуминиумски профил за led лента спецификација2000mm X21mm X12.5mm1) Примена на Алуминиум LED профил направени з

Цена : $141.70 Цена : $141.70 Цена : $141.70 Цена : $9.2 Цена : $8.2 Цена : $215 Цена : $205 Цена : $160 Цена : $205Спецификација LED type :

led алуминиумски профил за led лента спецификација2000mmx30mmx30mm1) Примена на Алуминиум LED профил направени за LE

Ако ви треба controll pls кликнете како што следува продажбата линк ï¼Â1set контролорот може да се појавување

Услуга : 1, имаме проверуваат квалитетот внимателно пред превозот, ве Молиме контактирајте со нас во рок

4), Обезбедуваме два типа на PC Покритие : Транспарентен Капак & пренесуваат на трети лица5), Може да се вдла

led алуминиумски профил за led лента спецификација2000mm X20mm X27mm1) Примена на Алуминиум LED профил направени за

led алуминиумски профил за led лента спецификација2000mm X26mm X23mm1) Примена на Алуминиум LED профил направени за

led алуминиумски профил за led лента спецификација2000mmx18.2mmx15.8мм1) Примена на Алуминиум LED профил направени

*Предмети Бр CC16 X16 L Големина : L1000x W16x H16mm Материјал : Алуминиум Домување +PC покритие PCB ширина : 10мм Додатоц

оригинални нови LED осветлувањеPOLA 2.0 42"вид 5 Led диоди POLA 2.0 42"Б тип 6 Led диоди Ние можеме да брод од USP / FEDEX / DH

3.3 Ft / 1 M 10 Парчиња Јасно ПРЕДВОДЕНА од Алуминиумски Профил У Облик 12mm Алуминиум LED Канал Систем за 5050 3528 LED

led алуминиумски профил за led лента спецификација2500mm X17mm X7mm1) Примена на Алуминиум LED профил направени за L

led алуминиумски профил за led лента спецификација2000mm X20mm X27mm1) Примена на Алуминиум LED профил направени за

led алуминиумски профил за led лента спецификација2000mm X21mm X21mm1) Примена на Алуминиум LED профил направени за

led алуминиумски профил за led лента спецификација2000mm X17mm X7mm1) Примена на Алуминиум LED профил направени за L

12 V SMD LED 5630 во Дресот на Светлината Цевка Бар Тешко Светилка Жолта боја / Бела За Автомобил Приказ Јасно с

Ние можеме да брод од USP / FEDEX / DHL / ТНТ / ЕМС Превозот : DHL 48 денови за испорака со ЕМС 712days испорака Кина

Please wait...