0
clear
  • 2015 Година Нови Сива Сомот Прстен Ѓердан Подготвуваат Чипка Носителот На Екранот Полица Прстени Се Прикаже Накит Организатор Кутии Квалитет Прстени Организатор
  • -20%
  • -20%
2015 Година Нови Сива Сомот Прстен Ѓердан Подготвуваат Чипка Носителот На Екранот Полица Прстени Се Прикаже Накит Организатор Кутии Квалитет Прстени Организатор

2015 Година Нови Сива Сомот Прстен Ѓердан Подготвуваат Чипка Носителот На Екранот Полица Прстени Се Прикаже Накит Организатор

DEN 2506.56
DEN 1780.00

Достапност
Производот е достапен


Добредојдовте на нашата Продавница
Трговија На Големо Директно Од Фабрика,Добра Guality И Конкурентна Цена!
Ако се измеша нарачки помалку од $180, но повеќе од $100, слободен испорака : Кина пост воздух или ЕМС пошта
Ако се меша цел повеќе од $180, бесплатен превозот : DHL,Fedex или ЕМС
Име на производ : 2015 година Нови Сива Сомот Прстен Ѓердан Подготвуваат Чипка Носителот на Екранот Полица Прстени се Прикаже Накит Организатор Кутии Квалитет Прстени Организатор
Материјал : Дрво
Големина : 35 *24*5 CM
Тежина : околу 1350g.
Материјал Прикажани Боја : Како На Сликата.
Пол : За Накит екранот.
Повод : Продавница
Состојба : 100% сосема нов висок квалитет.
Количина : 1pcs
Конверзија : 1 cm = 0.394 инчен, 1g = 0.002 lb
Објаснување
100% Слободен девизен/наплата за Unsatisfactions
Професионални Безбедност Пакување
Во Време На Испорака Гаранција
Ако имате било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас во секое време. Ние ќе се обидеме потрудиме да услуга за вас. Ви благодарам многу!

Кон својствата

боја:
сива
Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Материјал:
Дрво
Накит Пакување & Display Type:
Случаи & Прикажува
Објектот Дијаметар:
24cm
Објектот Должина:
35cm
Објектот Тежина:
1350g
Објектот Ширина:
24cm
Производ Карактеристики:
Моден
Објектот Висина:
5cm
Број На Модел На:
B151

Производи во категоријата

Кина Пост Воздухопловната Пратката нормално зема во рок од 1545 работни дена да пристигнат.Шопинг Процес

Прирачник за Мерење на Дозволено Отстапување ±0.5 cmСостојба : НоваМетал : ДрвоБоја : како на сликаКоличин

JAVRICK Јасно Транспарентна Пластика OPP Само Лепило Печат Торба Resealable Поли Вреќи 9 x 13 cm100% сосема нов и висок

Материјал : АкриликБоја : ЈасноПакет Се Вклучени : 1pcs акрилик екранот носителот(Никој накит вклучени,сам

4 тип Висок Квалитет Leatherette Накит Кутија парична Казна Накит за Подарок Пакување Прстен Хривнија Ѓердан

Ознака име Мулти стилови накит етикета ознака облека висат ознака kraft / бела хартија замав производи бр

Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена можете да ме остави пор

Драг пријател добредојдовте во мојата продавница , ако имате проблем, ве молиме контактирајте со нас , н

Материјал : АкриликБоја : ЈасноВкупната Големина : за 220 X75 X115 mm Висина (ако сакате да обичај екранот стоја

Поради светлосни ефекти и монитор е brightness / contrast settings итн,на тон на боја на вебфотои вистинскиот објект м

Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 x Уво Studs Екранот Rack (без мало пакет) Испорака : Кога ќе нарачате,ве мол

Црн Сомот Кутија Висок Квалитет на Плоштадот Накит Кутија За Pendant & Ѓердан Накит за Подарок Кутии за Паку

Начини на плаќање : Уплата со Кредитна Картичка или преку.Сите предмети треба да се испраќаат до Aliexpress п

НИ 13.61 / парче НАС 11.95 / парче НАС 13.89 / парче НАС 5.68 / парче НАС 5.45 / парче НАС 12.98 / парче НАС 5.41 / парче

Please wait...