0
clear
  • Природни Камчиња Чакал, Камен - Шарени Опел - Дома Аквариум Риба Тенкови Декорација - 250g пакување
  • -20%
  • -20%
Природни Камчиња Чакал, Камен - Шарени Опел - Дома Аквариум Риба Тенкови Декорација - 250g пакување

Природни Камчиња Чакал, Камен - Шарени Опел - Дома Аквариум Риба Тенкови Декорација - 250g пакување

DEN 575.52

Достапност
Производот е достапен


Име : Природни Камчиња Чакал, Камен - Шарени "Опел"
Боја : Multicolor (како на сликата покажува)
Тип : Камења
Форми : Различни Форми
Количина : 250g
Големина на : Мали (се однесува на сликата покажува)
Мини камења користите за да ги красат риба резервоарот или декоративни .Бојата не се топи кога се изложени на вода.Камења се потопен.
Answer : ___________________________ Note : ова е природен камен, потешки. Едно пакување (250g) може да се tiled област за 20cm*20cm. Купување според големината на вашиот резервоар.

Кон својствата

Големина:
XS
Тип:
Риба
Број На Модел На:
ФА- опел -25
Тежина:
250g
Материјал:
Камен

Производи во категоријата

Сите плаќање се прифатени преку безбедност на уплатата ЗАЧУВАМ Ако не сте задоволни со нашата служба, в

Повеќе Производи : Јасно Тркалезна Форма Виси Стакло Аквариум Риба Сад Резервоарот Цвет Растенијата Ва

Please wait...