0
clear
  • 50pcs/многу pyrography греење жица Pyrography раководство Мултифункционален Pyrography машина Машина Пенкало за Дрвени gourd занаети
  • -20%
  • -20%
50pcs/многу pyrography греење жица Pyrography раководство Мултифункционален Pyrography машина Машина Пенкало за Дрвени gourd занаети

50pcs/многу pyrography греење жица Pyrography раководство Мултифункционален Pyrography машина Машина Пенкало за Дрвени gourd

DEN 383.52
DEN 360.00

Достапност
Производот е достапен


Почитувани Купувачи,
цената е за греење жица за pyrography совети само (не се вклучени заврши совет форма) .можете да направите било каква форма сакате од страна на жицата .
жица должина 7cm ширина 0.1 cm
Ако сакате повеќе жица , можете да ги споделите со нас .ви благодариме

Кон својствата

Бренд Име:
WLXY
Состојба:
Нови
CNC или Не:
Нормално
Број На Модел На:
мини машина gourd

Производи во категоријата

3 D модел за cnc 3 D врежан слика вајарство машина во STL формат на датотекаНосорогЗабелешка : Формат : STLИспор

3 D модел stl,сиво,врежан слика помош за cnc машина во STL формат на датотекаKing Need 001

Висок квалитет на 3d модел помош за cnc или 3 D принтери во STL формат на датотека Панел Гравирање ЕгипетОваа

Висок квалитет на 3d модел помош за cnc или 3 D принтери во STL формат на датотека волкотОваа 3 D модел е 129 MBГОЛ

CNC 3d Олеснување Модел STL за Рутер 3 оска EngraverОпис : Модел за CNC машина алатки 3d помош за програмирање како Ar

Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 дена од денот на испорака Купувачот мора да

Добредојдовте на нашата продавницаМодел : 3040Ласерски цевка : 40 W1 Најдобар Квалитет2 Добар Пакување & Брз

3 D модел за cnc 3 D врежан слика вајарство машина во STL формат на датотекаКинеската култура,Бивол 005

Нови и изненадување 400*400mm cnc рутер гравирање машинаМини cnc рутер машина сликиПримена1...

Висок квалитет на 3d модел помош за cnc или 3 D принтери во STL формат на датотека women_ELF2Оваа 3 D модел е 218 MBГОЛЕ

Ве молиме, дозволете ни да знае за тоа со кратки коментари Ние се обидуваме да го реши секој можен пробле

CNC 3d Олеснување Модел STL за Рутер 3 оска Engraver или 3 D ПечатачОпис : Модел за CNC машина алатки 3d помош за прогр

CNC 3d Олеснување Модел STL за Рутер 3 оска EngraverОпис : Модел за CNC машина алатки 3d помош за програмирање како Ar

CNC 3d Олеснување Модел STL за Рутер 3 оска EngraverОпис : Модел за CNC машина алатки 3d помош за програмирање како Ar

CNC 3d Модел STL за Рутер 3 оска EngraverОпис : Модел за CNC машина алатки 3d помош за програмирање како Artcam, се Стрем

Ексклузивно 3d модел помош за cnc во STL формат на датотека Iconostas_1 Нова 3 D модел за cnc 3 D врежан слика вајарств

Please wait...