0
clear
  • Вистински Природен Labradorite Кристал Нараквици За Жените Камен Сина Светлина Шарм Водат Јасно Круг Мушка Хривнија
  • -20%
  • -20%
Вистински Природен Labradorite Кристал Нараквици За Жените Камен Сина Светлина Шарм Водат Јасно Круг Мушка Хривнија

Вистински Природен Labradorite Кристал Нараквици За Жените Камен Сина Светлина Шарм Водат Јасно Круг Мушка Хривнија

DEN 864.00

Достапност
Производот е достапен

Ние ќе се потрудиме да го реши вашиот проблем, во рок од 24 часа. Можеме да организираме на размена или наплата откако ќе ги примите објект во нејзината оригинална кутија.Ви благодариме за соработката.Ако објектот ќе пристигне оштетен или ако не сте 100% задоволни со објектот, имаме 7-ден политика на враќање. Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреси.Руски Клиенти,pls љубезно ја напушти примачот име и презиме ,ова е многу важно за нас да брод вашата нарачка. Ве молиме потврдете со вашиот царински пред донесувањето на вашето купување.html
Превозот Политика :
Ве молиме потврдете ја вашата адреса во текот на исходот.0 грама Број на монистра Монистра Испратени Rambom Количина Само Еден Внатрешен Дијаметар 6. Ве молиме да проверите на нашата ставка детали за опис на фактичката големина. Ве молиме не остави Негативни Повратните информации се додека не контактирате, така што сите прашања може да се решат.
Начин На Плаќање :
Ако имате било какви прашања во врска со плаќање,pls ве молиме контактирајте со нас слободно.Ако имате било какви прашања во врска со предмети, ние испрати до вас,можете да pls љубезно ни даде можност да се реши пред да ни остави негативни повратни информации?Повратната информација е многу важно за нас ,искрено се надеваме дека може да се разбере.И Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.Ние може да ги прифати овие превозот начини : Кина пост воздух mail(сите земји),Epacket(повеќето земји) и ЕМС (повеќето земји) Ако сакате да ни ја испратите вашата нарачка од страна на други превозот начин,можете да не контактирате директно,ние ќе се потрудиме да ги задоволат вашите барања. Повратни информации :
Ние ќе ви обезбедиме позитивен фидбек еднаш уплата,да се негуваат здрави али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.
Политика на враќање : Сите нашите понуди се поткрепени со 100% satisfastion гаранција.85 инчи Точка Име Мода Жените Мушка Хривнија Состојба Сосема Нов И 100% Природен
Воведувањето На Labradorite
Белешки : Нашите Слики се зголемени да се покаже на предмети детали. Меѓународни Налози : купувачот е одговорен за било важечките увозни давачки и локалните даноци.

Кон својствата

Метална боја:
CH0007 7mm, CH10008 8мм, CH10009 9mm, CH10010 10мм, CH10011 11mm
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Поставување Тип:
Никој
Функција:
Порака Потсетник
Затворач Тип:
Чипка-Up
Материјал:
Кристално
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Бренд Име:
LIZIFANG
Број На Модел На:
CH0007Fashion Жените Нараквици
Метали Тип:
Labradorite Нараквици
реден број:
CH0007Fashion Жените Нараквици
боја:
Сива Кристал Хривнија
Точка име :
Жените е Кристално Хривнија
Монистра Број:
Монистра Испратени Rambom
Мушка големина:
7mm Круг Монистра
внатрешниот дијаметар на Хривнија:
6.85 инчи
Тежина на Хривнија:
12.91 грама
Количина:
Трговија на големо
Превозот начини:
Кина пост воздух mail,EMS,epacket
начин на плаќање:
Visa, MasterCard, Western Union, Qiwi И Банкарски Трансфер

Производи во категоријата

Висок Степен на Монистра Накит 8мм Синото Море Слоевита Камен Мушка со Злато и Сребро Черепот Нараквица,

Новиот Дизајн на Накит 8мм Природни Мат Ахат со позлатени Бронзени Круг Монистра И Јога Черепот Наракви

Ако имате било какви прашања во врска со предмети, ние испрати до вас,можете да pls љубезно ни даде можнос

Добредојдовте на Ченг Pin ќе б Ние Само се фокусира на квалитетот и модата Опис на Производот : име на Прои

Добредојдовте на Ченг Pin ќе б Ние Само се фокусира на квалитетот и модата Опис на Производот : 100% Нов со В

[xlmodel][фото][0000] Производот Фотографии За GQTORCH Највлијателните 925 сребрен corporation во источна Кина регионот.

Благослови со safeness ,Донесе богатство и Добра среќаДобредојдовте на нашата продавницаОва е Природен Жад

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~Природни Црвени Cinnabar Камен Круг Монистра Пари Торба Шарм Водат Наракв

Добредојдовте на terisa накитако сакате да имаат друга боја молам дозволете ми да знам,благодарам многу,ви

Нов Дизајн и Висок Квалитет на мажите Антички Сребрена Боја Лав Главата Нараквици Направени од страна н

Fengshui Среќа Хривнија Природни Златна Obsidian Богатство Pixiu Хривнија Fengshui Piyao Симбол Хривнија за Богатство и

Добредојдовте на Ченг Pin ќе б Ние Само се фокусира на квалитетот и модата Опис на Производот : 100% Нов со В

имајте на ум! Накит нема кутијаОбично ние не имаат кутија, ве молиме контактирајте +3 долари ако треба да

Спецификите Кристал Geode Druzy Црни Камења Спарени Со Отвори CZ Rondelles Јога Boho Бохемски Камен Редење Нараквиц

8мм Бела Howlite Камен Монистра Кристално Сребро Черепот Лето Bracleets Партија ПодарокМатеријал : Бела Howlite Кам

тоа сè уште не може да се избегне грубото ракување транспорт на работници Купувачи се плати за враќање п

Моден Вулкански Камен Шарм Хривнија Мажите 8мм рачно изработени Природен Камен Мушка Хривнија на Женит

Please wait...