0
clear
  • 200pcs/многу Виткање Crimps Крајот crimps Накит Затворач за DIY мода накит компоненти
  • -20%
  • -20%
200pcs/многу Виткање Crimps Крајот crimps Накит Затворач за DIY мода накит компоненти

200pcs/многу Виткање Crimps Крајот crimps Накит Затворач за DIY мода накит компоненти

DEN 116.64
DEN 105.00

Достапност
Производот е достапен


Кон својствата

Тип На Објект:
накит наоди
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Објектот Дијаметар:
1cm
Објектот Должина:
1cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Објектот Тежина:
30g
Објектот Ширина:
1cm
Објектот Висина:
2cm
Производ Карактеристики:
Клипови
Број На Модел На:
UF7362

Производи во категоријата

DscriptionМонистра, Големина : 4mmМатеријали : Африка ТиркизнаМонистра Облик : Тркалезна МонистраКвалитет : АА

Опис На Производотголемина : 10мм,12mm,15mmбоја : злато,сребро.количина : 10pcs Плаќање Ние го прифаќаме методи з

за мешан предмети следи состојбата со достапноста ,не може да бидете сигурни дека бои и дезени за да бид

Нерѓосувачки Челик 2 компјутери / многу Круг, Овал Сребрен Тон 5mm Силни Магнетни Clasps DIY Накит Наоди Одлуки

DscriptionМонистра, Големина : 7mmМатеријали : Lampwork Стаклени МонистраМонистра Облик : Рамни КругКвалитет : ААА

Нерѓосувачки Челик Види Бенд Замена Копчето Пеперутка Watchbands Распоредување Види Бендови Затворач Појас

Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T / T,Western

10pcs Антички Бронза / Родиум / Црна Боја Долго Линк Ѓердан Синџири Рефус Со Hummer Clasps Diy Накит Одлуки 60cm / 23inch Z

Квалитетот на предмети на економски цени.Нашите УслугиНие одржување професионални, но пријателски одн

Опис На Производотголемина : 10ммбоја : злато,сребро.количина : 20pcs Плаќање Ние го прифаќаме методи за пла

Наоѓање 5 Meter Жица Завиткан Beaded Синџир Злато Позлатен Rosary Синџир Carnelian ЦрвенаАхат Фацетирани Кристал Мо

*♥*❤ *♥* .· : ** : ·.ƸӜƷ.· : ** : ·.*♥*❤ *♥* · : ** : ·.ƸӜƷ.· : ** : · ♥❤ ♥★ Количина : 1pcs★ Материјал : boxwood★ Големина :

За Метална Боја : Сребро позлатен, злато позлатен, родиум позлатен, антички бронза, антички бакар, gunmetal ц

тие се направени од цинк легурарамки е фитинг за 18x25mm cabochonпрстен големина е за 18mmна coor е антички сребрен

*♥*❤ *♥* .· : ** : ·.ƸӜƷ.· : ** : ·.*♥*❤ *♥* · : ** : ·.ƸӜƷ.· : ** : · ♥❤ ♥★ Количина : 1pcs★ Материјал : Вол коска★ Голем

50 Pcs DIY Метал Обетки Клипови Накит Одлуки Коло Cabochon Поставување Одговара Камео 14mm, Сребрен Тон / Тон Бронз

Боја : Кралска Сина Materail : Вистинска кожа кабелот споиГолемина : 4mm ДијаметарКоличина : 1 дворСостојба : пл

Дупка : 10мм дијаметарШколка Meas : 18x11mm.Боја : сребро позлатен над месингКоличина : 3 сетови (Ние го прифаќам

Точка ИМЕ : Bo Yu Te (50 Парчиња / Многу) 13*13*13 MM Легура Монистра Шарм Ѓердани Diy Лилјак Антички Бронза Позлатен

Синџир материјал железо Синџир модел 5mm 6mm 7mm 8мм дебели Факултативна Синџир процес на преработка позлат

ПРЕДГОВОР : Драг Пријател,Тоа е тешко за нас да се започне бизнис така вашето мислење има големо влијани

Можете да изберете боја ви се сакате и сакате големинаНа пример : Blue / црвени / бели 18 / 27 / 7 20 " 20 PCS Не пак

​SAUVOO 10pcs / многу Бакар Круг Кожа Кабелот на Конекторот Затворач Силни Магнетни Clasps Дупка 6mm За DIY Хривниј

За Метална Боја : Сребро позлатен, злато позлатен, родиум позлатен, антички бронза, антички бакар, gunmetal ц

Please wait...