0
clear
  • За Infiniti QX56 2009-2012 Со Електрична Виткање Огледало Автомобил Странични Ретровизори Папка Виткање Шири Далечински Управувач за Полнење
  • -20%
  • -20%
За Infiniti QX56 2009-2012 Со Електрична Виткање Огледало Автомобил Странични Ретровизори Папка Виткање Шири Далечински Управувач за Полнење

За Infiniti QX56 2009-2012 Со Електрична Виткање Огледало Автомобил Странични Ретровизори Папка Виткање Шири Далечински Управувач

DEN 1583.52

Достапност
Производот е достапен

Одговара За Infiniti QX56 2009-2012 1.кога ќе го поставите цел, ве молам да ми кажете што е вашиот автомобил и година 2.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил страна огледало има Електрична Виткање функција Функција : 1.Статична работа напојување : DC 12 V 2. Статички работат на струјата : 3. На соодветна работна температура : -20-80 степен 4. Ефективна ovltage на АКК и Заклучување сигнал : >9 V Функција : 1. Притиснете на Далечинското Заклучување копче по АКК надвор, на страна огледало ќе биде укината автоматски 2. Притиснете Далечинско Отклучување копче , страната огледало ќе се шири автоматски 3. Може да одговара со оригинални електронски систем и anthers безбедна услуга 4. Треба да се поврзете 3 жици , заклучување и отклучување сигнал жица , 12v моќност жица Испорака Детали за : 1.Send item out во рок од 5 работни дена(не вклучувајќи викенд и празници) и од она што превозот превозникот купувачот изберете 2.By Кина Пост Воздух Mail ,обично треба 30-50 работни дена да пристигне на купувачот локалните поштата 3.Ќе ги ажурира следење на број на Aliexpress. 4.Ние не презема одговорност за купувачот земја тарифа или било такса за ракување , како далечински област такса за ракување,и др 5.Ако имате посебни за објектот вредност, ве молиме да направите белешка или да испратите порака до нас. Најдобар Сервис И Гаранција : 1. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот e Bay ID. 2. Се врати превозот се платени од страна на Купувачот 3.12 месеци Производителот за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-mnth гаранција 4. Ако вода оди во јадрото,ние не се земе responsibity за поправка или враќање или надоместок . 5.Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се вратија во нас, во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Повратни информации : Feedback е многу важна за нас. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Кон својствата

Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Напон:
12V

Производи во категоријата

Оригиналниот Видео запис на Текст Префрлање РКА Конектор Адаптер Wire Кабел За Резервни Задна КамераЗа Т

Ние ќе ги пратите пратката и да добијат backto вас како е можно поскоро со одговор ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ Вашат

100set 3,5 мм женски Axial compression конектори притисок сензор за проток на воздух сензор електричниот приклучок

Автомобил Адаптер за полнење 2 Порт Автомобил запалка приклучок за Штекер 5 V 2.1 Двојна USB Автомобил Адапт

Инаку, ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од информации недостига Набавната цена е помалку од $

1 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оште

4.8 4.8 мм знаме наведнуваат Crimp Терминал Женски Лопата Конекторпакување : Answer : ___________________________ NOTE : pictue на п

Материјал : ПВЦБоја : црнадимензии : 30cmПакет Содржина : 1 пар X Машки приклучокAnswer : ___________________________ Note : осв

Автомобил DSP Засилувач ISO специјалниопашка линија приклучок за стари Автомобили HYUNDAIНАПОМЕНА : Овој про

1 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оште

1 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оште

Автомобил DVD Радио ПОМОШЕН Адаптер Конектор Приклучок за АУДИ RNSE RNSE 32 PinПродавачот индикација : Retrofit Ада

5.5 x 2.1 mm DC12 V Влез Автомобил Полнач Адаптер DC12 V Излез+ AV РКА Продолжување Кабел / Кабелот Видео КабелАвто

1 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оште

1 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оште

1 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оште

Контакт со нас : Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободн

1 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оште

7% Велика Британија Го Оценувате (Точка Пристигна) 9.Земјата Време на Испорака Работни Дена (не вклучувај

Заврши PLCC општи адаптер сет вклучуваат PLCC20 / 28 / 32 / 44 да DIP20 / 24 / 28 / 32 / 40Опис : Оваа целосна PLCC адаптер во соб

5 PCS BNCF Адаптер BNC Џек да F Plug Брз Притисниза ДиректноОпис : КатегоријаКонектори, ИнтерконекцииDatasheets : Сем

1 ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ (Освен некои земји и APO / FPO)2 Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT,итн По потврдувањето на

1 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оште

сад : пред.75em}легендата{граница : 0;баласт : 0;белопростор : нормален;*маргиналево : 7px}копчето,текст,одберет

1 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оште

1200pcs Избрани Електрични Жици Изолирани Crimp Терминали Задник Конектори ПоставиСостојба : 100% нови Боја : Ц

Please wait...