0
clear
  • INBIKE Велосипед Ultra Light MTB Патот Велосипед Шише Носителот Велосипед Планински Велосипедизам Фиксна Опрема Шише за Вода Кафез Јава HandleBar Планината
  • -20%
  • -20%
INBIKE Велосипед Ultra Light MTB Патот Велосипед Шише Носителот Велосипед Планински Велосипедизам Фиксна Опрема Шише за Вода Кафез Јава HandleBar Планината

INBIKE Велосипед Ultra Light MTB Патот Велосипед Шише Носителот Велосипед Планински Велосипедизам Фиксна Опрема Шише за Вода

DEN 541.92
DEN 352.00

Достапност
Производот е достапен


Повратни информации Ние ги цениме вашите 5-Ѕвезда ПОЗИТИВНИ Повратни информации. Купувачот може да контактирате со нас кога го најдете производот било кој квалитет на проблемот во рок од 6 месеци. Ние ќе ви понудиме на нашите враќање адреса, кога ќе добиеме вашето враќање барање.
Купувачот може да се вратат на производи ако не ви е потребна било повеќе. Ние ги донесуваат Кина Пост Регистрирани Воздух Mail за најмногу нарачки, кој е службен превозот метод предвидено од страна Ali Express. Тоа е официјален датум, така што дефинитивно trustable
Наплата & Return
Ние ќе го прифати вашиот наплата барање под овие околности : Добијат неисправни производи, како и на купувачот без слика во рок од 7 дена по добивањето на производи. Ние високо го цениме вашиот совет, која ни овозможува понуди подобри услуги за вас. Купувачот може да бара враќање на парите или замена. Ред не дојде во рок од проценка време на испорака. Наплата ќе се издаде доколку купувачот не s примање на нарачката во рок од 60 дена( од 90 дена за Бразил)
Земја
Време на испорака
Превозот Метод
Русија
26 ~ 35
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
Сад
5 ~ 15
E-пакет
Шпанија
13 ~ 19
AE Стандард за Испорака
Франција
13 ~ 18
AE Стандард за Испорака
Холандија
10 ~ 14
AE Стандард за Испорака
Бразил
49 ~ 69
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
Израел
24 ~ 31
AE Стандард за Испорака
Канада 25~45
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
Чиле
23 ~ 31
AE Стандард Превозот времето За испорака покажува опсег дека 50% парцели ќе бидат доставени и 80% парцели ќе бидат испорачани.
Плаќање со Кредитна картичка, T/T, Зачувам, и western Union, Beleto, итн. Имаме програма која автоматски да одговори како е можно вие оставете ја вашата повратна информација.

Кон својствата

Број На Модел На:
BC216-N
Тежина (g):
48g
боја:
Сино/Сребрена/Црна, Црвена/Црна, Сина
Тип:
шише кафез/шише носителот/велосипед шише носителот/велосипед шише носителот
Type2:
велосипед шише за вода носителот/велосипед шише за вода на носителот
type3:
шише за вода носителот/шише за вода планината

Производи во категоријата

Плаќање1 .2.Ве молиме да ја плати во рок од 3 дена од денот на нарачката Случај И Повратни Информации 1...

Предмет : шише за Вода кафез Боја : црна,црвена,сина Материјал : влакнаТежина : 36g Пакет : 1x велосипед шише

[Име] : Новиот LW Велосипед Делови Сите карбонски влакна шише носителот [Материјал] : UD јаглерод предиво [С

2 Човекнаправени се оштетени, купувачи да преземе целосна одговорност.2 Настава : тежината и големината

ИНФОРМАЦИИ : BIKEIN Лајт Ultralight Патот / Планински Велосипед 3k Јаглерод Вода Botter Носителот Сјајни Црни 28g ESCRIPTI

Детали за производот : Модел : ЕД009 Спецификации : висина 14.5 cm Растојание до дупка : 6.5 см Применливо : рамк

Ретки предмети и големи нарачки може да потрае малку подолго Погоден за различни видови на велосипеди,

Ние ќе остави позитивни повратни информации да ви подоцна Ако постојат некои неочекувани проблеми се с

Алуминиум Легура MTB велосипед на патот Велосипед Велосипед Шише за Вода Кафез Висок Квалитет Велосипед

SPOMANN шише за вода кафезToray T800 карбонски влакна3 K сјајниЦрвено / Синотежина 20gголемина на 13*7cmAnswer : _____________

Карактеристики : 100% Сосема Нов И Висок квалитетИздржлив, лесен и лесен дизајнДа ви помогне да се одржи н

Објектот на Име на ЗАПАД ВЕЛОСИПЕДИЗАМ Карбонски Влакна Велосипед Шише за Вода Кафез Носителот Велосип

Карактеристики : ∙Изградени од Титаниум алуминиумски, одлични перформанси во отпорност на корозија, се

Име : PC пластични шише за вода рек Материјал : Поликарбонат (Поликарбонат) најчесто се користи кратенкат

Стакло Карбонски Влакна Патот Велосипед Велосипед Возење Велосипед Шише За Вода Носителот Рек КафезPecif

Попродажбата на услугата : Ние ќе ги провери стоката квалитет пред пратката.Сакаат да имаат голем шопин

Карактеристики : Им помогне да го местото на шише за вода во велосипед.Направен од целосна карбонски вла

Најчесто,пратката ќе пристигнат на време Ако не го добиете вашиот објекти.друга земја различни даночни

Име : PC Шише Кафез Материјал : Поликарбонат (најчесто се користи кратенката PC) Погоден за : сите видови на

ОПИС & МАТЕРИЈАЛИ 2 парчиња / многу Материјал : Целосна јаглерод влакнаСе користи за 74mm шишеГлавната Боја

Предмет : GUB G23 шише кафез / носителот на конверзијаМатеријал : CNC AL7075Големина : 78*56mm, со дијаметар од 31.8 mmБо

2 ПАРЧИЊА / карбонски влакна велосипед шише кафез Материјал : Јаглерод влакна Изглед : 3k мала Тежина : Цр

Please wait...