0
clear
  • BEIER Кул Мотоцикл Biker Оган Човек не ' Рѓосувачки Челик Пламен Черепот Класичен Прстен Накит трговија на Големо Евтини Цена BR8-315
  • -20%
  • -20%
BEIER Кул Мотоцикл Biker Оган Човек не ' Рѓосувачки Челик Пламен Черепот Класичен Прстен Накит трговија на Големо Евтини Цена BR8-315

BEIER Кул Мотоцикл Biker Оган Човек не ' Рѓосувачки Челик Пламен Черепот Класичен Прстен Накит трговија на Големо Евтини Цена

DEN 176.64

Достапност
Производот е достапен

А полиран изглед е резултат на metalsmith е напор да се поднесе, песок и удар на метал до совршено рамна површина.
WHOLESAL И НАЈГОЛЕМИОТ ДЕЛ ЦЕЛ
Ние нудиме попуст за whoesale цел и најголемиот дел цел, исто така, ние може да го прилагодите вашиот дизајн за вас. Кога сте примиле пакетот и сите нешта се добри, ви посакувам може да потрае неколку минути да се остави ни повратни информации. Beier кубни zirconias се увезуваат од Австрија, врвот одделение со неспоредлива чистота. Обележете го стрингот или хартија каде што се поклопува да се формира комплетен круг. Овие материјали може да се даваат парична казна гребење на метал, особено на sterling silver. 3-слој од платина или розово злато позлатен, тоа го прави накит повеќе
поставен и шарени.
Beier секогаш исклучителна традиционално занаетчиство и модерна високо-технолошки совршена комбинација за да се создаде најмногу класичен накит работи. Мерење на должината на делницата на стринг или хартија каде што се поклопува околу прстот.
BEIER ДИЗАЈН Сите материјали се еколошки, безопасни за здравјето. Со цел да се гради на DALI бренд и подобрување на неговата моќ на comperition, ние внимателно произведуваат секое парче на накит. Ако може да направите фотографија за објектот ќе добие и оставете ни коментар, тоа ќе биде многу убаво за други клиенти да се направи избор. Ставете нишка или хартија string околу основата на вашиот прст. Кога дури и мали гребнатини се случи, како што се гледа под микроскоп, на површина изгледа како парталав работ на виде ножот и светлината е одбиени од ниското во и околу оние гребнатини како глас повторувајќи во Алпите. добредојдовте да контактирате со нас онлајн. Нормално постои ниту една фактура и бренд infoamtion во пакетот
ако ви треба вашиот сопствен бренд пакет, контактирајте со нас. Ако постои некој проблем со цел или предмети. Понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или празник . Различни превозот метод имаат различни дена за испорака на објектот, кога
ќе го поставите цел може да избере најдобар начин за вас.
КАКО ДА СЕ
Мерка го Вашиот Прст за Вашиот Прстен Големина
Најважниот фактор при купување на било прстен, е правејќи се дека тоа се вклопува BEIER НАКИТ ви обезбедува со најстариот сеопфатен начин, (можеби единствениот начин) за да се измери вашиот прст. Ние ќе ви одговори вашиот e-mail во рок од 24 часа нормално . ако не можете да добиете вашата e-mail по 48 часа, ве молиме проверете ја вашата спам или cintact да ни со други e-mail адреса.
Повеќе контакт метод, ве молиме кликнете на За BEIER за да добиете повеќе информации
КАПКА БРОД УСЛУГА
Ние нудиме професионална капка брод услуга за клиенти од целиот свет. ве молиме испратете ни порака за да се направи по-продажба на услуги за вас пред да ја напуштат повратни информации.

Кон својствата

Прстен Големина:
7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
Метална боја:
НИ Големина
Пол:
Мажи
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Повод:
Партија
Поставување Тип:
Никој
Материјал:
Метал
Стил:
Панк
Број На Модел На:
BR8-315
Бренд Име:
BEIER
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Обликотшема:
Скелетот
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
NA
Функција:
NA

Производи во категоријата

плаќање Ние претпочитаат плаќање преку ЗАЧУВАМ и тоа е повеќето безбеден начин.Пред плаќање ве молиме б

не кутијаДобредојдовте на мало и големо!Најниска цена! Врвен квалитет!Можете Да Мешавина на различни ел

Jemmin Моден Дизајн морска ѕвезда Шема Нов Плима Сина Rire Опал Прстен за Жени, Девојки Чиста 925 Фунта Сребрен

Бренд : Leige Накит Главен Камен : Природни Црното Spinel Акцент Камења : CZ Камен Големина : 6*9 mm Метал : sterling silver

Солидна 925 Фунта Сребрен Прстен Сет 3Компјутери Срце Љубов Накит Нов Дизајн 2018 Прстен Големина се Достап

Материјал : 925 Sterling Silver +ААА Циркон Кристал+ Злато ПозлатенГолемина : ве молиме видете на сликаОвој накит

За превозот : 1,Цел $6,Слободни Кина Пост Регистрирани,САД ќе бидат Слободни по Eпакет Цел >$5.3,Цел>$30,Ќе ги А

Бренд : Leige Накит Главен Камен : Природни Гранат Акцент Камења : cz Камен Големина : 8*8мм Метал : sterling silver Гла

Превозот И Испорака 1.Ние обезбедуваме бесплатен превозот со Airexpress Стандард на Превозот Проценето врем

★Метал : Цврсти 14k Бело Злато Печат : 14k / 585 Вкупно Грам Тежина : 1.1 g Прстен Големина : 6.5 Поставување на Пав

【 Бенд 】L&P【 Item Type】Тајландски Сребрен Прстен【 Камен 】Никој【Метал Тип】9999 Sterling Silver

, Улица, Град, Регион и држава.Сите производи се во парк ,ние ќе ја испратите вашата нарачка во рок од 24 ча

Природни multicolor турмалин Прстен Природни скапоцен камен прстен 925 sterling silver трендовски домот низа на жени

Опис : Женски прстен, исклучителна прстен, свадба прстенМатеријал : не ' Рѓосувачки челик, ААА+кубни цирк

WTR272 трговија на Големо Обичај 5pcs / многу Модни Накит Природен Микс Шарени Камен Прстен, Овална Единствен

Без Минимум Цел, Било Цел е во РЕД !Целиот свет на еден пакет > 6 ДОЛАРИ Слободни Следење БР...

Бренд : Leige Накит Главен Камен : Природни Аквамарин Акцент Камења : cz Камен Големина : 8*8мм Метал : sterling silver

Превозот : 1.Нарачки нормално ќе биде предаден во рок од 48 часа по вашата исплата!2.Ве молиме да ми кажете

не кутијаДобредојдовте на мало и големо!Најниска цена! Врвен квалитет!Можете Да Мешавина на различни ел

Без Минимум Цел, Било Цел е во РЕД !Целиот свет на еден пакет > 6 ДОЛАРИ Слободни Следење БР Превозот+Беспл

ако не можете да добиете вашата email по 48 часа, ве молиме проверете ја вашата спам или cintact да ни со други ema

Please wait...