0
clear
  • Професионални 15ml Долготрајни 60days Eyelash Продолжување Лепак Брзо Сува Црна Индивидуални Eyelash Лепак Odourless Не Надразнување
  • -20%
  • -20%
Професионални 15ml Долготрајни 60days Eyelash Продолжување Лепак Брзо Сува Црна Индивидуални Eyelash Лепак Odourless Не Надразнување

Професионални 15ml Долготрајни 60days Eyelash Продолжување Лепак Брзо Сува Црна Индивидуални Eyelash Лепак Odourless Не Надразнување

DEN 1535.52
DEN 1228.00

Достапност
Производот е достапен


Eyelash лепак револуција 1. odourless и Не Надразнување , мирис како вода 2. една секунда се исуши ,лесен за употреба 3.задржи подолго време ,за професионална употреба, долго трае 60 дена, Тоа е далеку од најдобар eyelash лепак
Ние не квалитет проверка пред испраќање на предмети. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по добивањето тоа.
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 2 работни дена. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро за Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.
Времето за испорака на Кина пост се регистрирате воздух mail и Singepore пост е околу 20-45 работни дена, откако беше објавено нормално . Некаде за царинска или времето проблем тоа ќе биде одложен неколку дена. Тоа може да биде до 30-60 дена.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Кон својствата

Тип На Објект:
Eyelash Лепак

Производи во категоријата

Карактеристики : 1 Направени од високо квалитетен материјал, кој е водоотпорен, безбедни за да можете да

1 Кутија Луксузни 3 D Лажни Трепките Меки Лента Трепки Долги Физички ЛицаЗа нашите производи : 100% Сосема н

Нови Пристигнување Шминка Четки Поставите 5pcs Прав Фондацијата Сенки Тенок Појас Вистински Сочинуваат

Карактеристики : Удар на вашиот омилен фондацијата или во прав со оваа четкаДизајниран за да се обезбед

Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки Така што можеме да ги исполнуваат решавање

Материјал : 100% Mink Боја на Коса : Црна Пакување : Сребрен сјај кутија(1 пар) D Серија 3 D Драматични стилови : D1

ЕНЕРГИЈА Бренд за Професионална Прав со Четка ја Сочинуваат Шминка Четки Pinceaux Maquillage Brochas Maquillaje Pincel q11

Спецификации : Удобен и преносливо, важна убавината од суштинско значење за вас.Вклучува 12 четки за да г

Функција : .100% Сосема нова мода шминка мека долго дебели tableaux лажни трепки.Направи твоите очи да изгледа

Visofree 3 D Mink Трепките во Стил нудат врвна интензитет За оние кои сакаат драма, овие целосна falsies функција т

2016 година НОВИ средината густа страна природни лажни eyelash лажни eyelash меки природни eyelash продолжување

Елипса рамен трепките : Мат трепките, не сјајна;елипса коренизголемување на јавите во областа на лепила

Лажни Eyelash Екстензии Супер Лепак Леплива Долго Трае 30 дена со Мирис и Иритација Пракса Eyelash ЛепилоФормул

Visofree 3 D Mink Трепките во Стил нудат врвна интензитет За оние кои сакаат драма, овие целосна falsies функција т

Ако производи е скршен пред пристигнување до вас, сите што треба да направите е да фотографирате, да ни п

Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчист

Ве молиме контактирајте со нас за решавање.15 mm Лесни и природни Погоден за професионална шминка или дом

2016 година ЖЕШКА!! 4 PCS Природни Бамбус се Справи со Шминка Четки Сет Козметика Алатки за Полнење Сенки во

ПРОЗОРЦИ Бесплатен Превозот Трепките 100pair 3 D Mink Трепките Луксузни Рачно Изработени Mink Трепките Висока Ј

Please wait...