0
clear
  • Multilayer Камен Монистра Жените Ѓердан Со Tassel Приврзоци Лето Триаголник Кристал Pendant Ѓердан Женски Накит SNE160079
  • -20%
  • -20%
Multilayer Камен Монистра Жените Ѓердан Со Tassel Приврзоци Лето Триаголник Кристал Pendant Ѓердан Женски Накит SNE160079

Multilayer Камен Монистра Жените Ѓердан Со Tassel Приврзоци Лето Триаголник Кристал Pendant Ѓердан Женски Накит SNE160079

DEN 326.40
DEN 196.00

Достапност
Производот е достапен


Multilayer Тиркизна Монистра Жените Ѓердан Со Tassel Приврзоци Лето Триаголник Кристал Pendant Ѓердан Женски Накит SNE160079 100% Сосема Нов Стил : Мода Накит/Ѓердани & Приврзоци Материјал : Еко-пријател Цинк, Алуминиум,Злато, Сребро Ѓердан Големина : 41*51*61cm Предмети : Линк Синџири Ѓердани Носи Повод : Свадба / Матурска / Годишнината / Партија Подарок за : Девојка / Жена / Мајка Функција : Злато Tassel Pendant Multilayer Ѓердан За Жените Оваа накит спогодба со еу за животната средина барања за новодојдени Дизајн Ѓердан Накит

Кон својствата

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
како Слика
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Пол:
Жените
Бренд Име:
szelam
Материјал:
Камен
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
41*51*61cm
Метали Тип:
Злато Позлатен
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
SNE160079
моден накит:
Ѓердани & Приврзоци
pendant ѓердан:
мулти слој ѓердан
multilayer ѓердан:
Монистра Ѓердани
тиркизна ѓердан:
tassel ѓердан
кристал ѓердан:
pendant ѓердан
Триаголник Pendant Ѓердан Жени:
кристал pendant ѓердан
tassel pendant ѓердан:
Тиркизна Pendant Ѓердан
Multilayer Pendant Ѓердан:
Жените pendant Ѓердан
злато позлатен ѓердан:
златен ѓердан
Злато Tassel Pendant Ѓердан:
Злато Tassel Ѓердан Жени

Производи во категоријата

5 Colors Глеѓ христос спасителот Свети Бенедикт Медал Златен Позлатен Крст Крсте Pendant Ѓердани 24 инчи Синџир

ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТПРОИЗВОД НАСТАВАKinel турски Pendant Ѓердан Љубов Срце Црвено Џеб Часовници За Жени Џемп

Браун природни барок слатководни бисер&школка влакно ѓердан жените pendant ѓердан накит во сребрена тока з

МатеријалБисер;каменБисер89mmКамен8ммСтилКласиченДолжина50cmБојаБела;зеленаТежина46gШарм бел компир сла

добредојдовте во мојата продавница!Опис на производот*Повеќе од 10 години на производство, искуство, custom

30 парче / многу Керамички Приврзоци Ѓердан Долго Tassel Beaded Цвет Изјава Шарм Џемпер Синџир Ѓердан Жените Мо

dianxiaobao_1dianxiaobao_2ПРЕВОЗОТ* Сите Нарачки ќе бидат обработени во рок од 5 дена Вие ќе бидете информирани online о

2018 Мода Долго Златна Боја од не 'Рѓосувачки Челик Ѓердан за Мажи Jewlery Дрвото на Животот Ѓердани Приврзоц

12683966138046917 Популарни Накит парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче925 Sterlin

Прифати Капка Shpping (без фактура или цена во пакет) производот ќе биде добро спакувани и испратете го на в

SOITIS Класичен Мажи Жени Крстот Pendant Христијанската Религија Ѓердан од не ' Рѓосувачки ЧеликЛинк Синџир Ѓ

Накит Тип Pendant ЃерданРод Жени / ДевојкиМатеријал 925 Sterling SilverPendant Големина 34*19mmПовод Подароци, Партија, Ан

Pendant Големина : 3.4*5.0 cm (1cm=0.394 во) Синџир Lenth : 60 cm Тежина : 30 g~Снабдувач вовед Ние се високи фабрика снабдувач

Ако објектите се оштетени или загубени кога се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета и

Item Type Ѓердани парична Казна или Модата, Модниот Бренд Име DIANSHANGKAITUOZHE Метали Тип на Нерѓосувачки Челик Ро

Сребро Злато Боја Љубов Срцето Ѓердани & Приврзоци Нерѓосувачки Челик Синџир Ѓердан Изјава Ѓердан Жени

Please wait...