0
clear
  • Стоматолошки Заб Whitener Полирање Белење На Заби Burnisher Полирач Whitener Дамка Смена Професионално Белење На Заби Комплет
  • -20%
  • -20%
Стоматолошки Заб Whitener Полирање Белење На Заби Burnisher Полирач Whitener Дамка Смена Професионално Белење На Заби Комплет

Стоматолошки Заб Whitener Полирање Белење На Заби Burnisher Полирач Whitener Дамка Смена Професионално Белење На Заби Комплет

DEN 239.52
DEN 168.00

Достапност
Производот е достапен

Пред да наполнат го вклучите. Кога ќе се направи полирање исплакнете и ќе биде добро да се оди! ЗАБЕЛЕШКА : Овој производ работи најдобро кога тоа е определено време за да се апсорбира во забите. Не се користи многу на притисок.
* Ако ви се задоволи со објектот,ве молиме оставете Postive Повратни информации(5 Ѕвезди) за нас . Користете слободни прст на брадата за полесно контрола на полирање.
Повратни информации :
* Ако направи нешто што не се задоволни или лути , ве молиме контактирајте со нас diectly пред да замине повратни информации . Стоматолошката полирач треба две АА батерии. Потоа со гума совет само одлуки контакт со површината на забот ја активирате моќ со притискање на прекинувач и продолжи да полски забите.Стоматолог Препорачаните Производи Пакет : 1 електрични Заб Полирач + 5 долготрајни полирање совети (Без Батерии) Како да го користите : 1. Значи, добредојдовте во мојата продавница да се најдат предмети кои ќе потреби. Ако ви треба предмети итна, ве молиме изберете превозот метод EMS/DHL за слободни и плати дополнителни превозот цена (превозот време 5-7 работни дена). За да инсталирате батериите на дентален полирач, едноставно unscrew дршката од полирач глава потоа пад на батерии во база на изработка на сигурни дека позитивниот (+) крајот на батерии се свртени нагоре. Премногу притисок ќе предизвика вишокот на триење и намалување на ефективноста 9. Откако ќе завршите, исплакнете од вашата уста за НАЈМАЛКУ 30 секунди Топла Совет : ве Молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness/contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во бојата на ѕвонење на страницата фото и вистинскиот објект. Кога е готова за полски одржи на стоматолошки полирач во исправена позиција во вашата рака со твоите forefinger во близина на прекинувач (се наоѓа со притискање на база се поместува надолу од главата на полирач) 5.Се чувствуваат Сигурни Насмеани и Среќни со Забите се Чисти,Побели Заби.Емајлот Безбедно Заб Полирач. ние ќе се обидеме потрудиме да ги решаваат проблемите додека не ги задоволи. Ставете мала количина на забот полски во гумени првенство.
НАСОКИ : 5 Долготрајни Полирање Чаши -Секој Полирање Првенство ќе ви даде 100 полирање Брзо Ротари Заб Полирање Патување Големина на Природните Заби Whitener Систем,Алатка за Полнење за Површината на Забите Дамка Намалување на Потребата 2 АА Батерии (Не се Вклучени Батерии) Отстранување во Минути Употреба на Кафе,Чај, Тутун Дамки. Нежно ротирање совет ќе ги отстрани површина дамки и им даде на вашите заби кои полиран светлината и gleaming насмевка. Тоа е многу брзо.
* Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 24 часа,Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да ја пратите вашата e-mail или жалба до нашиот менаџер.

Кон својствата

Тип На Објект:
Белење На Заби
Број На Модел На:
Белење На Заби
Бренд Име:
Genkent
Големина:
Moderate
НЕТО-WT.:
52g

Производи во категоријата

ФУНКЦИЈА : (120° агол на држачот) за месо тело кол : 0.57 mm×0.57 mm К датотеки,на предниот канал чистење, стерилиз

1.Тип : Push копчето handpiece Вратило 2.Должина : 14.5 мм 3 За вртежен момент и стандард handpiece

ВФ, SCALER HANDPIECE ЗА GNATБРАЗИЛ, SATELEC, DTE, MICRDODONT SE HANDPIE CE, SHUSTER HANDPIECE

Стоматолошка Лабораторија Материјал Скршени Круна Менгеме Круна Отстранување На Клешти Детални Слики

60032 Z Висока брзина на моторни имајќи 17x35x10 MM 6003 Z 6003 Z 6003 ZZ17*35*10ММ 17*35*10 ММ 17x35x10 MM 6003ZZ 6003 ZZ 6003Z1) Материјал : Хро

ФУНКЦИЈА : ЛЕВА аглеста екстракција скалпел.КОМПАТИБИЛЕН СО : WOODPECKER ULTRASURGERY, MECTRON PIEZOSURGERY,NSK VARIOSURG ,SILFRADENT,DMETE

ФУНКЦИЈА : Отстранување на пополнување и странски материјал.(Совет крајот должина : 26mm)КОМПАТИБИЛЕН СО :

Добредојдовте во мојата продавница, и се надевам дека ќе бидете среќни кога сте во шопинг!Сигурен прода

Мини Ултразвукови Почиста Грејач Накит 0.8 LКористете само вода сепаратор, или алкохол и растворувач за п

100pcs HP стоматолошка лабораторија полирање четка burs материјал, потрошен материјал за порцеланСпецификац

ФУНКЦИЈА : (95° агол на држачот) за месо тело кол : 0.57 mm×0.57 mm К датотеки,на предниот канал чистење, стерилиз

Стоматолошки Дијамант FG Голема Брзина BursНајниска цена за фабрика!100% сосема нов и висок квалитетДоколку

Предмет Тип : предните Светла Водоотпорен : Нема Сертификација : CCC,CQC Бренд Име : Jame Зрак Агол : 45° Префрле

Описелектрични microor систем ( brushless)ФУНКЦИЈА1.brushless електричниот мотор,тишина и ослободени од одржување2.В

Модел : SDEM33 Es Стандард EТип Четка Моторни Сосема Нов МАРАТОН Handpiece Р P M : 0макс 35,000 вртежи во минута Weiht : 160g

10pcs титаниум обложена HP стоматолошки карбид burs Комплет

Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.5 Pcs Стоматолошка Опре

Please wait...