0
clear
  • Нова Тастатура RU руската Верзија За Dell Vostro V131 1445 3555 V3555 3460 V3460 3560 V3560 Лаптоп
  • -20%
  • -20%
Нова Тастатура RU руската Верзија За Dell Vostro V131 1445 3555 V3555 3460 V3460 3560 V3560 Лаптоп

Нова Тастатура RU руската Верзија За Dell Vostro V131 1445 3555 V3555 3460 V3460 3560 V3560 Лаптоп

DEN 605.76

Достапност
Производот е достапен


Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
. Пониска вредност ќе се избегне или намали вашиот увоз доход. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).Предмети ќе бидат испратени по пошта, Тоа обично трае 13-25 работни дена(за 35days. Тоа ќе не како одраз на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.и контактирајте со нас.Гаранција и Гаранција услови започне од купување датум.
Замени погрешни,испукана,скршени тастатура,ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас, прво,ви благодариме
1.ви благодариме.Сите предмети се испраќаат надвор рок од 48 часа по исплата е расчисти.Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбеди доволно информации.
Важно :
Ве молиме проверете т тој стоки лицето на поштарот,доколку стоката се проблем, да одбие да ја прифати. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период.
Руските Купувачи,ве Молиме Забелешка : ве Молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи, во спротивно, најверојатно нема да добиете пакет конечно.
Компатибилен Со :
Нова Тастатура RU руската Верзија За Dell Vostro V131 1445 3555 V3555 3460 V3460 3560 V3560 Лаптоп
Распоред : RU руски
Нов висок квалитет на тастатура
100% компатибилен производител
Еквивалент Замена Дел
Секој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% работи.
Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви одговори што на време!
1.Ние ќе го испрати предметот и изјави пониска вредност за превозот цел само.
Нашата слика може да се зголеми,ве Молиме проверете на сликата пред да ја ПОНУДАТА! Ве молиме бидете сигурни да проверите со вашиот лаптоп компатибилност пред да нарачате овој производ,ако не сте сигурни,ве молиме контактирајте со нас,и ние ќе го провериме тоа за вас.Ако сте го добиле погрешен, оштетени, неисправни, или објектот не како што е опишано, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена,ние ќе ви помогнат reslove проблем за вас во време!
2.Ќе бидете известени откако пратката е направен. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Секој увоз бесплатно или со плаќање на купувачот одговорност.

Кон својствата

Стандард:
Руски Стандард
Број На Модел На:
V131 1445 3555 V3555 3460 V3460 3560 V3560
Компатибилен Бренд:
DELL
Бренд Име:
Acootina
Состојба:
Бренд Нови
Гаранција:
1 година
квалитет:
Секој има тестирани пред превозот надвор
превозот:
Слободен Испорака по пошта/ePacket

Производи во категоријата

УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците

Лаптоп американски Американски англиски Тастатура.Целосна гаранција за квалитет,100% проверка пред прат

Лаптоп американски Американски англиски Тастатура.Целосна гаранција за квалитет,100% проверка пред прат

Купување : 1, ние обично брод во рок од 24 часа по верификација, (со исклучок на викендите, освен празници)...

Нов лаптоп, ЛА латински или СП шпански тастатура.Целосна гаранција за квалитет,100% проверка пред праткат

12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштет

Почитувани купувачи,драго ми е што можете да изберете нашите производи Ние се надеваме дека можеме да в

Почитувани купувачи,драго ми е што можете да изберете нашите производи Ние се надеваме дека можеме да в

Лаптоп американски Американски англиски Тастатура.Целосна гаранција за квалитет,100% проверка пред прат

Почитувани купувачи,драго ми е што можете да изберете нашите производи Ние се надеваме дека можеме да в

Купување : 1, ние обично брод во рок од 24 часа по верификација, (со исклучок на викендите, освен празници)...

90 дена ГаранцијаСосема Нов и не се користи,ве молиме да конкурираат со довербаСекој Производ е тестиран

Почитувани купувачи,драго ми е што можете да изберете нашите производи Ние се надеваме дека можеме да в

две боја: црно не светлото сребро имаат осветлувањеСостојба : Нова и Сосема Гаранција : 180 денови

Лаптоп американски Американски англиски Тастатура.Целосна гаранција за квалитет,100% проверка пред прат

Бренд Нови180 Дена ГаранцијаНИ ИзгледотСите Тастатури биле тестирани и се во добра состојбаако ви треба

Бренд Нови90 Дена ГаранцијаСите Тастатури биле тестирани и се во добра состојбаако ви треба друг јазик ,

Лаптоп американски Американски англиски Тастатура.Целосна гаранција за квалитет,100% проверка пред прат

ARBIC Тастатурата за ASN82 N82 J N82 JQ N82 JG N82 JV A42 K42 K42 D K42 J A42 J K42 F U32 U35 U41 AR верзија лаптоп Црна тастатураОбјектот сп

Почитувани купувачи,драго ми е што можете да изберете нашите производи Ние се надеваме дека можеме да в

Лаптоп американски Американски англиски Тастатура.Целосна гаранција за квалитет,100% проверка пред прат

Купување : 1, ние обично брод во рок од 24 часа по верификација, (со исклучок на викендите, освен празници)...

Нова го Замени лаптоп тастатура За Леново IBM T431s T440 T440p T440s НИ распоред на тастатураОбјектот спецификитеЈ

Бренд Нови180 Дена ГаранцијаНИ ИзгледотСите Тастатури биле тестирани и се во добра состојбаако ви треба

Please wait...