0
clear
  • KACY 1PC 30x10mm Алуминиум Случај Bullseye Дух Ниво
  • -20%
  • -20%
KACY 1PC 30x10mm Алуминиум Случај Bullseye Дух Ниво

KACY 1PC 30x10mm Алуминиум Случај Bullseye Дух Ниво

DEN 955.20

Достапност
Производот е достапен


Метал Високи професионални точноста arcylic меур ниво,Висока транс родител инструмент
Бренд нови : 100% НОВИ.
Големина : 30 x10mm
Квалитет гаранција : 2 години.

Кон својствата

Број На Модел На:
JS3010
DIY Материјали:
Металугрија
Бренд Име:
KACY
Материјал:
метал+течност
Големина:
30x10mm
Тип:
Круг
Состојба:
100% нови
Точноста:
30'

Производи во категоријата

Кабли за ултразвучно трансдуцеротЕднаквост Lemo 00 да Lemo 00RG174 кабелОтпорност : 50 ohmДолжина : 2mLemo 00 дијаметар

Таа поддржува LVDS сигнал со различни резолуција на ликвидност (60 Hz, 120 Hz и 240 Hz) на еден или двоен заштитени

Опис на производот : 1, Itmes : Алуминиумска кутија2, боја : Црна3, големина : 122 x28x100mm4, Материјал : алуминиум5, Т

GPS адаптер за leica 1 buc За КомпанијатаНие сме специјализирани во производството и маркетингот на компаниј

Метал m25x0.75 за да M27 X0.75 микроскоп адаптер Материјал : алуминиум Женски : m25x0.75 Машки : M27 X0.75 Вклучуваат : Еде

Функција : 1 висок квалитет 100% нов2 Поддршка на Микро SD Картичка, Микро SDHC Картичка3 Тоа е ефикасен и ниска

Црна Лемење Лемење Железо Метал Правоаголник Стојат Станица Bakelite Носителот БазаСовршено место да се ст

Дигитални Напон Тековната Метар DC 0~200 V / 20 A Voltmeter Ammeter Двоен LCD дисплеј Дигитални Метар 2in1 Панел Метар / Monit

Призмата база за leica Зелена Боја За КомпанијатаНие сме специјализирани во производството и маркетингот

Тоа има форма фактор кој овозможува тоа да биде лесно да се постави на breadboard Ве молиме оставете позитивн

Друга опција за вас, само кликнете на тоа ако ви треба повеќе од 2kg ,pleaes контактирајте не за цена! Цената м

start Isv Module Wrap12140end Isv Module Wrap1214013.56 MHz 2.53.6 V RFID Читач Писател Модул SPI Интерфејс IC Card RF СензорОпис : 1.Оперативен

Производ Вовед : 1.Модел : YYNMOS1 (влез и излез се целосно изолирани) 2.Влезниот Сигнал : 320 V PWM сигналот 3.Излез

FZ8 XJ6 Fazer1000 Трки Нула Plug&Play Продавница ИндикаторСТАВКА ОПИСОБЈЕКТОТ е погодна заFJR1300,FZ16,FZS,FZ400,FZ6,FZ6 R,XJ6,XJR400,X

HW0001203Спецификација : Бренд новиБоја : црна + црвенаКабел должина : околу.750mm1000 V 10 AВисок квалитет на кабел,

Обезбеди следење на број, но не и ако преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус .8 V Програмабилни двоен режим

Бренд Нови Око Guard За 2930мм Око Парче Производ Функција : Одговара 2930 микроскоп окуларот се Намали скитни

Материјал : Пластика и МеталБоја : Црна и ЦрвенаЗа продажба е сосема нов метар клип сонда за SMD компонент

5, печатени коло филм, препорака е да се користат филм, паричната казна може да се постигне највисок степ

0745 висока резолуција континуирано зум monocular леќа со модуларен структура, употреба на LED осветлување или

100% Нови и оригинални ENC14Т24 Autonics Ролери пораст на ротари енкодерПроизведено во КИНА Тркала тип ENC серија,

635nm 650nm 808nm 980nm Ласерски Диоди Возачот Одбор се Вози 5 V Снабдување 50на 300maКарактеристики : Напон : 5 VАктуелн

Материјал : Пластични и Метални Боја : Црна и Црвена за продажба е сосема нов метар клип сонда за SMD компо

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Доколку ви се допаѓа нашата продав

start Isv Module Wrap12140end Isv Module Wrap12140Опис : една школка употреба за две тип тестер!inlcude Транспарентни школка и Зав

Please wait...