0
clear
  • Кратка Бела Месечината керамички чаши кафе и сосови порцелански drinkware црвени чаши чај поставува густа 200ML/310ML/800ML пигментирани чаши
  • -20%
  • -20%
Кратка Бела Месечината керамички чаши кафе и сосови порцелански drinkware црвени чаши чај поставува густа 200ML/310ML/800ML пигментирани чаши

Кратка Бела Месечината керамички чаши кафе и сосови порцелански drinkware црвени чаши чај поставува густа 200ML/310ML/800ML пигментирани

DEN 840.00
DEN 756.00

Достапност
Производот е достапен


[Информации]
Погоден за микробранови/машина за миење садови/печка/дезинфекција кабинет.

Кон својствата

Drinkware Тип:
Чаши & Чинии
Тип:
Кафе & Чинијата Поставува
Техника:
Пигментирани
Обликот:
Еден Слој
Количина:
1
сертификација:
CE / ЕУ
Керамички Тип:
порцелански
Материјал:
Керамички
Број На Модел На:
LOTUS СИНА CCS001
Функција:
Еко-Пријателски

Производи во категоријата

Материјал : Порцелански (Порцелан : исто така познат како зелен порцелан, бидејќи по дробење е целосно ко

Капацитет : 220 ml ( Поради прирачник за мерење, ве молиме прифатете го големината грешка 0.12cm )Материјал :

200ml парична Казна Коска Кина Чај Кафе & Чинијата Наместете Сончоглед Шема Teacup Поставите Модерните Керам

Коска Кина Кафе чинијата поставува чај чаши кафе кригла партија drinkware коска кина кригла поставите злато

комбо комбо комбо304 од не ' рѓосувачки челик кафе трипарче двојноизолирани чај групи, вклучувајќи чаши л

Пролет Xuan е нудиме висок квалитет објект за вас.Точка име : Керамика Кафе Чашата и ЧинијатаГолемина : ве

Зошто секогаш избираат YEFINE???Најдобар квалитет, Најдобра цена, Најдобра услуга, Најдобра репутацијаПрои

Please wait...