0
clear
  • 10мм x 50m, ТЕШКИ професионални двострано Банер Полите Лента, 3 ролни една торба
  • -20%
  • -20%
10мм x 50m, ТЕШКИ професионални двострано Банер Полите Лента, 3 ролни една торба

10мм x 50m, ТЕШКИ професионални двострано Банер Полите Лента, 3 ролни една торба

DEN 940.32
DEN 846.00

Достапност
Производот е достапен

10мм x 50m, ТЕШКИ професионални двострано БАНЕР ПОЛИТЕ ЛЕНТА, 3 ролни еден пакет
Производ Функција Најдобро се користи со винил банер материјал; Може да се користи во екстремни температури и се придава и да метал, боја, стакло и ниско-енергетски површини; Обврзници да винил, пластика и мазни или текстура површини и држи во екстремен студ, топлина и влажност; лепило е агресивен доволно да се придржуваат до неправилни површини и држи добро на вода и влага; Лента може да биде раскинат од страна на страна, ножици не е потребно;
Опис на производот Трајно обврзници знак и банери заедно. Може да полите вашиот банери, без потреба да се шие или ги користат лента. Зајакнете го вашиот банери со додавање на екстра пати и hemming со лента. На Тешки Банер Полите Лента е совршена алтернатива на банер hemming машини кои чинат илјадници.
Детали За Производот
10мм x 50m
3 ролни еден пакет

Кон својствата

Тип:
Лента
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
10мм x 50m

Производи во категоријата

Опис2cm*10m Водоотпорен Обоени Запечатување селотејпСпецификацииМатеријал : Винил ПлатноДимензии : (приб

За Поправка на Мобилен Телефон HTC ,Samsung Галакси ,Motorola Нашите Freeshipping е Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус На н

Снимката се состои бакар фолија подлога обложена со проводен акрилик притисок чувствителни лепило...

Ширина : 80mm500mm Должина : околу 33 метри, Дебелина : околу 0.06 mm Кратко време Темп Се спротивстави на : 280 centidegre

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет!Ова е силна леплива лента и погоден за оние проекти каде

2rolls / Многу 19 MM Ширина 66 Метар Должина PET) Филм Жолта Mylar Лента Лепило Изолација АнтиПламен За Трансформат

Имаме ширина : 10мм 15mm 20mm 25мм 30мм 35mm 40mm 45mm 50mm 60mm 80mm 100mm кога ќе понудата,ве молиме изберете ширина што треба

Се изразат преку DHL,Fed Ex,ТНТ,EMS,UPSот и Сингапур Пост.2, ве Молиме љубезно укажуваат на декларираната вредно

Дебелина : 2.3 mm Големина : 15mm X16.5 M / roll, 12rolls / пакет ние може да ви понуди други димензии, само кажете ми шири

Дебелина : 1.14 mm Големина : Круг 80mm, 20 парчиња / пакет ние може да ви понуди други димензии, само кажете ми г

Бренд : 3 MМодел : 9448Боја : ЦрнаКратко Време Temp Отпорни : 120 степенДолго Време Temp Отпорни : 80 степенупотреба

Големина : 200mm(1ft ширина) 30 M(100ft должина) Отпорност на топлина : 280 Големина : 200mm(1ft ширина) 30 M(100ft должина).От

2rolls / Многу 16 MM Ширина 66 Метар Должина PET) Филм Жолта Mylar Лента Лепило Изолација АнтиПламен За Трансформат

1 Тркалаат Fiberglass Крпа Лента ( EСтаклени Влакна).Дебелина : 0.15 mmТежина : 520g 1 ролнаШирина : 15cm (6 Инчи)Должина :

Дебелина : 1.14 mm Големина : Круг 180mmx250mm, 8 компјутери / пакет ние може да ви понуди други димензии, само каже

Имаме ширина : 10мм 15mm 20mm 25мм 30мм 35mm 40mm 45mm 50mm 60mm 80mm 100mm кога ќе понудата,ве молиме изберете ширина што треба.

3) ве Молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас, колку вредноста што сакате ние да изјави д

Само Лепило Soundproof Лента Судир отпорни & Водоотпорен Гума Печат Лента За Врати и Прозорци 1mОпис : Тип : soundp

HW0002624Спецификација : Бренд новиБоја : ЦрнаЛента Должина : околу 3mЛента Ширина : прибл 9mmФункција : 3 D втисн

Please wait...