0
clear
  • Евтини Dancewear Жените Обука Облека Триаголник Хип Шамија Шарени Кристал Прилагодливи Одговара 300 Златни Монети Стомак Танц
  • -20%
  • -20%
Евтини Dancewear Жените Обука Облека Триаголник Хип Шамија Шарени Кристал Прилагодливи Одговара 300 Златни Монети Стомак Танц

Евтини Dancewear Жените Обука Облека Триаголник Хип Шамија Шарени Кристал Прилагодливи Одговара 300 Златни Монети Стомак Танц

DEN 576.00
DEN 541.00

Достапност
Производот е достапен


Опис На Производот :
Боја : црвена, црна, зелена, fuchsia, розова, бела, royalblue, тиркизна, златна, виолетова
Тип : стомакот танц, хип шамија
Целосна должина : 150cm / 59 инчи
Монети : 300 парчиња
Тежина : 0.35 kg

Кон својствата

Танц Тип:
Стомакот Танцување
Материјал:
Lycra,Свила,Лен,Rayon,Микрофибер,Кашмир,Најлон,Бамбус Влакна,Акрилик,Модални,Полиестер,Spandex,Ацетат,Памук,Viscose,Polyethersulfone
Пол:
Жените
Бренд Име:
ЈИ NA ШЕН ВУ
Број На Модел На:
#J00765
Слоеви:
3 Слоеви
Затворање Тип:
Прилагодени одговара (вратоврска дизајн)
Стил:
стомакот танц монета појас
боја:
Повеќе Бои
Објектот Вклучуваат:
1* хип појас
Нето тежина:
0.35 Kg
Танц Тип:
Стомакот Танцување
Големина:
W 160cm * H28cm

Производи во категоријата

Име : Стомакот Танц ОблекаГолемина : S;M;LБоја : Црна3 Еез Вклучуваат : Градник&Necklack&Рака Синџир+Половината

Цена : само вклучува 1 парче половината синџир,не вклучувајќи панталони и не inclueding други

2018 Нови Стомак Танц Монистра Tassel Одговараат Девојки Стомак Танц Облека Поставите Жените Стомак Танц Гр

Notic : овој стил треба да се направи, тоа може да се испрати во 2530 дена ве молиме испратете ја вашата Висина

содржи : појас Купувачот Забелешка : 1)1 Инч=2.54 СМ; 1 CM=0.39 Инчен 2)ве Молиме овозможи 12cm (0.40.8") разликите порад

Деца Стомак Облека, Свила Превези Стомак Танц Set Top&Здолниште Со Сите Декорација,Индиски Sari За Деца Арапс

Опис На ПроизводотИмајте на ум : Тоа е само за Градник&Здолниште , не со Друг во слика !!Боја : ЦрвенаГОЛЕМ

Answer : ___________________________ Note : превозот цена не ги вклучува и увозните даноци Купувачот се одговорни за тоа...

Напомена : Оваа Облека Вклучуваат Само БлузиСовети : 1cm=0.393 инчен / 1inch=2.54 см

Bellydance Костим Нова Топла Продажба Жените Bellydance Жена Стомак Танц Одговара на Врвот&здолниште&Појас&Преве

Жените Секси Стомак Танцување Костим Врвот+ Женски Панталони Bellywood Вршење На Вежби Dancewear Bottoms Здолниште

2018 Најновите Стомак Танц Носии Додатоци Монети Племенски Хип Шамија Стомак Танц Половината Синџир Голе

Стомакот Танцување Облека Ориентален танцПроизвод Функција : 1.100% нов Бренд и Висок Квалитеттоп нето пр

2017 Дизајн 100% Реално Свила Стомак Танц Превез Прилично Стомакот Танцување Превез од Тебе Шарени Имитаци

Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот Ние ќе се

Плаќање : Можете да ги користите Boleto, Master Card, Western Union, ВИЗА, QIWI, Банкарски и други начини на плаќање за да с

ПлаќањеНие прифаќаме Зачувам тука Ако имате било каков проблем на плаќањето,ве молиме кликнете тука : .П

Bellydance Костим Стомак Танц Појас Дијамант Синџир на Жените Декорација Рајна ситенатпревар​една големин

Целосен Сет 4 Парчиња детски Стомак Танц Костим за Конкуренција Деца Индиски Костим Поставите Bollywood Тан

содржи6 компјутери set : врвот + здолниште + headdress + Вратот украси +рамо јазол + Рака украси2 компјутери set : вр

Please wait...