0
clear
  • лето модели печатење тенок дел длабоко V апстракт лабава лен вест фустан два дела gown главата Intercropped Памук
  • -20%
  • -20%
лето модели печатење тенок дел длабоко V апстракт лабава лен вест фустан два дела gown главата Intercropped Памук

лето модели печатење тенок дел длабоко V апстракт лабава лен вест фустан два дела gown главата Intercropped Памук

DEN 2712.96

Достапност
Производот е достапен


Ако се допаѓа ,кликнете на сликата !
2016 лето модели печатење тенок дел длабоко V апстракт лабава лен вест фустан два дела gown главата Intercropped Памук
Големина Информации
биста 124cm, должина 106-110cm .
Белешки : Грешка во рок од 3cm поради прирачник за мерење
(Единица : cm, 1 инч= 2.54 см, 1 cm= 0.39 инчи)
Производ Детали

Кон својствата

Големина:
M, L
Пол:
Жените
Половината:
Природни
Декорација:
Beading
Sleeve Стил:
Фенер Ракав
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Повик
Материјал:
Свила,Лен
Сезоната:
Лето
Фустани Должина:
Кат Должина
Деколте:
V Деколте
Силуета:
Бал
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
Број На Модел На:
A132

Производи во категоријата

Answer : ___________________________ NOTE : За големина : Сите големини се Кинески големина(CN големина),што е 1 или 2 димензии

Децата Девојки Божиќ Облечи Облека Бебе Девојки Цвеќиња Туту Фустан Топката Наметки Деца Партијата Бож

Материјал : памук+полиестерБоја : како на сликата шоуДебелина : тенок за есен пролетТкаенина Еластичнос

Answer : ___________________________ NOTE : За големина : Сите големини се Кинески големина(CN големина),што е 1 или 2 димензии

OLGITUM 2018 Мода Пролет Лето Жените Чипка Шупливи Надвор Долго Фустани Femme Секојдневен Облека на Жените Секс

Нови Домот на Повик Шарени Лето Жените се Облекуваат Лабава Памук, Лен Целосна Sleeve Oвратот Плус Големина

големина Биста Должина на Ракав Рамо М 88 85 27 38 L 92 86 28 39 XL 96 87 29 40 xxl 100 88 30 41

4484907929710332 девојки фустан парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче п

Големина ИнформацииНИ ГолеминаПредлагам ВисинаДолжина1 / 2 БистаКина Големина2 T8590cm47cm29cm73 T90100cm50cm31cm94 T100110

Овие трошоци се на купувачот одговорност.За да бидете сигурни дека ќе добиете совршено се вклопуваат да

Answer : ___________________________ Note : 1 Pls се обрне внимание на големината,ние мерење на облека големина од нашата стра

ГОЛЕМИНА ИНФОРМАЦИИГолемина / cmДолжинаБистаПоловинатаSleeveS129907640М130948041L131988442XL1321028843Ве молиме овозможи 24

Голема цел ќе биде испорачуван изразат начин!!трговија на големо и на мало5 6 различни големини,одговара

Answer : ___________________________ NOTE : За големина : Сите големини се Кинески големина(CN големина),што е 1 или 2 димензии

Почитувани ве Молам, ве молиме Проверете Подолу Големини Детали Внимателно Пред да Конкурираат на Голе

Напомена : ние ќе ги провери секој фустан квалитет и големина пред превозот,значи, ако можете да ја остав

Please wait...