0
clear
  • Нова Убава Виножито Камен Ѓердан Точка Pendant Монистра, Врвот Drilled Жените Мода Накит Скок DIY Одлуки Наоѓање на Камења
  • -20%
  • -20%
Нова Убава Виножито Камен Ѓердан Точка Pendant Монистра, Врвот Drilled Жените Мода Накит Скок DIY Одлуки Наоѓање на Камења

Нова Убава Виножито Камен Ѓердан Точка Pendant Монистра, Врвот Drilled Жените Мода Накит Скок DIY Одлуки Наоѓање на Камења

DEN 614.40
DEN 565.00

Достапност
Производот е достапен


Објектот во слики е точно оној што ќе ја добие. Сите слики биле направени во дневна светлина.
Опис :
Материјал : Џаспер
Шарм Облик : Скок
Големина : 5-10x15-35mm секој еден
Quatity : целосна влакно исто како слика
Пакување :
Завиткани воздух балон лист и потоа се пакува во меур mailer. Најголемиот дел товар ќе биде ставен во тетрапак.
Превозот :
1. Сите iterms ќе биде транспортирана со 3 дена по плаќање во готово, Кина пост пакет за слободни,и ако ви треба било други express,ве молиме да ни кажете во времето.но, можеби плати Други Транспортни Трошоци,ти благодарам!
2. За бесплатен превозот предмети, ние ќе го користи хонг конг или Кина Пост Воздух Mail до вас : во точка(а)
3. Објектите обично трае 10-30 ден е да се пристигне во повеќето земји. За некои земји или руралните области, и тоа може да потрае и подолго време, поради помала авиокомпанија и инспекција од страна на царината. Ако ви треба брз начин, ве молиме изберете EMS, DHL, UPS-от или ТНТ, тоа ќе потрае 3-5days на пристигнување, addtional товарни цена е 20 ДОЛАРИ.
Плаќање :
ЗАЧУВАМ, T/T, Western Union, Paypal, VISA.. Враќање & Размена На Полицијата :
Ние сме многу убедени дека нашите објект ќе ги задоволи и надмине вашите очекувања. Сепак, ако поради некоја причина не сте целосно задоволни, како што објектот има проблеми со квалитетот или оштетени во транзит и така натаму., може да се врати вашата нарачка во рок од 30 дена од датумот на купување. Објектот мора да се врати во неговата оригинална состојба, unworn и непроменета во било кој начин. Ние не опфаќаат враќање поштарина и само продавница кредит е издаден за враќање. Како враќање на омраза предмети во добра состојба, купувачот треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени за испраќање надвор. За НАС :
Ние специјализирани во Полу Скапоцен Камен/скапоцен камен монистра повеќе од 10 години и имаат богато искуство за дизајн и монистра. Сите производи ги нудиме се целосно рачно изработени и ние сме секогаш на mession да го води тренд на накит пазарот. Ве молиме оди со нас !
Јас сум среќен да одговори на секое прашање може да имате, па ве молиме не двоумете се да ме контактирате. Јас ќе се обидам моето најдобро да ви одговори не подоцна од 24 часа во било дена.

Кон својствата

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Никој
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Ѓердан Тип:
Torques
Pendant Големина:
5-10x15-35mm
Број На Модел На:
CY2212
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Метали Тип:
Никој
Функција:
Моден
is_customized:
Yes

Производи во категоријата

торбаПревозот И Поштенскипревозот во светотПоштенски : $10.00 со авион Mail ( 1525 бизнис дена )$20.00 од страна на

Доколку вкупната цена на вашата цел е повеќе од $ 200, ние ќе ги страна на EMS ( или DHL, UPSот , итн cuased Сепак, ве м

Спомен Накит*Повеќе од 10 години на производство, искуство, custome дизајн ,слободни гравирање .*Боја како и с

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА !!Опис : Материјал : алуминиум обложено со златоБоја : како на сликата

Shippment : Ние ќе испрати нарачката во рок од 12 дена по потврдување на уплатата.Ние брод на светот преку Кина

10pcs 3 мм Ширина 24" Сребрена Нерѓосувачки Челик рамен овална Ѓердан Синџир За меморија живеење Стакло Locket

Големина е обично прифатливо tolerances од околу 0.Нема посебни одржување титаниум челик , ако украдени , и ве

Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИANKA двоен слој sh

Shippment : Ние ќе испрати нарачката во рок од 12 дена по потврдување на уплатата.Ние брод на светот преку Кина

Shippment : Ние ќе испрати нарачката во рок од 12 дена по потврдување на уплатата.Ние брод на светот преку Кина

ЃЕРДАНИ ОБЕТКИ НАРАКВИЦИ БРОШЕВИS HAIRWEARТелото Накит Anklets ПРСТЕНИItem Type Ѓердани парична Казна или Модата,

Ние ќе го направат тоа веднаш штом ќе може да cuased Сепак, ве молиме контактирајте со нас, ако се инсистира

[xlmodel][производи][44249][xlmodel][фото][0000] Производот Фотографии[xlmodel][производи][44250]

Shippment : Ние ќе испрати нарачката во рок од 12 дена по потврдување на уплатата.Ние брод на светот преку Кина

Ако вашата вкупна цена е повеќе $150.Покрај тоа, вашата цел не е повеќе $150.Нарачки ќе се испраќаат во рок од

Shippment : Ние ќе испрати нарачката во рок од 12 дена по потврдување на уплатата.Ние брод на светот преку Кина

Стандардната превозот метод е воздухот пошта која нема царинската проблеми во повеќето пати...

Ве молиме прочитајте таквите детали внимателно пред наддавање и не контактирате директно за понатамош

Shippment : Ние ќе испрати нарачката во рок од 12 дена по потврдување на уплатата.Ние брод на светот преку Кина

Please wait...