0
clear
  • Topnavi 9 Quad Core Андроид 4.4 Автомобил GPS Навигација за Hyundai IX45 Аудио Autoradio Мултимедијални Стерео Аудио,БЕЗ DVD
  • -20%
  • -20%
Topnavi 9 Quad Core Андроид 4.4 Автомобил GPS Навигација за Hyundai IX45 Аудио Autoradio Мултимедијални Стерео Аудио,БЕЗ DVD

Topnavi 9 Quad Core Андроид 4.4 Автомобил GPS Навигација за Hyundai IX45 Аудио Autoradio Мултимедијални Стерео Аудио,БЕЗ DVD

DEN 17999.52

Достапност
Производот е достапен


Плаќање
1 Western Union,TT,СТР се прифати, бидејќи тоа е многу побезбедно за купувачот.
2 Сите плаќање се прифатени преку безбедност на уплатата ЗАЧУВАМ.
3 ве Молиме да направите исплата, како е можно поскоро по купувањето (не подоцна од 7 дена по аукција крај)
Испорака Детали
1 во Светот превозот.(Освен некои земји и APO/FPO адреса)
2 Ние сме слободни брод од страна на ЕМС и курирската служба DHL .Ние нормално брод во рок од 7 дена од денот на приемот на расчисти исплата(со исклучок на викендите и празниците). Ќе добиете е-мејл известување кога вашата цел е испраќаат.
3 ние само брод да се потврди цел адреса, вашата цел адресата мора да одговараат на вашите примачот адреса. ако сте од руската Федерација , ве молиме оставете адреса вклучително и вашето целосно име и презиме кога ќе се направи нарачката,или ние не ги испраќаат.Ако доаѓаат од Бразил ,pls ни нудат вашиот CPF ,или ние не ги испраќаат.Ако вашата адреса е оддалечен од DHL/UPS-от,35е обвинет повеќе.
4 Купувачот треба да контактирате со нивните локалниот обичај ПОБРЗО да се стигне пратката,ние нема да се плати ако вашиот локален побара од вас да го предаде на тарифа,различни земја различни политика.Некои потребите на тарифните,но некои не.И тарифата е различен.Pls имајте на ум тоа.И ние нема да добиете на пратката, ако не се подготвени да плаќа тарифа во вашата земја.
5 Тоа е подобро да се избере shippment со ЕМС или Кина пост ако вашиот пријател доаѓаат од руската Федерација/Turkey/Унгарија, бидејќи вашиот локален обичај е многу сериозен за увоз на пратката.
Враќање
Имаме многу строга контрола на квалитетот систем кој ветува дека стоки што се произведени се секогаш на најдобар квалитет. Ние нудиме 7 дена политика на враќање ,Ако примите оштетен објект,Ние нудиме РАЗМЕНА или НАПЛАТА . Стоката мора да се unworn .Ве молиме контактирајте со нас да побарате враќање на пари или размена во рок од 7 дена по добивање на објектот. Нема замена или рефундирање додека не добиеме погрешни предмети и потврдете го проблемот/прашањето. Купувачот е одговорен за поврат на трошоците . Наплата или замена ќе биде испратена по приемот на врати објектот.

Кон својствата

Посебна Карактеристика:
Wifi Функционалност,Поддршка Може да-Автобус,Поддршка за 3G Мрежа,Поддршка Воланот Контрола,вградениот Звучник/Микрофон
OSD Language:
Vietnamese,Spanish,Portuguese,Danish,Indonesia,Swedish,Japanese,Czech,Greek,Korean,Polish,Turkish,Finnish,Welsh,French,Thai,Malay,German,Filipino,Dutch,Irish,Italian,Hebrew,Russian,Кинески (Традиционален),Кинески (Поедноставен),Англиски
Дигитални Медиуми Формат:
JPEG,WMA,Mp3,Mp4
За Возило Брендови/Модел:
Hyundai
Din:
Двојно Din
ROM:
16g
Резолуција:
1024*600
Специјални Функции:
Екран на допир,Built-in GPS,MP3 Плеери,Полнач,Радио Тјунер,Мобилен Телефон,Bluetooth
Големина На Дисплеј:
9
Од Моќ:
4*45W
Име На Модел:
Андроид е Радио за Автомобил GPS Навигација
Интерфејс:
ОЕМ
Макс Надворешна Меморија:
256g
Објектот Големина:
9inch
Материјал Тип:
Добар квалитет
Бренд Име:
TOPNAVI
RAM меморија:
1G
Објектот Тежина:
4kg
Оперативен Систем:
Андроид
Напон:
12V
Објектот:
Quad-Core Андроид 4.4 Автомобил PC Автомобил GPS за Hyundai IX45
Објектот Големина:
две din
посебни:
двојно начини за контрола за android IPOD(IOS)еден начин контрола(Стандард)
RAM меморија:
DDR3 1GB
Внатрешниот простор за складирање:
16GB
DVD функција:
NO
квалитет:
Врвот
Dual зона:
Yes
Макс аудио излез:
45W x 4 Одличен Звучен Ефект
Гаранција:
1 година гаранција и услуга живот

Производи во категоријата

4, Азија Земји : Авганистан, Бутан, Индија, Индонезија , Јапонија, Малезија , Малдиви, Монголија, Пакистан,

Ако постои нешто необично или имате некои сомнение, ве молиме да не остави неутрални или негативни повр

1 оперативен Систем со HD Капацитивни Екран, Hight резолуција 1024*600PX3 КУПОТ на главниот одбор, 1.● Слободен По

Зграда во мапата бесплатно како подарок во нашата единицаСо цел да се обезбеди дека производот може да

Бесплатно симнување на огромното Android апликации.Plug and Play, Сите потребни додатоци на каблите и приклучоци

3) Ако на тежината на вашата парцела е во 2kgs, обично ќе испрати со авион Mail, или Express Mail Услугата.MP4,WMV,AVI,РМ /

1) Ние обично брод од страна на DHL, EMS, ARAMEX ние изберете повеќето економски начин меѓу нив и за вас...

6 GHzМапата Решение 1024 UpWIFIНапојување Vcc_3.htm?ccate Id=457&pcate Id=444&category Id=457&language=en_USМожете да Кликнете на овој линк

* Изграденаво BMW CanbSupport i Drive / Support Воланот Контрола (Само вашиот автомобил има воланот контролна функција

Демо интерфејс : Висок Квалитет на Автомобил Видео Плеер GPS Naiegation Посебни Smart Систем За Mazda 3 За Mazda3 М3 Axela Б

(XTRONS ANT001 и МРАЗ / ACS / 13116 се компатибилни) 6 HDMI Кабел HDMI01 : (3 Метри) 16 Надворешен Микрофон MIC002 : (3 Надворешни Wi

Е Радио за автомобил Играч(Чист Андроид 8.Или можете да го користите вашиот мобилен телефон како преносн

Над 95% може да се дојде до купувачите без никакви Даноци : 20 степен +70 степен / 40 степен +80 степенПревозот

Ние ќе пак тоа многу добро, често се изјасни пониска вредност за пакетот, за да се спаси царина за нашите

стерео доаѓа со додатоци како на сликата на додатоци покажува, ако потреби други wire кабел или додатоци з

Купувачот е одговорен за поврат на трошоците .Ние го цениме вашиот позитивни повратни информации, Ние ќ

До сега, ние се најде на повеќето од проблемите не се од предмети себе, туку од недоразбирање или неправи

Please wait...