0
clear
  • НИ/AU Стандард 1Gang 2way AC110-240V Допир Стакло Екран Панел Ѕиден прекинувач за Светло Switch компатибилен со РМ Про
  • -20%
  • -20%
НИ/AU Стандард 1Gang 2way AC110-240V Допир Стакло Екран Панел Ѕиден прекинувач за Светло Switch компатибилен со РМ Про

НИ/AU Стандард 1Gang 2way AC110-240V Допир Стакло Екран Панел Ѕиден прекинувач за Светло Switch компатибилен со РМ Про

DEN 2476.80

Достапност
Производот е достапен

НИ/AU Стандард 1 Gang 2way AC110-240 V Допир Стакло Екран Панел Ѕиден прекинувач за Светло Switch компатибилен со РМ Про
(Секој сет се состои од 2 Прекинувачи. На два прекинувачи контрола една светилка во две различни места)
Ве молиме да се напомене : нема ѕид помеѓу два прекинувачи.
ако сакате да се контролира на префрлување на телефон, треба да работат заедно со broadlink рм про
Со сите функции на допир прекинувач, тоа е лесно да се работи. Исто светлина може да се контролира со два прекинувачи во две различни места. Не треба да вклучите/исклучите светлото во едно место, многу погодно. Забелешка : двата прекинувачи треба да се инсталира на истиот кат. Обидете се да се избегне инсталирање ги во аглите или меѓу ѕидови. Контрола на Далечина : помалку од 15 милиони. Фреквенција : 433 MHz. Секој средно допир прекинувачи се состои од два прекинувачи. Висок квалитет на калено стакло панел дизајн. Со LED индикатор, многу се разликуваат. E-почеток, без предизвика контакти. Повеќе хуманизација дизајн : светилка е исклучена кога на дојдовен на електрична енергија повторно, заштедите електрична енергија. Нема глас кога ќе го вклучите/исклучите светлата, да ги задржи вашиот дом или канцеларија тишина. Со увезени IC, многу добри перформанси и чувствителни на допир. Се применува за сите обични светилки, како блескаво, флуоресцентни светла, led сијалици и така натаму. Погоден за дом, канцеларија, хотел, во болница и така натаму.
Спецификации Димензија : 120*72*43 ММ Оперативен напон : 240 V AC /50 Hz~60 Hz. Номинална оптоварување : 5-300 W/Банда доживотно : повеќе од 100.000 пати
Како да се Инсталира :

Кон својствата

Бренд Име:
Eruiklink
Број На Модел На:
НИ MG 1gang 2way
Карактеристики:
Блескави
Состојба на Собранието:
Подготвени-to-Go
максимална брзина:
Никој
Карактеристики:
Далечинска Контрола

Производи во категоријата

Оригиналниот Xiaomi Mijia Безжичен Прекинувач Куќа Контролен Центар Интелигентни Мултифункционален Smart Home У

Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди, ние ќе ви ги даде $3 ПОПУСТ за секоја нарачка над $50 во ваш

2 ПАРЧИЊА Оригинални Xiaomi Роботски Убедливо Почиста Страна Четки

MIPOW PLAYBULB Smart Божиќ LED Светла Шарени Самовила Јаже String Светлина Затворен Отворено Божиќ Украси Партија Ос

Функција : За : 1 / 10 ,1 / 12 На Патот Туринг / Лебдат автомобили / Ф1 / M автомобил, 1 / 10 OffRoad Кабриолет / 2 WD SCT / Truggy,

Опис : На Aqara smart светлина контрола не само што не е во состојба да обезбеди повеќе контрола на осветлувањ

Ние само брод да се потврди цел адреси Нашата цел е задоволството на клиентите!6 Поради акции статус и вр

Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитетПрилагодливи вид серво рака4 М3 прислушувани дупки за мон

Xiaomi Еколошки Кина Бренд Xiaoji Mini J Авто Индукција Пенење Рака За Миење Измијте За Паметни Дома Авто Пенење

Повеќе детали, ве молиме посетете : https : / / github.com / Smart Arduino / SZDOITWi Ki / wiki​400pcs / пакет : М4*5 или M3*4​1 Поради мо

7 Ние не сме одговорни за било обичај должност или impot данок Ако овој објект е во вашиот поседување на пов

Оригиналниот xiaomi yuanchu Преносни Овошје и Зеленчук за Готвење Машина Точка се Префрлите на 304 Нерѓосувачк

ЕУ Тип 3 Банда 1 начин Wifi Далечински Префрлат преку Android, IOS,Безжични Контрола Светлина на Допир Ѕиден Пре

Оригиналниот Xiaomi Soocare Soocas X3 X3 S Чиста / Мини Четка Глави Замена Патување Кутија Стоматолошки Слободен

Eѕвезда, не предизвика контакти Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со о

Спецификација : Торбичката дизајниран специјално за далечинско управување, користење супериорен оддел

Опис : На Aqara windows smart вратата сензор може да се открие отворање и затворање на вратата и прозорците и испр

Далечински Управувач за ваша Погодност : она Што е подобро од оперативниот вашиот сијалица со оваа свет

Најновите Arrivel Оригинални Xiaomi Mijia Метал Знак Пенкало МИ Пенкало 0.5 mm Потпишување Пенкало PREMEC Мазна Швајц

Sonoff Водоотпорен DS18 B20 Нерѓосувачки Челик Температурна Сонда Сензор за Мерење Спектар 55 +125 за Sonoff TH 10 / 16 A

Карактеристики на производот UCsmart е дом автоматизација на лесен начин : UCsmart Светлина Switch беспрекорно го

Корисниците може да го најдете изгубени предмети според нивната локација на мапата и во своите песни.Ка

Оригиналниот xiaomi Mijia Yeelight smart говорникот Xiaomi ПИ Интелигенција Говорник и РАНЛИВИТЕ портал функција и ра

FUNRY велика БРИТАНИЈА Стандард 1 Gang 1way Smart Далечински Управувач Ѕид 433m Hz ЗА вклучување / исклучување на све

Xiaomi Пренослива Светилка 11 Прилагодливи Светлост Режими Со Rotatable Светилка Главата Литиум Батерија Полне

Меѓународна верзија Оригинални Xiaomi Mi Цвет Следи Растенија Почвата, Водата Светлина Smart Тестер Xiaomi Флора

Xiaomi Mijia Yeelight LED вградна светилка 5 W 220 V Мини Круг ВградениТаванот светилка Топло бела / жолта светлина за X

Оригиналниот Xiaomi Температура Влажност Интелигентни Сензор Мини Средина Automatic За Smart Home Connect To Портал Џеб

Please wait...