0
clear
  • 2018 Нови пристигне MAGICYOYO M002 април YOYO Нерѓосувачки центар имајќи Пурпурна Сребро Сина, Златна Професионални јо-јо изведувач
  • -20%
  • -20%
2018 Нови пристигне MAGICYOYO M002 април YOYO Нерѓосувачки центар имајќи Пурпурна Сребро Сина, Златна Професионални јо-јо изведувач

2018 Нови пристигне MAGICYOYO M002 април YOYO Нерѓосувачки центар имајќи Пурпурна Сребро Сина, Златна Професионални јо-јо изведувач

DEN 959.52
DEN 825.00

Достапност
Производот е достапен

Спецификации : 1.Телото Облик : Пеперутка 2.Тело Материјал : Alloy6061 3.Тежина : 65.6 g 4.Дијаметар : 54.93 5 мм.Ширина : 42.21 6 мм.Јазот Ширина : 4.6 7 mm.Имајќи : Нерѓосувачки центар имајќи 8.Оска : М4*8мм Нерѓосувачки 9.Површина : Песок експлозија заврши 10.Стил : String Трик (1А, 3А, 5 A) 11.Одговор подлога : Жолта Силикон Подлога 12.Пресврт-освен : Twist-Освен 13.String Должина : 43.31 во/110cm Пакет се Вклучуваат : 1 x M002 MAGICYOYO 1x String Бои : M002 Пурпурна Сребрена /M002 Сина, Златна Пакет Листата :
1 * M002 Магија Yoyo
1 * String
1 * Упатство
10 стрингови како подарок

Кон својствата

Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
M002
Јазот Ширина:
4.6 mm
Трикови:
1А,3А,5A
Дијаметар:
54.93 mm
Карактеристики:
Мини
Возраст Опсег:
> 8 години
Предупредување:
далеку од пожар
Систем За Наплата:
Лепак Налепница
Должина на кабел:
110cm
Обликот:
Пеперутка
Материјал:
Метал
Имајќи:
Нерѓосувачки центар имајќи
Материјал:
Alloy6061 и Алуминиумски Прстен
подарок:
10 стрингови

Производи во категоријата

започнетекрајотМатеријал : мека гумаDiabolo големина : 12.7 * 14cmПакет листа : 1 * Diabolo, 1 * string(2 метри), 1 * пар на hands

2018 Нови пристигне Yo Yo Аце Јо Хипокризијата Max L јојо 24 K позлатени прстен професионални yoyo Метал топката Б

започнетекрајотМатеријал : пластикаПакет листа : 1 * Diabolo, 1 * string(2 метри), 1 * пар на handsticks, 1 * mesh торбичка

2017 Нови пристигне YOYOEMPIRE MYTHAGO ФАНТОМ YOYO Високи перформанси јојо метална плоча Професионални YOYO Конкурен

Професионални Yo Yo Меч Серија Мраз КК Имајќи јоЈо Одличен Божиќ ПодарокДијаметар : 53.9 mmТопката Ширина : 4

Нови пристигне YYF лет YOYO 4АПосветен Професионалец yoyo Играчки Посебна Реквизити diabolo жонглирање 8 бои Одл

Жешка! Случаен Боја Алуминиумски Yoyo Професионални Високи Перформанси Брзина Кул Легура Yoyo Leisurely Прошет

Нови Пристигне АЦЕ ЈО Кожа YOYO Торба 9 Дупки јоЈо прием пакет Професионална Yoyo Колектори Торба 3 D површин

Please wait...