0
clear
  • Двојно Заштитна PC+TPU Анти-шок Тенок Оклоп Hybird тежок Случај Покритие За ZTE Кралскиот Max Z963U/ZTE Grand X Max 2 Маска
  • -20%
  • -20%
Двојно Заштитна PC+TPU Анти-шок Тенок Оклоп Hybird тежок Случај Покритие За ZTE Кралскиот Max Z963U/ZTE Grand X Max 2 Маска

Двојно Заштитна PC+TPU Анти-шок Тенок Оклоп Hybird тежок Случај Покритие За ZTE Кралскиот Max Z963U/ZTE Grand X Max 2 Маска

DEN 179.52
DEN 126.00

Достапност
Производот е достапен


Answer : ___________________________ NOTE :
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус и Продавачот за Испорака Метод Немаат Следење на Информации. Ако Ви Треба Валидна Следење на Број за Целосно Следење на Вашата Нарачка, ве Молиме Изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, Epacket Или ЕМС.
Превозот Метод
Следење На Број
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус
НИКОЈ
Продавачот Превозот Methodc
НИКОЈ
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
YES
EPacket
YES
EMS
YES
Премиум дизајниран Случај е совршено произведени за да се вклопи и дополнување на мувла на вашиот Телефон. Ажурирајте го вашиот Телефон безбедно; Обезбедува максимална заштита и спречување на гребење, испакнатините, и нечистотија од акумулира. Направени од издржлив високо квалитетни материјали, лесна Тежина, Мека и Многу Лесно Да се Инсталира. Надворешниот дел е изработен од тврда пластика.Внатрешниот дел е изработен од Мека TPU. Уникатен дизајн овозможува лесен пристап до сите копчиња, контроли и пристаништа, без да се отстранете го поклопецот. Додаток Само. Телефонот Не Се Вклучени
Компатибилен со :
За ZTE Кралскиот Max Z963 U САМО!

Кон својствата

Мало Пакет:
No
Компатибилен Бренд:
ZTE
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар
дизајн:
Бизнис,Гроздобер,Спорт,Рамнина,Геометриски
Бренд Име:
ELEPHONE
is_customized:
Yes
Compatiable модел 1:
За ZTE Кралскиот Max Z963U

Производи во категоријата

За Huawei Уживаат 7 S Случај Луксузни Крокодил Кожата Хард Корица За Huawei Уживаат 7 S Телефон Случај За Huawei Ужи

Карактеристики : Брусен површината со карбонски влакна обложени на врвот и на дното par Исклучително заш

Опис На Производотторба 3.54 / торба торбаДОБРИ ВЕСТИ : Можете да уживате 5% попуст ако купуваат 2 Компјуте

За Sony Xperia L2 случај Мека Силиконска Гума Карбонски Влакна Задниот Капак на Телефонот Случај За Sony Xperia L2 с

2017 случај за apple iphone 6s 4.7 Назад луксузни Покрие Случај Vpower врежана маска За i Phone 6

VPOWER За Huawei P10 Случај Покрие 5.1 инчен 3 D Олеснување Покрие Случај За Huawei P10 Huawei P10 Плус Телефон Случај Силик

Airbag верзија За Huawei Колега 10 про Случај 6.0 со Екран Заштитник IMAK Мека TPU силикони телефон школка Задниот К

XSKEMP Луксузни Ултра Тенок Магнетен Флип Кожа Случај За Samsung Galaxy Tab 4 7.0 T230 T231 T235 Smart Разбудам Таблета Случаи

Shockproof Антипропадна TPU Гел за Кожата мека Случај Покритие За AsZen Fone Max Плус / М1 ZB570 TLОпис 10 0% Сосема Нов Прои

Оригиналниот Случај За i Phone 8 / 8 Плус Луксузни Секојдневно Водоотпорен Случај 360 Целосна Заштита Метал +

АнтиУдар Тенка Airbag TPU Случај за i Phone 5 5 S Меки Силиконски Гел Јасно Транспарентен Задниот ПоклопецИнформ

DIY Сликарство Украсени со Силиконска Опремени СлучајФункција : НечистотијаОтпорни, АнтиПрст АнтиНула Т

1 Оваа флип случај е Посебно Дизајниран и Компатибилен За Huawei Чест 92 Материјал : висок квалитет гума TPU3...

2 инченза huawei P9 5.Од безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со

Исто така, ве молиме запомнете ни даде 5 ѕвезди и активен повратни информации Ако сакате да ги известиме

Повеќе За ПроизводотЦена : 6.99 ЦенаЦена : 6.98 ЦенаЦена : 6.99 ЦенаЦена : 11.98 Цена ...За Samsung Галакси Забелешка 5 с

Attion Овие Ве Молиме1 Ве молиме избрано вистинскиот модел за вашиот телефон , не цел тоа е погрешно.2...

Глобалниот Тим Обезбеди Најдобра Услуга руски Пријател се Обрне Внимание ве Молам !!! Ве молиме пополне

XSKEMP Антиудар Флип Кожа Случај Школка За Samsung Galaxy Tab 3 7.0 T210 T211 Таблета Потпирачот Покрие Случај на Кожата С

dianxiaobao_1dianxiaobao_2[Perftectly Соодветен Модел] : За i Phone 6 6 S 4.7 инченЗабелешка : ве Молиме изберете вистинскиот мод

>> За Повратни Информации!! 1 За Царинска : 1 Доколку купувачот не соработуваат царинење, доведе до стоки с

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел изн

Please wait...