0
clear
  • Бесплатен превозот до 2015 нов пар на природни 11-13MM Австралиската јужна морињата бел бисер обетки
  • -20%
  • -20%
Бесплатен превозот до 2015 нов пар на природни 11-13MM Австралиската јужна морињата бел бисер обетки

Бесплатен превозот до 2015 нов пар на природни 11-13MM Австралиската јужна морињата бел бисер обетки

DEN 1199.52
DEN 840.00

Достапност
Производот е достапен


не кутија
Добредојдовте во мојата продавница! Ние сме подготвени да соработуваме со вас ,во моето срце,нашето пријателство е првиот ,бизнис
е вториот засекогаш.
1.откако ќе го добиете вашиот предмети,ве молиме оставете ме 4 ѕвезда и 5 ѕвезди добар фидбек, како е можно поскоро ако не сте задоволни.И тогаш ние го стори истото за вас.
2.Ве молиме да ни даде шанса да го реши секој проблем. Ние разбираме што може да не биде задоволен за неколку предмети.Ве молиме ни e-mail Прво, пред да замине 1 ѕвезда и 2-3 ѕвезда лошо повратни информации .и ние ќе се обидеме потрудиме да ги решите вашите проблеми.
Ние богатство за нашите ценети клиенти, и секогаш ќе се обидеме да ви помогнеме.Па ако имаш било какви проблеми,ве молиме ни e-mail веднаш.
Големина или да Одговара на Прашања
Големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации. Ве молиме проверете ги спецификации пред да нарачате. Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.5 инчи во мерењето. Ако најдете големината на производите не ви одговара, можете директно да контактирате со нас.
Shippment
1. Ние ќе брод предмети во рок од 3 работни дена по извршената уплата е постигнат.
2. Кина Пост Воздух mail.Обично тоа ќе се земе 15-60 работни дена да пристигнат.
EMS Обично тоа ќе се земе 12-35 работни дена да пристигнат .
Сите од тогаш, исто така, зависи од локална испорака брзина.
3. Предметите ќе бидат означени како "подарок", или "примерок" и со пониска вредност за лесно царинење.
4. Ние ќе брод да ја стандардната адреса во Зачувам ако не информира нас,и телефонски број е важно кога ќе го напуштите вашата адреса.
5. Ние не сме одговорни за било несреќи ,одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга.
По Услуга
Ако најдете било какви проблеми со квалитетот кога ќе го примите ставка(и) од нас.
Ако имате било какви проблеми кога ќе добиете вашите производи, ве Молиме контактирајте со нас без да се двоуми во рок од 3 дена.Се разбира, ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве Молиме испратете го врати објектот во рок од 14 дена .Ние ќе мило за размена, замена или рефундирање на вашите целосна исплата.Доколку ви се допаѓа нашата содржина(s) или имате било какви прашања со нив, ве Молиме контактирајте ме пред вашата понуда. Ние ќе се потрудиме да се направи за да ви помогнат. И ќе добиете одговор во рок од 24 часа.

Кон својствата

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
mm
Бренд Име:
dingchengchanglong
Обликотшема:
Капка Вода
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Материјал:
Школка
Метали Тип:
Злато Позлатен
a:
добро,

Производи во категоријата

Нашата големо продавница во YiwuПревозот : 1.Нарачки нормално ќе биде предаден во рок од 48 часа по вашата и

Боја : Сребро,Злато.како на слика шоу ;Материјал : алуминиумски,кристално,бисерГолемина : 8.8 cm(3.5 инчи),ка

Контакт Со Нас На : Ако имате било какви прашања , ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактират

Бренд : DOKOL НакитКамен Боја : БелаПозлата : Сребрена БојаГлавниот Камен : ААА Кубни ЦиркониMeterial : Бакар /

[додатоци] тип : брошеви, игли, brooch[материјал] : комерцијална легури,кристално[површински третман] : sliver по

Контакт Со Нас На : Ако имате било какви прашања , ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактират

Бренд : DOKOL НакитКамен Боја : БелаПозлата : Сребрена БојаГлавниот Камен : ААА Кубни ЦиркониMeterial : Бакар /

политика за испорака Повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 13 дена по расчисти исплата од страна на

100% Сосема Нов ,Сите Кубни Циркони се Inlayed од страна на нашите Работници Кои имаат искуство повеќе од 3 Год

Бренд : DOKOL НакитКамен Боја : БелаПозлата : Сребрена БојаГлавниот Камен : ААА Кубни ЦиркониMeterial : Бакар /

политика за испорака Повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 13 дена по расчисти исплата од страна на

НЕМА КУТИЈА ЗА НАКИТКако различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се

Здраво, Добредојдовте на нашата продавница! Материјал : Кристал Циркон Отвори, бисер, дрво Круг Големина

Бренд : DOKOL НакитКамен Боја : БелаПозлата : Silve БојаГлавниот Камен : ААА Кубни ЦиркониMeterial : Бакар / Месинг

Lalynnly Отвори Кристал Сонцето Месечината Долго Капка Обетки Златна Боја Кристал Dangle Обетки за Жените Мод

политика за испорака Повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 13 дена по расчисти исплата од страна на

[xlmodel][производи][44249][xlmodel][фото][0000] Производот Фотографии[xlmodel][производи][44250]

Точка Име : Bling Zircons Трендовски Темно Црвена Marquise Кубни Циркони Камен Лист Намалувањето Долги Обетки Мод

Нашата големо продавница во YiwuПревозот : 1.Нарачки нормално ќе биде предаден во рок од 48 часа по вашата и

не кутијаДобредојдовте во мојата продавница! Ние сме подготвени да соработуваме со вас ,во моето срце,н

ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО МОЈАТА ПРОДАВНИЦА !2017 20 MM Магнетни не ' Рѓосувачки Челик Обетки Сребро 925 Ароматерапија

Имаме и други злато клип капка обетки,ако ви се допаѓа,само кликнете на фотографијата!!!Имаме и други обе

.100% бренд.Стил : Сребрена Боја CZ Dangle Обетки Облечен Ocasion : Aniniversary,Ангажирање,Подароци,Партија.Подарок За :

BEADSLAND Купер Обрачот Обетки 5СМ Дијаметар Мода Накит Жените Подарок

не кутијаДобредојдовте на мало и големо!Најниска цена! Врвен квалитет!Можете Да Мешавина на различни ел

Нова Жешка Неонски Нивоа Долго Tassel Обетки за Жени 4 Слоевит Дополнителните Обетки Ombre Наредени Tassels Dangle О

Please wait...