0
clear
  • Смола Самовила Фигурини Дома Мебел Декорација Подарок
  • -20%
  • -20%
Смола Самовила Фигурини Дома Мебел Декорација Подарок

Смола Самовила Фигурини Дома Мебел Декорација Подарок

DEN 5128.32

Достапност
Производот е достапен


[xlmodel]-[custom]-[8888] детали за производот
големина
14*14*28cm
Б6.5**931.5 cm
C20.2*23*24cm
материјал : смола
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[custom]-[33444]
[xlmodel]-[custom]-[8888] Дека шопинг
Драги пријатели, добредојдовте во мојата продавница. Ве молиме да ја прочитате оваа порака во купат пред да се донесе.
1. Пред купување, ве молиме да не ја игнорираат боја, големина и количина. Ние сакаме нашите клиенти за да го добиете она што го сакате.
2. Ако вашиот руската клиент, ве молиме ги споделите со нас имате полно име по плаќањето, ние може да се стави стоката побрзо.
3. Ако имате други барања, ве молиме оставете порака за нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ви послужи. ^ - ^
Јас ви гарантирам купи, ќе се види, кога ќе го зедов тоа, ако производот е оштетен или има проблем, ве молиме Contect мене. Јас ќе се обидам моето најдобро да ви помогне.
[xlmodel]-[производи]-[32542]
[xlmodel]-[производи]-[8888] Топла Продажба

Кон својствата

Регионален Функција:
Европа
Материјал:
Смола
Тема:
Луѓе
Изглед Моделирање:
Карактер
Боја Класификација:
A B C
Текстурата на материјалот:
Смола
Применливи Простор:
Спална соба
Стил:
Европски
Функција:
бракот
Видови На Орнаменти:
Десктоп декорација
Тежина:
1.2 кг пакување
Место на Потекло:
Кина

Производи во категоријата

добредојдовте во мојата продавница Опис големина Висина : 22.5 cm * / 8.86 инчи Должина : 15.5 cm * / 6.1 инчи Внима

Напомена : Јас сум бизнисмени во Пекинг кина,Како што знаете,културата на Кинески 5,000 години историја со

Враќање : Ако имате било какви проблеми кога ќе добиете вашите производи, ве Молиме контактирајте со нас

Напомена : Јас сум бизнисмени во Пекинг кина,Како што знаете,културата на Кинески 5,000 години историја со

комуникации Ние ќе го испрати како е можно поскоро.Тоа е најсигурен и најбрз mail услугата во Кина.Целата

Напомена : Јас сум бизнисмени во Пекинг кина,Како што знаете,културата на Кинески 5,000 години историја со

Пакување ДеталиЕдиница Тип : парчеПакет Тежина : 1.500 kg (3.31 lb.)Пакет Големина : 30cm x 30cm x 30cm (11.81 во x 11.81 во x 11.81

Големина Висина 3.15 инчи Долго 5.3 инчен широчината 3 инчиВисина 8 CM Долги 13.5 CM широка 7 СМТежина 1.6 КГвклуче

Продавница со занаети основа Вклучува : метал занаети Керамички занаети Скапоцен камен занаети ....

Напомена : Јас сум бизнисмени во Пекинг кина,Како што знаете,културата на Кинески 5,000 години историја со

Производ DescriptioДраг пријател, ако имате поглед на оваа точка, јас сум сигурен дека ќе ви се допадне...

добредојдовте во мојата продавница Опис големина Висина : 24.11 cm * / 9.5 инчи Должина : 47.5 cm * / 18.7 инчи Драг п

добредојдовте во мојата продавница Опис големина Висина : 18 cm * / 7.1 инчи Ширина : 7.5 cm * / 2.95 инчи Тесен : 5.5

Продавница со занаети основа Вклучува : метал занаети Керамички занаети Скапоцен камен занаети . Опис н

Враќање : Ако имате било какви проблеми кога ќе добиете вашите производи, ве Молиме контактирајте со нас

Напомена : Јас сум бизнисмени во Пекинг кина,Како што знаете,културата на Кинески 5,000 години историја со

Напомена : Јас сум бизнисмени во Пекинг кина,Како што знаете,културата на Кинески 5,000 години историја со

Напомена : Јас сум бизнисмени во Пекинг кина,Како што знаете,културата на Кинески 5,000 години историја со

Продавница со занаети основа Вклучува : метал занаети Керамички занаети Скапоцен камен занаети ....

Напомена : Јас сум бизнисмени во Пекинг кина,Како што знаете,културата на Кинески 5,000 години историја со

добредојдовте во мојата продавница Опис големина Висина : 22.5 cm * / 8.86 инчи Должина : 15.5 cm * / 6.1 инчи Внима

Буда направени за Тајван, таписерии изработка, се соочуваат со свечена, е редок свечена Буда производи н

Напомена : Јас сум бизнисмени во Пекинг кина,Како што знаете,културата на Кинески 5,000 години историја со

Please wait...