0
clear
  • Кул Нова Steampunk Корсети Црна Bustier Врвот Занитвам Waisting Тренер Корсет corpetto Corselet Overbust Половината Тренер Тело Shaper
  • -20%
  • -20%
Кул Нова Steampunk Корсети Црна Bustier Врвот Занитвам Waisting Тренер Корсет corpetto Corselet Overbust Половината Тренер Тело Shaper

Кул Нова Steampunk Корсети Црна Bustier Врвот Занитвам Waisting Тренер Корсет corpetto Corselet Overbust Половината Тренер Тело

DEN 892.32

Достапност
Производот е достапен


Име На Производ
Кул Нова Steampunk Корсети Црна Bustier Врвот Занитвам Waisting Обука Корсет corpetto Corselet Overbust Половината Тренер Тело Shaper
Општи Информации 1.Објектот Кул Нова Steampunk Корсети Црна Bustier Врвот Занитвам Waisting Обука Корсет corpetto Corselet Overbust Половината Тренер Тело Shaper 2.Материјал Полиестер/Памук 3.Бои Како што е прикажано 4.Пакет Секој iterm стави во 1opp кеса, потоа го ставаат во тетрапак 5.Род Жени 6.Логото
ODM стилови не лого.
ОЕМ стилови може да биде приспособен. 7.MOQ 1pcs прифатено 8.Превозот датум 1-2 работни дена по примиле исплата. 9.Време на испорака
3-5 работни дена за Европа, Австралија, Југоисточна Азија & Америка
5-10 работни дена за Русија & Бразил 10.OEM Прифатени 11.Рок на плаќање Paypal / TT / ВУ / Пари грам / Зачувам 12.Снабдување со капацитет 28000pcs месечно 13.Судењето наредби 1pcs прифатени, да се провери квалитетот на corstume 14.Најголемиот дел наредби Прилагодено дизајни / материјали / големини / бои се прифатени, 30pcs MOQ по големина. ОЕМ и ODM наредби се добредојдени. Ние го заштитите вашиот дизајн, брендот & марка внимателно. Ние ви дадат конкурентна цена, добар квалитет и навремена испорака.
Детали фотографии
Забелешка : Поради разликите во светлина и го набљудува , боја на слики може да бидат различни.
Контакт
Компанијата Шоу
Quanzhou kophia конкурентни на светскиот пазар бара комбинација на квалитетот, технологија, цена, маркетинг такт, и по-продажба на услуги. Купување има директно влијание врз факторите кои влијаат на компанијата конкурентност на пазарот на трудот.
"Светска Класа" е нашата тема. Ние се стремиме да им помогне на нашите клиенти да "застане" на конкуренцијата во било кој дел на светот, против секој играч на пазарот на трудот.Quanzhou kophia игра клучна улога во одржување на нашите клиенти и нивните производи глобално конкурентни преку употреба на свет-класа добавувачи и врвни продажба и дистрибуција
Клиенти

Кон својствата

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Bustiers & Корсети
Декорација:
Копче
Шаблон Тип:
Флорални
Стил:
Секси
Бренд Име:
AILINGE
Материјал:
Најлон,Spandex
Материјал Состав:
Spandex 82% Најлон 18%
Број На Модел На:
M1333
боја:
Како што е прикажано
MOQ:
1 Парче
Снабдување Тип:
Во Акционерско Предмети
Функција:
Секси , Модерни
Пол:
Жените
Попуст:
OK
is_customized:
Yes
Превозот Цена:
слободни
Occassion:
Партија
Возраст:
Возрасни

Производи во категоријата

Спирала Челик КоскиБрој на Bonings : 12Пред Челик Busk затворањеЛанче врати со 16 grommetsСилна Корсет Кабелот Алко

White / Black Оглавник Невестата Bustier и Корсет Блузи Материјал : Полиестер Големина : S M L XL XXL Производ Покаже :

1.Ткаенини : Чипка2.Материјал : Пластични Коски, Кука И Око, Лента Алкохол3.Тип : Overbust Корсет4.Вклучуваат : К

Нашата големина може да бидат различни од големината што обично се носат, ве молиме изберете големина с

Спирала Челик КоскиБрој на Bonings : 12Пред Челик Busk ЗатворањеЛанче назад За CinchingСилна Корсет Кабелот Алкох

Забелешка : Половината е најважниот параметарАко не можете да го избере најдобриот големина,ве молиме к

1.Ткаенини : Сатенски2.Материјал : Пластични Коски,Кука И Око,Лента Алкохол3.Тип : Корсет Сет ( Врвот + Туту

Забелешка : Половината е најважниот параметарАко не можете да го избере најдобриот големина,ве молиме к

Купувачот е одговорен за сите превозот на трошоците направени.Второ : ве молиме да се пука на слика на об

Модната Панк Готски Подигнат Жените Девојка 100% Рачно Изработени Од Кожа Подигнат Оглавник Ѓердан Линк

Нашата големина може да бидат различни од големината што обично се носат, ве молиме изберете големина с

Судењето наредби 1pcs прифатени, да се провери квалитетот на corstume 14 да ги пратите на тоа.OEM Прифатени 11.Гол

Моден Црна Фланелен Боксери / Сатен Долго Пеперутка Ракави, Со Појас Готски Bolero Јакна Outwear Облека Може Д

2017 Топла Продажба Секси Жени Steampunk Faux Кожа Cupless Корсет Занитвам Suspender Тока Половината Cincher BustierПовод : Слу

Please wait...