0
clear
  • 200yards/тркалаат+0.5 mm Црни Кореја Полиестер Восок Кабелот Восок Кабелот Тема+DIY Хривнија Накит Ѓердан Жица String Додатоци
  • -20%
  • -20%
200yards/тркалаат+0.5 mm Црни Кореја Полиестер Восок Кабелот Восок Кабелот Тема+DIY Хривнија Накит Ѓердан Жица String Додатоци

200yards/тркалаат+0.5 mm Црни Кореја Полиестер Восок Кабелот Восок Кабелот Тема+DIY Хривнија Накит Ѓердан Жица String Додатоци

DEN 715.20

Достапност
Производот е достапен


Добредојдовте на нашата продавница!
1) линк за нашата продавница :
2 ) Дијаметри се приближуваме и бои може да се различни, бидејќи на различни
серии,различни бренд,различен материјал.Ве молиме не го споредуваат бои
помеѓу различни производи.Ви благодариме!
Материјал :
Полиестер
Големина на :
Должина : 200yards / тркалаат Дијаметар : 0.5 mm
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја :
Шарени, Како ќе ги собереш
Количина :
Ќе добиете Approx200 Yards/ roll // многу на оваа цена .
(Направени во кина)
Answer : ___________________________ Note :
Повеќе Бои :
Боја картичка :
Вистинската Боја :
Со Користење На Примерок :
3) Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по јасно плаќање.
Превозникот Име
Превозот бесплатно
Следење На Услугата
Кина Пост Воздух
Слободен!! ( $300 Преку Воздух Пост цена 15-45 дена)
www.intmail.183.com
DHL
Слободен!! ( > $300 Преку Воздух Пост цена 5-10 дена)
www.dhl.com
EMS
www.ems.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.
4)Политика На Враќање
Ние гарантираме 100% задоволство. Ако чувствувате дека не се задоволни со предмети што сте го добиле од нас, и објектот се разликува од описот. Ве молам дозволете ми да знам. целосна наплата, замена или замена е понуден. Само ако има потреба, ве молиме вратете го објектот за да ни во рок од 3 дена откако ќе го добие тоа.
Ве молиме Имајте предвид : ние нема да се врати превозот цена или не се превозот цена назад кон мене, освен ако тоа не е наша вина. Се надеваме дека може да се разбере ова.
5)Други Политики :
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Ако сте задоволни со мојата објекти и услуги, ве молиме да ми корист за да се остави позитивен фидбек. Вашиот добар фидбек е многу ценет.
Ако сметаш дека ти нема да ме остави позитивни повратни информации , ве молиме confortable да дозволете ми да знам прво. Јас ќе ви даде добро решение.
Јас сум среќен да одговори на секое прашање може да имате, па ве молиме не двоумете се да ме контактирате. Јас ќе се обидам моето најдобро да ви одговори не подоцна од 24 часа, се очекува дека ние се исклучи за време на викендите.

Кон својствата

Тип На Објект:
накит наоди
Производ Карактеристики:
Јаже Кабли
Објектот Должина:
20000cm
Накит Наоди Тип:
Кабли
Број На Модел На:
0.5 mm
Бренд Име:
BETENSH
Објектот Ширина:
0.05cm
Објектот Висина:
20000cm
Објектот Дијаметар:
0.05cm
Објектот Тежина:
150g
Материјал:
Полиестер
Големина:
0.5mm

Производи во категоријата

Дупка : 10мм дијаметарШколка Meas : 18x11mm.Боја : сребро позлатен над месингКоличина : 3 сетови (Ние го прифаќам

50 Pcs DIY Метал Обетки Клипови Накит Одлуки Коло Cabochon Поставување Одговара Камео 14mm, Сребрен Тон / Тон Бронз

За Метална Боја : Сребро позлатен, злато позлатен, родиум позлатен, антички бронза, антички бакар, gunmetal ц

Ако сакате точка(а) брзо пристигнување ,ние ќе ги искористиме ЕМС или DHL или UPSот , кој обично трае 35 ден е

​SAUVOO 10pcs / многу Бакар Круг Кожа Кабелот на Конекторот Затворач Силни Магнетни Clasps Дупка 6mm За DIY Хривниј

Опис На Производотголемина : 10ммбоја : злато,сребро.количина : 20pcs Плаќање Ние го прифаќаме методи за пла

Нерѓосувачки Челик 2 компјутери / многу Круг, Овал Сребрен Тон 5mm Силни Магнетни Clasps DIY Накит Наоди Одлуки

Answer : ___________________________ Note : САМО ЧЕВЛИ ШАРМ,НЕ СОДРЖИ НАРАКВИЦИ И АДАПТЕР.1) Точки ќе бидат објавени во рок о

Можете да изберете боја ви се сакате и сакате големинаНа пример : Blue / црвени / бели 18 / 27 / 7 20 " 20 PCS Не пак

Можете да изберете боја ви се сакате и сакате големинаНа пример : Blue / црвени / бели 18 / 27 / 7 20 " 20 PCS Не пак

20 Поставува Антички Сребрен Snap Clasps за 8мм Рамен Кожа Кабелот За Накит Наоди Ѓердан Означување Количина :

Опис На Производотголемина : 10мм,12mm,15mmбоја : злато,сребро.количина : 10pcs Плаќање Ние го прифаќаме методи з

Производ ID : 27712 Име на Производ : Висок Квалитет Продолжен Синџири & Мелење Синџири & Куче Синџири Матери

Добредојдовте на Убава Џек!Трговија на големо 1 Pairs Природен Камен Flashy Labradorite Пред Drilled Earring Мушка 22x11x4mm 3.51

Доколку имате било какви посебни requiremant, не двоумете се да не контактирате !Плаќање Плаќањето се очекув

ПРЕДГОВОР : Драг Пријател,Тоа е тешко за нас да се започне бизнис така вашето мислење има големо влијани

Наоѓање 5 Meter Жица Завиткан Beaded Синџир Злато Позлатен Rosary Синџир Carnelian ЦрвенаАхат Фацетирани Кристал Мо

SAUVOO 20pcs / многу Родиум Боја Круг Кабелот Clasps Конектори Крајот Капи одговара 8мм Кожа Кабелот Јажиња DIY На

Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T / T,Western

Можете да ја изберете бојата што сакате и големина сакате На пример : Blue / црвени / бели 18 / 27 / 7 20 " 20 PCS Не

за мешан предмети следи состојбата со достапноста ,не може да бидете сигурни дека бои и дезени за да бид

*♥*❤ *♥* .· : ** : ·.ƸӜƷ.· : ** : ·.*♥*❤ *♥* · : ** : ·.ƸӜƷ.· : ** : · ♥❤ ♥★ Количина : 1pcs★ Материјал : Вол коска★ Голем

Квалитетот на предмети на економски цени.Нашите УслугиНие одржување професионални, но пријателски одн

CPAM опција,ќе испрати парцела преку EMS / Федекс( освен за далечински countrices,plz контактирајте со нас ).Ви Благ

Предмет : мобилен телефон ремениГолемина : околу 56mmКоличина : 300pcs / многуМесто на потекло : КинаПревозот :

За Метална Боја : Сребро позлатен, злато позлатен, родиум позлатен, антички бронза, антички бакар, gunmetal ц

За Метална Боја : Сребро позлатен, злато позлатен, родиум позлатен, антички бронза, антички бакар, gunmetal ц

Боја : Кралска Сина Materail : Вистинска кожа кабелот споиГолемина : 4mm ДијаметарКоличина : 1 дворСостојба : пл

Please wait...