0
clear
  • 1PC Нови 2017 Новородените Деца BowKnot Флорални Памук Headband Голема Зајакот Уво Headwear Hairband Додатоци за Божиќ Подарок
  • -20%
  • -20%
1PC Нови 2017 Новородените Деца BowKnot Флорални Памук Headband Голема Зајакот Уво Headwear Hairband Додатоци за Божиќ Подарок

1PC Нови 2017 Новородените Деца BowKnot Флорални Памук Headband Голема Зајакот Уво Headwear Hairband Додатоци за Божиќ Подарок

DEN 158.88
DEN 97.00

Достапност
Производот е достапен


Реден Број : AD336 -Боја : U Изберете Големина : 15in -Функција : Совршен за бебе туш,роденден и семејството фото Гаранција 1. Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 7 дена по примање. Не се отвори спорот без комуникација. 2. Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 15 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ја нашата по услуга на персоналот пред да ја вратите. Плаќање 1. Во моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина. 2. Вкупна Цена за плаќање вклучува последната аукција цена плус S&H(Превозот и Ракувањето). Ве молиме имајте во предвид : S&H не се вклучени давачки, локалните даноци или било која друга увоз такси. 3. Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (Боја, Пакети, Вредноста на Декларацијата, итн.) кога ќе се направи исплата. Нарачки ќе бидат обработени во рок од 24 часа на потврди за плаќање. Превозот 1. Во светот превозот. Ние само брод да се потврди адреси. Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот превозот адреса. 2. Предмети ќе се провери внимателно пред да испраќаат. Ние ќе замине на детални пораки на донесувањето и пакет за вас. Политика На Враќање 1. Ние ќе настојуваме да го замени сите скршени предмети. 2. Ве молиме да се свесни дека сите се враќа мора да биде во оригинална амбалажа. 3. Секоја наплата на износот само ќе го покрие износот на вашиот откуп и нема да се подразбира секоја поштенски / пакување. 4. За вашите добри, ве молиме да се земе некои фотографии пред да се врати во нас. 5. Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме да се врати на објектот во Неискористени Состојба и ние ќе рефундирање откако по добивме објектот. 6. Треба да имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку Aliexpress порака 7. Купувачот е одговорен за сите се враќаат трошоците за превозот. Повратни информации 1. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите. Ве молиме љубезно ве молиме да оставите позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. 2. Било која од вашите коментари и сугестии ќе бидат високо ценети. Ве молиме контактирајте со нас веднаш, ако имаш било каков проблем, ние секогаш сме подготвени да одговорат и поддршка. Ви благодариме!

Кон својствата

Тип На Објект:
Headwear
Број На Модел На:
Бебе Headband
Бренд Име:
Sllioous
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Headbands
Одделот За Името:
Деца
Материјал:
Памук,Полиестер
Пол:
Девојки
боја:
Бела,Портокалова
Сезоната:
Пролет, Лето, Есен
is_customized:
Yes
turban headband:
топ јазол headband
Децата Додаток Коса Headband:
бебе се врзуваат јазол headwrap
бебе девојка коса додатоци:
Turban Headwrap за Девојка
Бебе Девојка Headbands:
headbands со лак
новороденче headbands:
косата лакови headbands
headband бебе девојка:
Девојка Turban Бебе Headband
Бебе Headband:
лак headband

Производи во категоријата

100% Нов Материјал : Памук ткаенини Бои : 12 Бои како сликата Пакетот вклучува : 12 компјутери.Варијации на б

Име : цвет венецOccation : свадба, партијаМатеријал : вештачко цвеќеБои : како слика се прикажаниИспорака : 1 lo

~~~~ОПИС~~~~Вие сте наддавање за поставување на 100 Компјутери убава Ginghams коса лакови Овие Принцеза коса лак

Вовед1)Боја : 2color алтернатива(како слика)2)материјал : памук3)Тежина : 26g / еез4)ГОЛЕМИНА : 38*5cm5)пакување : 1pcs е

~~ Треба да знаете овие важни работи : 1pack=10yd 3.3 cm Бран Форма Чипка Скриј Лента за Жените Clothig Еластична Пле

Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет.Лесен и удобен за носење.Симпатична меки топката декориран

и нашите нерѓосувачки челик прстени е претежно 1721 покажува,еднакви на НАС големина 7.П : Што добив е разл

Се направени од 3 / 8" grosgrain лента и Сребро Позлата Зебра лента (сите краеви се затворени за да се спречи од

ДОКОЛКУ НАРАЧКАТА ДО НИЕ БРОД од СТРАНА на EPACKET БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ НАЧИН Нова Пристигнување повеќе Бои C

~~~~ОПИС~~~~Тука се 50 Компјутери Corker конска опашка и Streamers коса лакови.Тие се супер забава.Има 10 компјутери C

Големина : ги собере сите возрасниМатеријал : кадифеБоја : како на сликаПакување : 1pcs еден polybag Висок квал

~~~~ОПИС~~~Вие сте наддавање за поставување на 50 Компјутери убава снегулка коса лакови.На снегулка лак е д

modname=ckeditorДобредојдовте на Nishine Официјалната Продавница (*^__^*) Карактеристики : Предмет Тип : цвет коса&headwe

1 Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее.Затоа, вашите повратни информации е од и

Повеќе стилови на повеќе концесииСАД $ 79.99САД $ 34.99САД $ 74.99САД $ 3.99САД $ 1.1САД $ 7.99САД $ 1.99САД $ 2.79САД $ 23.99САД $

започнетекрајот1.Meterial : памук ,полиестер 2 Големина : headband : Baby3.15 x x x x x 15inch ,monther : 3.15 x 18 инчен 3.Тежина : 50 g / se

~~~~ОПИС~~~~Вие сте наддавање за поставување на 100 Компјутери убава мода headbands.На пациентот headbands се направе

Please wait...