0
clear
  • 500pcs 5x7cm Накит Ziplock Zip Архивиран Заклучување Reclosable Пластични Поли Јасно Кеси За Накит ЈП Торба
  • -20%
  • -20%
500pcs 5x7cm Накит Ziplock Zip Архивиран Заклучување Reclosable Пластични Поли Јасно Кеси За Накит ЈП Торба

500pcs 5x7cm Накит Ziplock Zip Архивиран Заклучување Reclosable Пластични Поли Јасно Кеси За Накит ЈП Торба

DEN 383.52

Достапност
Производот е достапен


Кон својствата

боја:
8dmm
Стил:
Модерна
Материјал:
PE
Пластични Тип:
PE
торба тип:
Соберете Торба
Дебелина:
Од 0,05 мм-0.08 mm

Производи во категоријата

21 X35 +5 CM Транспарентен пакување на храна торба HD транспарентна самоуправа поддршка торба Само запечатув

5" x 7.5" 96 Pcs Точка Мрачно Брановидна Линија Хартија Храна Торба Свадба Партија Корист Бонбони Десерт Биск

65 X112 CM 12 C Транспарентен торба ЈП висок притисок, пластична кеса 10 PCS Вакуум торбаЛиста цена(за 100bag)Ширина

Ние ќе ви обезбедиме услуга како најдобро што можеме, да предизвика повратни информации и да е она што н

Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса Ве молам прости 13cm мерење на отстапување

ОписФункција : Сосема нов и висок квалитет.Дома животот е дефинитивно добар помошник.Приклучи карактер

Додатоци доаѓаат со 3месечен гарантен.Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив! Ваш

12 X22+6 CM храна одделение ЈП / PETeight страна запечатување торба запечатување транспарентен торба за пакувањ

TPR Кујна Мозоци Виси Складирање Кутија Седло Форма 2pockets Cleaing Алатки Сунѓерот Виси Складирање Кошница Та

Големина : 8*12cm.pls проверете ја големината внимателно,а потоа да purchanse!Материјал : Храна одделение ЈП.Дебе

име : торба филтер изолирани buck материјал : полиестер големина : околу 9 cm до 9 см широк тежина : околу 18 g бо

16 X26 CM транспарентна Самоуправа запечатување торба100pcsТорбаСамо за refernceГолемина(од страна)Должина*Шири

12 X20 +4 CM Транспарентен пакување на храна торба HD транспарентна самоуправа поддршка торба Само запечатув

50pcs Жолта Kraft Mailer Меѓународен Превоз Торба Пост Пакување Торба ПакетДобредојдовте да Контактирате со На

24 X35 CM транспарентна Самоуправа запечатување торба100pcsТорбаСамо за refernceГолемина(од страна)Должина*Шири

Голем капацитет водоотпорен пренослива торба облека чорапи Складирање организатор Collation puch Случаи пре

Please wait...