0
clear
  • DIATOOL 2 парчиња 4.5 Дијамант Топла Притисне Тесен Турбо Сечилото Брзо Сечење Брзина Мелење Диск Со Мулти Дупки
  • -20%
  • -20%
DIATOOL 2 парчиња 4.5 Дијамант Топла Притисне Тесен Турбо Сечилото Брзо Сечење Брзина Мелење Диск Со Мулти Дупки

DIATOOL 2 парчиња 4.5 Дијамант Топла Притисне Тесен Турбо Сечилото Брзо Сечење Брзина Мелење Диск Со Мулти Дупки

DEN 696.00
DEN 571.00

Достапност
Производот е достапен


ПРЕДМЕТ : 2 парчиња 4.5 инчи Дијамант Тесен дијамант турбо тревите со мулти дупки Core
Спецификација : Кол 115mm/4.5" Сегмент висина 10мм сегменти дебелина 2.0-2.1 mm понесе : 22.23 mm/7/8"
Количина : 2 парчиња
Примена : ефикасни во сечење на мермер гранит бетонски блок
Функција : Топло притисне на ножот се обезбедат долг живот
Професионални qualtiy, многу брзо сечење
Мулти дупки може да се намали телесната тежина и помал шум и да ви помогне да ладење ножеви
влажни и Суви сечење На Крајот ве Молиме кликнете на сликата подолу за повеќе избор

Кон својствата

Бренд Име:
DIATOOL
Големина:
115MMX10MMX2.2MM
DIY Материјали:
Облицовка
is_customized:
Yes
По завршувањето:
Други
Сечилото Материјал:
дијамант
Број На Модел На:
SA037451022x2

Производи во категоријата

Фабрика цена 6 Парчиња ХСС Мини кружни пили ножеви дрво1.Идеален за precisions намалувања во алуминиум, месин

Фабрика цена 6 Парчиња ХСС Мини ротари кружни пили ножеви1.Идеален за precisions намалувања во алуминиум, мес

Спецификација На Производот : 180*25.4*2.2*12mm топла притиснете тенка турбо сегментирано дијамант видов ножев

Но јас ќе песна најновите информации за вашата цел и да ви помогне на сите на пат Ве молиме ни email пред да

Ако ја добиете вашата точка, но не се задоволни со тоа,Вие може да го врати во рок од 7 дена за замена или п

Спецификација На Производот : Целосно обложени нови еколошки technolgoy направени brazed сад мелење&сечење дво

W18 Електрични Planer Ножеви Материјал : W18 CR4 V high speed челик Карактеристики : HRC6668 степени, Ширина : 25 / 30мм Должи

Фабрика цена 6pcs хсс ротари алатки кружни пили ножеви1.Идеален за precisions намалувања во алуминиум, месинг,

Спецификации : Име на Производ : Сложувалка Ножеви Тип : T101 DF / T101 BF Материјал : Biметална Боја : Сина Работн

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Дијаметар опсег : 54.8 mm Дијаметар на дупка : 11.1 mm Апликација : се Корис

ZЛАВ 5 Инчен 125mm Дијамант Сечење Тркала Турбо бигорни Конкретни Метал Сечење Saw Сува Влажни Дијамант Виде

3 еез Висок Квалитет Мини Дрвени Кружни Виде Ножот за Сечење Нож 54.8 mm спецификации : Дијаметар опсег : 54.8 m

Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или

7 PCS ХСС Мини Кружни Виде Ножот Машини за Сечење на Ножот Ротациони Иноватор алат High Speed Челик Мелење Маши

Спецификација На Производот : 1pc на висок квалитет 350*25.4*3.4*12mm сребро заварени сегментирано дијамант виде

Фабрика цена 6 Парчиња ХСС мини сиера кружни madera1.Идеален за precisions намалувања во алуминиум, месинг, бакар

Име на производ : Сечење Нож; Употреба : за Сечење ДрвоНадворешниот Дијаметар : 110mm / 4.3"; Забите Количина :

Опис На ПроизводотКарактеристики 100% сосема нов 32милиметри(11 / 4") HCS Eнамалување на стандардот виде ножот.

ZЛАВ 6" 150mm Дијамант Виде Ножот Со Коса за Заштита на Забите За Камен Гранит Мермер Конкретни Дијамант Сеч

9 инчен 230mm дијамант сува сечење нож1 Опис На Производот : Предмет БР : DCCSBTB09Достапни во 9"Дијаметар : 230mm (9")

Опис На ПроизводотКарактеристики 100% сосема нов 83mm пескарење лист Ронки : 60#,120#,180#,240# Целосна синтетичка

Спецификации : Материјал : HCSПроизвод тежина : 183gСпецификација : 1 парче HCS : 10 * 40 MM (за дрво, пластика)1 парч

Фабрика цена 6 Парчиња хсс видов ножеви dremel1.Идеален за precisions намалувања во алуминиум, месинг, бакар, дрв

Превозот начини : Ние, главно, се користи Кина Пост Економија Воздух Mail да го произведеме вашиот парцела.

Материјал : Алуминиум Боја : како што е прикажано на сл Карактеристики : Димензии и Број На Заби 1" 36 Заби 1

Опис На ПроизводотКарактеристики 100% сосема нов 80mm Триаголен пескарење подлога Материјал : SS+ЕВА...

Опис На ПроизводотКарактеристики 100% сосема нов Карбид Технологија фрламсечење виде ножот се Фрлам нам

Please wait...