0
clear
  • Топла продажба Висока Излезна Хлор Отстранување Туш филтер Систем и Прочистувач на Вода
  • -20%
  • -20%
Топла продажба Висока Излезна Хлор Отстранување Туш филтер Систем и Прочистувач на Вода

Топла продажба Висока Излезна Хлор Отстранување Туш филтер Систем и Прочистувач на Вода

DEN 2640.00
DEN 2376.00

Достапност
Производот е достапен


Тројно Филтрација Систем Уникатна комбинација на ПП памук, карбонски влакна и нано deoxidization материјал создава електро-хемиска реакција. Во текот на оваа реакција, слободен хлор се претвора во бенигни, растворливи во вода, хлорид, кој потоа се врши безопасно преку снабдувањето со вода. Слично на тоа, некои штетни тешки метали, како што се бакар, олово, жива и други, да се реагира на плоча излезе на среден површината, така се ефективно отстранети од оваа вода за пиење.
Пет функции на Miniwell L720 Туш филтер Револуционерна CND процесот медиумите ги отстрани над 99% од остатоци хлор Стабилна отстранување перформанси со 50% подолг живот од другите натпревари Лесна инсталација и замена Интелигентни покажува кога филтерот кертриџ Одржување на голем проток на вода, додека задржи одлична филтрација перформанси
Секој детал покажува нашата залага за најдобар квалитет Integrally формирање третман : во Споредба со едноставни материјали до натрупување, нашата напредна технологија надградби извршувањето на филтрација медиумите во голема мера, и ја зголемува апсорпцијата површина со 6 пати повеќе отколку пред тоа. Во меѓувреме, тоа им помага да се избегне вода истекување. Интелигентни индикатор систем : Помош за да ве потсети кога филтерот cartridg Комплетна фузија сврзување техника : Поголема безбедност без лепак Еко-пријателски техника : Еден-време за формирање на техника за порцелан изглед, еко-пријателски и не позлатен.

Кон својствата

Бренд Име:
miniwell
Тип:
Четири-парче Сет
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
L720
Материјал:
ABS

Производи во категоријата

Четка За Заби Носителот На Забот Кригла Паста За Заби Првенство Бања Додаток Патувањето Организаторот

дрво се справи / мебел справи / дрвени метла се справи со Бесплатен Превозот

3 Промена на Бојата LED Светло Тапа Туш Вода Допрете Сензор на Температура на Вода Тапа Сјај Туш Лево Завр

3 Боја LED Светло Промена на Славина Туш Вода Допрете Сензор на Температура на Вода Тапа Сјај Туш Лево Зав

Бања Рачен Пренослив Тоалет Shattaf Sprayer глава1.ABS / Пластични Материјали2.Добар квалитет и евтини цена3.мала

Висок квалитет 12 L нови отворено пренослив тоалет кампување тоалет мобилниот тоалет подарок за родител

Бренд : WSHYUFEI Производ : Toiletries Материјал : Керамички Метод на продажба : 1set (4pcs)

1 : за Германија клиентиве молиме кажете ни ја вашата EORI број ако сакате да брод од страна на Fed Ex или ТНТ ..

1 : за Германија клиентиве молиме кажете ни ја вашата EORI број ако сакате да брод од страна на Fed Ex или ТНТ ..

Ако сте купувачите а во меѓувреме ја имаат предноста на количини,ве молиме падна слободно да комуницира

дрво врата се справи / врата се справи со производителот / врата се справи со Бесплатен Превозот

еден многу со зелена,розова,сина и жолта бојаМатеријал : СиликонГолемина : покажува како на следнава сли

Please wait...