0
clear
  • 1MM Шестоаголна форма неонски бои Мат Растворувач Отпорни Сјајот светла spangles за лак на ноктите уметност и DIY Снабдување
  • -20%
  • -20%
1MM Шестоаголна форма неонски бои Мат Растворувач Отпорни Сјајот светла spangles за лак на ноктите уметност и DIY Снабдување

1MM Шестоаголна форма неонски бои Мат Растворувач Отпорни Сјајот светла spangles за лак на ноктите уметност и DIY Снабдување

DEN 1219.68

Достапност
Производот е достапен

Ние може да ги прифати T/T,Western Union ,Paypal и други . За сите купувања на $100 и над еден-време,со цел ќе се испраќаат преку повеќе брзо express е бесплатна .
1 MM Шестоаголна форма неонски бои Мат Растворувач Отпорни Сјајот светла spangles за лак на ноктите уметност и DIY Снабдување
Опис :
-Објектот : Сјајот Spangles Неонски Бои
-Сјајот Големина : 1 MM
-Сјајот Облик : Шестоаголна Форма
-Сјајот Боја : Како на слики
( Забелешка : Dears, фотографијата ги покажува боите ' ефект не може да биде целосно рефлексивни, ве молиме да бидат разбирање)
-Сјајот Пакување и Н.
За испорака :
1. Светла и Искра Боја 3. Ние ќе се потрудиме за вас,ви благодарам многу за вашата поддршка !
. Обично бесплатен превозот ќе биде предаден Кина Пост Воздух Mail во Рок од 48 часа (Не вклучуваат време на викендите и празниците) по исплата потврди . Понекогаш,на некои resons,можеби стоките ќе бидат испорачани и ќе пристигне малку доцна. Ако не сте задоволни со нашата предмети што ги добив,pls ни даде шанса да се реши проблемот пред да остави негативни повратни информации или за да ги отворите дис стави.Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување. Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреси.(Ние не ќе биде одговорен за двете)
За Повратни Информации :
Dears ,ние се обидуваме да се направи 100% задоволството на клиентите,ако ви се допаѓа нашите производи ,ве молиме љубезно ве молиме оставете го вашиот повратните информации за други клиенти референца.Добредојдовте да контактирате со нас.Сакаат ќе може да го разбере. Надомест ќе биде потребно да се испрати објект назад. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е исти со твојата вистинска адреса пред ставање на ред. Ајде ,cantact ни една минута време ќе заштедите многу пари и да се најде задоволни снабдувач . Или ако ви треба повеќе брза испорака,само ве молиме контактирајте со нас.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Ви се молам одговорни за испорака плаќање и губење и оштетување на стоката. Растворувач отпор 2.
Тука се 10colors *20g=200g , 10colors *50g=500g Два вида на пакување на располагање,различни грама ,цената е различен,ве молиме да се избере вистинскиот ви треба.доколку не сакате да чекате,можете да изберете и други превозот начин. 100% осигурување на квалитет
Производ Слики :
За Промет На Големо :
-Голем сјај цел Пример : на Располагање, Примероци се слободни, Купувачи се во надлежност на изразат такса
-Голема цел MOQ : 3 KGS (Може да се меша било сјајот бои ,форми и големини)
Вие ќе добиете многу атрактивна цена за Големи цел.

Кон својствата

боја:
10 Бои 20g Секој, 10 Бои 50g Секој
Тип На Објект:
сјајот на ноктите
НЕТО-WT.:
200G/500G
Материјал:
домашно милениче
Број На Модел На:
10NH-0.1
Количина:
1
Бренд Име:
Binvon
is_customized:
Yes

Производи во категоријата

доколку не сакате да чекате,можете да изберете и други превозот начин.Ние може да ги прифати T / T,Western Union ,

Спецификација : Хром Помине во Прав Тежина : 0.2 g Материјал : Прав во Боја : 8 бои достапни Пакет Содржина : 1

20g / торба 3 D Бонбони Нокти Сомот Прав Црни Нокти Декорација Fuzzy Собираат Најлон Прав За Нокти Сјајот Умет

TCI03 Бисерна Indescent Бела Розова Светлина Бои чадор форма Сјајот 5.0 MM ГолеминаСјај за нокти Уметност помине

TCA100 Ласерски Сребрена Боја чадор Форма 5 MM Големина Сјајот прашина ,Specular сјај сјајза нокти,tatto,Уметност и

Спецификација : Материјал : Пластика100% сосема нов со кутијаКоличина : 1 BagГолемина : микс 13ммБоја : Мешани

Или ако ви треба повеќе брза испорака,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас O(∩_∩) OЗа испора

TF3369 Микс од Бои и Триаголни форми Сјај за нокти уметност помине гел лакноктите лепак шминка и DIY декорац

Основната функција : Овој сјај прашина се користи за декорација на вашите нокти и постојат 50 различни бо

Ајде ,cantact ни една минута време ќе заштедите многу пари и да се најде задоволни снабдувач .Објектот : Сјај

Повеќе Слични Производи : СТР ПРЕДКУПИ ИНФОРМАЦИИ : plz wite на точни и детални превозот адреса(вклучуваат ц

Поради боја разлика од камерата, различни компјутерски екран или монитор, љубезно ве молиме да се напом

Спецификација : Количина : 4 BoxesКапацитет : Прибл 1g / КутијаМатеријал : ПравБоја : Како на сликата покажува

т : Сигурен Полиестер Кеса и картонскаПостојат 50g и 200g два вида на пакување на располагање,различни паку

1 Кутија Помине накит шупливи насмевка се соочуваат со sequins ултра тенок боја Holographic Ласерски Сребро Насм

98 / торбаTCP17 Растворувач отпорни Бисерна Бела Боја срце облик на Сјајот Spangles за лак и Други DIY декорациј

Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е исти со твојата вистинска адреса пред ставање на

TCB462 Круг Точка Облик шема на бои 2.0 MM Големина сјајот spangles за помине Уметност и други DIY декорацијаОпис :

Или ако ви треба повеќе брза испорака,само ве молиме контактирајте со нас.Добредојдовте да контактират

торба торба торба3 Садови Розова боја / Бела / Јасни Акрилик Прав Сјајот Помине Уметност Алатки Комплет з

15% ПОПУСТ ПРОДАЖБА 1 Кутија од 12 Боја X 3 Грама / 3ml / 0.01 оз светла Боја Ултра парична казна holographic Светкава П

Луксузна 10 Bottle / Set (0.2 мм) Мешавина Боја Поставете Помине Уметност Сјајот во Прав Прашина За УВ ГЕЛ Акрили

Спецификација : Материјал : Пластични Shinning100% сосема нов со едноставна пластична кеса,имајте на ум без ши

Ајде ,cantact ни една минута време ќе заштедите многу пари и да се најде задоволни снабдувач .(Ние не ќе биде

Ако не сте задоволни со стоки ќе нареди,ве молиме вратете го во рок од три работни дена Ве молиме провере

Висока температура отпор 2.Сакаат ќе може да го разбере Светла и Искра Боја 3.За Враќање Policys : Ние ќе се об

Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни тр

14ml Четка Спаси Activator Гел База За Потопување во Прав Природен Сув Без Буквар Без Светилка Помине Sealer Сува

Нов тренд производ, направи неверојатна боја се менува ефект на ноктитеОптички на забитеСјај во прав мо

TCA100 Ласерски Сребрена Боја Лопати Форма 5 MM Големина Сјајот прашина ,Specular сјај сјајза нокти,tatto,Уметност

Please wait...