0
clear
  • топла продажба Универзална Топ Покривот Краток Камшик Завртка Антена Продолжување за Автомобил на Радио Црна Карбонски Влакна/Алуминиум Завртка-За Типот на антен
  • -20%
  • -20%
топла продажба Универзална Топ Покривот Краток Камшик Завртка Антена Продолжување за Автомобил на Радио Црна Карбонски Влакна/Алуминиум Завртка-За Типот на антен

топла продажба Универзална Топ Покривот Краток Камшик Завртка Антена Продолжување за Автомобил на Радио Црна Карбонски Влакна/Алуминиум

DEN 417.60

Достапност
Производот е достапен


Моден Вистински Карбонски Влакна/Алуминиум Завртка-Тип На Краток Кровна Антена Одговара за Универзален Автомобил Црна 3.5 см Бесплатен превозот
Објектот спецификите
• Предмет Тип : Aerials
• Item Висина : од 1,5 инчи
• Frequence Опсег : -
• Item Ширина : 1.5 cm
• Модел Година : 2012
• Автомобил Производител : Chevrolet
• Посебни Карактеристики : автомобил Aerials
• Надворешни Тестирање и Сертификација : CE
• Item Должина : 3.5 см
• Материјал Тип : карбонски влакна & легура
• Item Тежина : 0.35 kg
• Предмет Тип : Пред Претвори Сигнали
• Место на Потекло : Guangdong, Кина (Копно)
• is_customized : Да
Опис На Производот
Име : Алуминиум/Вистински Карбонски Влакна Завртка-Тип На Краток Кровна Антена
Спецификации Спецификација : 3.5 х 1,5 см x1.5cm
Стил : Завртка-Тип На Краток Кровна Антена
Материјал : Висок Квалитет На Алуминиум & 100% Реално Карбонски Влакна. Ултра Лесна Тежина
Надградба на Верзија На Нормалниот 3.5 см Антена!
Специјален Дизајн Антената Што Е Направен За Да Се Направи Вашиот Автомобил Стајлинг Изгледа Попаметни!
Боја : Црна само!
1 x Алуминиум/Вистински Карбонски Влакна Завртка-Тип На Краток Кровна Антена
1 сет x завртка
Пакување Детали
• Одделение Тип : парче
• Пакет Тежина : 0.200 kg (0.44 lb.)
• Пакет Големина : 13cm x 10cm x 10cm (5.12 во x 3.94 во x 3.94 во)

Кон својствата

Име На Модел:
SZCSL-138INCH-TXR12
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
3.5cm
Објектот Ширина:
1.5cm
Објектот Висина:
1.5cm
Објектот Тежина:
80g
Материјал Тип:
Карбонски Влакна/алуминиум
Специјални Функции:
anenna
Модел Година:
2016 година
Frequence Опсег:
/
Автомобил Производител:
Субару
Тип На Објект:
Aerials

Производи во категоријата

KOWELL 3inch Универзална Карбонски Влакна Шема Автомобил Автоматскиот Покрив Радио Антена Сигнал Aerials Камши

Внимание(многу важно) : На дното дупка големина : 9.8x5.2 cm,ве направи сигурни дека вашата оригиналнаантена

Опис На ПроизводотДел од stubby антенски во FUBA стил (Како што е прикажано на сликата)Оваа stubby антенски е кор

Новиот Дизајн Специјални со Празно Радио Ајкула Перка Антена Сигнал Надворешни Прошири Налепница За КИ

Внимание(многу важно) : На дното дупка големина : 9.8x5.2 cm,ве направи сигурни дека вашата оригиналнаантена

Име На Производ : Автомобил Ајкула Перка Радио Антена За Nissan Qashqai1 Пијанокако сликарство.2 Исклучителни н

Име на производ : Автомобил Ајкула Перка за Алфа РомеоОПИС : 1 Одговара за Алфа Ромео автомобил модел.2 Шт

100% Сосема нов и висок квалитет.Тоа е издржлив и лесен.Едноставен кориснички настава и лесен за употреба.

По гарантниот период, ќе ви го само за делови.5 mm (75 Omega) Стекнат : 20d B Излезна отпорност : 75Ω Способност се о

Автомобил Ајкула Стил Покривот AM / FM Радио Антена Навигација Спорт Стил Антенски за "ФОЛКСВАГЕН" Седиште

Please wait...