0
clear
  • PRYME АЛ-800 SMA-F Телескопски VHF/UHF Високо се Здобијат со можност да биде продолжен Антена за Kenwood TYT ТЦ-368 ТЦ-500 BaoFeng УВ-5R GT-3 УВ-82 BF-F8+
  • -20%
  • -20%
PRYME АЛ-800 SMA-F Телескопски VHF/UHF Високо се Здобијат со можност да биде продолжен Антена за Kenwood TYT ТЦ-368 ТЦ-500 BaoFeng УВ-5R GT-3 УВ-82 BF-F8+

PRYME АЛ-800 SMA-F Телескопски VHF/UHF Високо се Здобијат со можност да биде продолжен Антена за Kenwood TYT ТЦ-368 ТЦ-500 BaoFeng

DEN 671.52

Достапност
Производот е достапен


АЛ-800 АЛ 800 AL800 SMA-Женски Телескопски VHF/UHF Двојна Бенд High се Здобијат со можност да биде продолжен Антена(SMA-Женски Конектор)
Спецификации :
Стекнат : 3.2 d B(VHF)/5.6 d B(UHF)
Енергија : 50 W Max.
Отпорност : 50 ohm
Конектори : SMA-Женски
Пакет Содржи :
1× АЛ-800 SMA-Женски VHF/UHF Dual Band Антена
Слики :

Кон својствата

Тип:
Додатоци
Бренд Име:
HIROYASU
Фреквентен Опсег:
vhf/uhf двојна бенд
Број На Модел На:
АЛ-800
Број На Модел На:

Производи во категоријата

Секоја цел, ќе добие подарок , Како на сликаЗвучник Микрофон микрофон за Yaesu Vertex Радиоапарат vx160апарат vx35

Baofeng Преносни Радио Вистински Дом полначот со ЕУ или САД Адаптер За Baofeng УВ82 UV82 ДодатоциAnswer : ______________________

Техничка Спецификација Фреквенција : 144 / 430 MHz Стекнат : 2.15 / 5.0 d Bi Max Моќност : 100 WATTS V S W Р : LESS1.5 Отпорност : 50

Секоја цел, ќе добие подарок , Како на слика100% СОСЕМА НОВ БАТЕРИЈАТА 1500 Mah Liion Батерија Liion за QUANSHENGLiion Бат

Враќање1.Сите пратката со регистрирани воздух mail.Ако вашата нарачка предмети со батерија,обично, ние ќе

СПЕЦИФИКАЦИИ име на ПроизводVERTEXапарат vx820 програмирање кабел МоделRPCY820UКарактеристикиUSB порта за прогр

Професионални TDMA Аналогни Дигитални Радио RS629 D UHF 4 W / 1 W DMR двонасочна радио воки токи со SMS ВОКС Група Пов

Спецификација : Фреквенција : 144 / 430 MHz Стекнат : 144 MHz 2.15 d Bi / 430 MHz 3 d Bi Max енергија : 50 W V S W Р : Помалку Од 1,5 От

МЗ34 PTT Звучник Микрофон за Yaesu Радио мз34 Воки Токи Делови двонасочна Радио Додатоци Рамо благајничките р

Секоја цел, ќе добие подарок , Како на сликаЗвучник Микрофон за полнење за Motorola радио GP328 GP340 GP360 GP380 со UHF /

Секоја цел, ќе добие подарок , Како на сликаPTT Радио Слушалка МИКРОФОН за полнење за Motorola MTH600 МТН800И mth650 т

Секоја цел, ќе добие подарок , Како на сликаТајните Акустична Цевка Слушалки / Слушалка За Yaesu Vertex Радиоа

Секоја цел, ќе добие подарок , Како на сликаTCBEK29 N Најновите двонасочна радио Автомобил полнач за Батериј

Функција : DB9 сериски порт , може да работи со двете десктоп и лаптоп, RIBПомалку Програмирање Кабел компат

КАРАКТЕРИСТИКИМонтажни транспарентен акустична цевка ,јасен звук перформансиИнтегрирани ПЗЗ и микроф

Секоја цел, ќе добие подарок , Како на сликаЕ Радио за автомобил Батеријата Eliminator Адаптерот за полнење з

Секоја цел, ќе добие подарок , Како на слика1 PIN Десен Агол Слушалка за полнење за Motorola Радио 6200 5800 двонасо

Карактеристики : IP54 отпорен на Вода + Kevlar армиранокабел Мал, лесен и едноставен за употреба Мерки за само

Секоја цел, ќе добие подарок , Како на сликаВакуум цевки слушалка за Yaesu VX1 R VX3 R VX5 R VXT10 VXT20 воздух водич слу

wyприклучокstartЖешка Стока$3.99$28.99$14.99$4.59$18.99$8.99$5.99$4.99wyприклучоккрајОпис на производот : Оваа ставка е сетов

Секоја цел, ќе добие подарок , Како на сликаRPCMS / 25 за полнење за Motorola аналогни САБЈА напишете фреквенција

Бренд и Модел : Retevis К00110.Боја : Црна Грлото микрофон може лесно да биде скриен под јаки премногу.Простор н

Please wait...