0
clear
  • DIYSECUR 7 инчен Жичен Видео Врата Телефон Врата Home Security Спогодба Систем 1-Во 1-Out RFID
  • -20%
  • -20%
DIYSECUR 7 инчен Жичен Видео Врата Телефон Врата Home Security Спогодба Систем 1-Во 1-Out RFID

DIYSECUR 7 инчен Жичен Видео Врата Телефон Врата Home Security Спогодба Систем 1-Во 1-Out RFID

DEN 6186.72
DEN 5073.00

Достапност
Производот е достапен


Како да се следат надвор : Во stanby на чекање, притиснете *Следење на копчето* , мониторот ќе се покаже сликата надвор, тогаш ќе може да види што се случува надвор, следење на време ќе трае 30 години.
Како да се отвори вратата : Кога некој притиснете *Call копчето* , можете да притиснете на *копчето Отклучи* за да се отвори вратата за вашите гости. (Ако сте треба комплет со Сала-Да-Соба спогодба функција, ве молиме проверете друг објект во нашата продавница). Долго притиснете го копчето повторно, јачината на звукот ќе се промени во друг режим. За внатрешна монитор, 7 LCD екран во боја ви дава поглед, бела боја го прави да се погледне повеќе модерни . Ако не притиснете на копчето по разговорот е завршен.

Кон својствата

Бренд Име:
DIYSECUR
Samrt Дома Интерфејс:
No
Комуникациски Интерфејс:
Жичен
Контрола На Пристап:
Индуктивни Картичка
Екранот Големина на Екранот(инчи):
7
Сензор Големина(Инчен):
1/4
Број На Модел На:
V70F-ID
моќност:
AC 110V - 240V
Одговарање На Режимот:
Hands-free
IP Камера Интерфејс:
No
Технологија:
Дигитални
Зона За Внесување:
Никој
Тип:
Спогодба Систем
Камерата тип на Сензор:
CMOS
Агол На Гледање (°):
90
Врата:
Yes
Комплет За Конфигурација:
Еден на еден видео doorphone
Големина:
241 x 151 x 23mm
Инсталација:
Монтирање На Ѕид
Метод На Конекција:
Жичен
Екран Тип:
боја
Водоотпорен:
Yes
Материјал:
Пластични
Резолуција:
700 ТВ линија
Камерата:
Бои
моќност:
AC 110V - 240V

Производи во категоријата

Ние сме повеќе од среќни да го следат вашите упатства.4 GHz дигитални фреквенција обезбедува strongand стабил

4 GHz дигитални фреквенција Надградена верзија 7" допир копче rainproof безжична видео спогодба врата1...

Притисни Notificaiton1 По посетител повици или да го подесувате алармот, ПИР откривање, движење откривање, i OS

Второ : испорака брзина Еден отворено камерата поддржува до 3pcs затворен набљудувачите и обратно;16...

Внатрешна единица е тенок и назадмонтира на ѕид за да ги зачувате вашиот домашен простор Избор на мулти

започнетекрајот7" RFID Видео Врата ТелефонСпогодба Врата Со Допир Копчето Ноќ Визија>>>Вовед : На систем за

* Backвисат disign, исто така, е една од предностите,со кои се следи бидат инсталирани повеќе лесно и удобен...

V43 E Екран 4.(Ве молиме имајте во предвид електрични заклучување на под фотографијата не е вклучена, ако т

Со микротехнологија на обработка, автодалечински управувач, одлични перформанси и висока сигурност На

Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив! Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕ

10 Единици Стан Спогодба Жичен 7" Видео Врата Телефон Видео Вратата за Влез Систем Спогодба Врата Home Security

Ова видео врата телефонот усвојува различен дизајн Можете да планината надвор, но ние ви препорачуваме

6 W Времето доказ, оксидација доказ, трајни легура отворено вратата станица, поддршка! Поддршка 2 / 3 / 4 / 5 / 6

3 Стан Жичен Видео Врата Телефон Спогодба Систем 7"Инчен Монитор IR Камера за Видео Спогодба Door Phone Вратат

V80 P Екран 7" широк агол TFT LCD, 16 : 9 Екран со Резолуција 800*RGB*480 Моќност AC100 V240 V 50 Hz60 Hz Одложување Повикувајќи в

Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор Нашата цел е задоволство

Се здобијат со контрола : auto 3.Време на разговор губеа : 120 S 5.Притиснете го следи копчето и потоа разговор

Видео Врата Телефон Спогодба 7"Инчен Видео Врата на Врата Спогодба RFID Надворешна Единица за Контрола на

Please wait...