0
clear
  • Кам Синџир 25H-98L За ХОНДА CB125
  • -20%
  • -20%
Кам Синџир 25H-98L За ХОНДА CB125

Кам Синџир 25H-98L За ХОНДА CB125

DEN 444.00
DEN 404.00

Достапност
Производот е достапен

Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени.
Кам Синџир 25 H-98 L За ХОНДА CB125
Објектот Specifec
Бренд : Unbranded
Гаранција : Да
Земја/Регион на Производство : Кина
Производителот Дел Број : не се применува
Тип : Мотоцикл Cam Синџир 25 H 98 L
Материјал : Челик
-
Детали За Производот :
Состојба : 100% Сосема Нов
Синџир Тип : 25 H
Синџир Должина : 98 Линк
Материјали : Челик
Во Боја : Како На Сл Прикажани
Теренот : 1/4"(6. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Ние само брод да се потврди цел адреси. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.3 мм)
Linkplate(Дебелина) : 0. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.039"(1mm)
Валчести Линк Плоча(Висина) : 0. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Нашата цел е задоволството на клиентите!
1. (Освен некои земји и APO/FPO)
2.9 mm(max)
Pin Diam : 0.
Fitment :
За ХОНДА БЛАГАЈНИЧКИ 125
1.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно.35 mm)
Валчести Линк Ширина : 0. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.18 mm)
Черупка Diam : 0.9 mm(max)
Просек Затегнувачка Stength(Килограми) : 1278/520kgf(мин)
Молчи Синџир
Добра отпорност на абење
Пред-протегала и анти-замор
Пакет Се Вклучени :
1 x 25 H 98 Линк Cam Синџир
Answer : ___________________________ NOTE :
Споредете ги вашите година/направат/модел пред да го купат, а ако не сте сигурни, ве молиме контактирајте не со било какви прашања. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.31 mm(max)
Dver-Сите Ширина Riv : 0. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.

Кон својствата

Бренд Име:
H2CNC
Тип На Објект:
Синџир Поставува
Име На Модел:
TCH002
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CC
Објектот Должина:
10inch
Објектот Ширина:
1inch
Објектот Висина:
1inch
Објектот Тежина:
0.11kg
Објектот Дијаметар:
1inch
Материјал Тип:
Челик
Специјални Функции:
кам времето синџир

Производи во категоријата

Пластични CRF Задните Chai n Водич Guard Внимание : Овој Синџир Водич има 2 стил одговара различни Велосипед, ве

Вие ќе примите објект исто како и сликите.Ние покажа на превозот време на клиенти, па не е ни остави нега

Plugandplay, директно одговара, лесна инсталација.Погодни За : Може дасум Командант 1000 4x4 2012Може дасум Команда

KXF главниот дел на задната суспензија Ролери Синџир ставка опис Боја како на сликата подолу Пакет вклуч

Чувајте ги чисти вашиот мотор синџир со оваа многу практични синџир за чистење со четка алатка...

136 142 144 152 158 25 H Синџир Резервни Господар Линкови Мотокрос За 47cc 49cc Мини Dirt АТВ Моторни Џеб Велосипеди Minimot

Состојба : 100% Сосема НовГолемина : Како На СликатаТежина:Околу 150gЗа Хонда XR50, CRF50 или нивни копии, Кинеск

ЗА ЈАМАХА ВОИН YFM350 RAPTOR CAM ВРЕМЕТО СИНЏИР ЈАПОНИЈА MOTO4 ГОЛЕМА МЕЧКА WOLVERINE 350Детали За Производот : Состојба

Ролери Синџир Лизгачот Tensioner Тркала УпатствоЦентар Дупка (имајќи внатрешен Дијаметар) 8мм Или 10мм

Боја : како на сликатаМатеријал : Специјален Пластични посилни и медалШтити главниот дел на задната сус

5,Ние само брод да се потврди цел адреси.Овие трошоци не се вклучени во точка цена или превозот цена.Firtly,в

Синџир Лизгачот Упатство100% Сосема Нова Боја : Како на сликата Материјал : Специјален Пластични посилниШ

Боја : како на сликатаМатеријал : Специјален Пластични посилни и медалШтити главниот дел на задната сус

100% Сосема Нов.Материјал : АлуминиумБоја : Како На СликатаМерење : 74*33*17 MMЗаградата центар до центар : 70mmВи

Синџир Guard Водич За KTM FITMENT : (0817) KTM 125530 сите модели KTM (08 само)690 Супер Enduro, (0916) 690 Enduro Р KTM 2007 SX & SXF Модели само

Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за

128 Линкови #25 H Синџир Со Master Линк За Гас & Електрични Скутери, Мини Велосипеди, Мини Велосипеди Џеб​Состо

Синџир Водич Guard100% Сосема НовМатеријал : CNC 6061T6 Легури со Висок Квалитет CNC машински палка алуминиумска

Спецификации : Боја : Црна / Црвена / Бела(Ве молиме да ги споделите со нас боја што би сакале.Можете да ост

100% Сосема Нов.Материјал : АлуминиумБоја : Како На СликатаМерење : 93*80*28 MMЗаградата центар до центар : 73 MMВи

Пластични Синџир Водич Синџир GuardHusqvarna FC250 20142016 FC350 20142016 FC450 20142016 FE250 20142016 FE350 20142016 FE350 S 2016 ГОДИНА FE450 20142016 TC1

Youcheng моторни специјализирана во извоз на Скутер делови,GY6 мотор делови,АТВ моторот и делови од 50cc да 800cc

KTM главниот дел на задната суспензија Синџир Лизгачот Slide Упатство 100% Сосема Нова Боја : портокал, како с

БФБ 125cc 140cc 150cc 160cc Dirt Bike делови на Синџирот на Лизгачот ph08 ph07 Јама Велосипед Делови НОВИ 100% Сосема Нова Бо

Please wait...