0
clear
  • 3 бои 30pcs 57mm/2.24 Круг Една Кука Клип Тест Сонда за Електронско Тестирање
  • -20%
  • -20%
3 бои 30pcs 57mm/2.24 Круг Една Кука Клип Тест Сонда за Електронско Тестирање

3 бои 30pcs 57mm/2.24 Круг Една Кука Клип Тест Сонда за Електронско Тестирање

DEN 431.52

Достапност
Производот е достапен

3 mm Crimp Терминал Машки Лопата Конектор Бесплатен превозот САД$ 38.
Политика На Враќање
·Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да се вратите/размена во 14 денови со полно пари за наплата (со исклучок на превозот), се додека производи се во оригиналната форма.65" Тест Кука Сонда Пролет Клип за PCB SMD IC DIY Бесплатен Превозот НОВИ САД$ 8.
6) Ние ќе брод до адресата што ја внесовте во текот на исходот на процесот, отколку вашиот aliexpress превозот адреса.ви благодариме!
Меѓународни Купувачи Забелешка :
1. )Предмети се испраќаат од кина. Сите наредби обично се испраќаат надвор во рок од 2 работни дена за плаќање добиваат избришани. Овие трошоци се на купувачот одговорност.50 /многу
500 парчиња / многу
Бесплатен превозот 50 PCS Жолта Леплива Заклучување Брз Splice 12-10 AWG Wire Конектор US$ 6.00 /многу
2000 парчиња / многу
Бесплатен превозот 10pcs Двојно-заврши Крокодил Алигатор Клипови Жица Доведе Тест Клип US$ 5. Ние се стремиме да се одговори на сите прашања и да ги реши сите проблеми што е можно побрзо.
Среќно и Имаат пријатен шопинг искуство! Задржи во допир и се надеваме дека ќе се видиме повторно наскоро!
3 бои 30pcs 1.превозот цена, ве молиме контактирајте со нас.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена.24" Grabbers Сонди SMD IC Кука Тест Кабел Клип Заварување PCB SMD IC DIY
Карактеристики :
Моќен пролет влече мин куки да се сфати мали компоненти цврсто и да се избегне било краток спој
Слободни раце за поправка
Можете да се поврзете на клиповите во мулти-метар или DC моќност од олово
Тоа ќе ви помогне да ги тестираат IC или поправка на мобилен телефон и други мини електронски производи повеќе conve niently
♦Севкупната Должина : Околу. 4 mm
♦Боја : Црна, црвена, жолта
♦Пакетот Вклучува :
10 x Black тест кука
10 x црвено тест кука
10 x жолта тест кука
Информации За Исплата
·Ние го прифаќаме Зачувам само служба. Ако имате било какви прашања, нашата Служба за корисници службеници добредојде на е-маил или јавете ни се.
·Ние сме во состојба да рефундирање на вашите пари, без превозот цена.24"
♦Кука Должина : Околу. Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во aliexpress се совпаѓа со адресата што би сакале ни да брод
5) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.96 /многу
50 парчиња / многу
Нови 2000 КОМПЈУТЕРИ 6. ве молиме контактирајте со нас пред да брод вашата нарачка назад, ние ќе ви ја врати адреса, По што доби пакет ние ќе рефундирање или размена за вас .00 /многу
50 парчиња / многу
500 ЦРВЕНО 22-18 AWG МАГАРЕШКИ ЗАКЛУЧУВАЊЕ БРЗ SPLICE WIRE КОНЕКТОР БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ САД$ 31.

Кон својствата

Вкупна Должина:
57mm/2.24
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)

Производи во категоријата

Алигатор клипови често се користат во училиштето физика лаборатории за брзо и евтино да се соберат кола

Добредојдовте на Oweis Електроника (хонг конг) Дорис продавницаНие снабдувач Идентичен, Транзистори, Диод

50pairs / многу HWCL03 Големи Димензии Алигатор Клипови 50pcs Црвено & 50pcs Црна Тест Сонда Менгеме Clip Length 43.5 MM

BI0001582Спецификација : 100% сосема нов и добар квалитетИдеален за полначи информации за Батеријата (Соларен

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Алигатор клипови можат да се користат електрични или лаборатори

Пакет се вклучени : 1 x Автомобил Clipза запалка приклучок за Моќ Штекер Карактеристики : 1.Отпорни на топли

20 Pcs Еден / Dual Двојнозаврши Жица Тест Води Алигатор Клипови Jumper Product Име : Алигатор Клипови ТестПримена : Т

BI0001582Спецификација : 100% сосема нов и добар квалитетИдеален за полначи информации за Батеријата (Соларен

120pcs 45mm Црна,Црвена,Зелена,Жолта,Бела,Сина Алигатор Клип,Замена на Жица Алигатор Кабел Клип,тест клипОпи

1pc КАКО611 електрични врвка за околу рака antistatic хривнија wristband со алигатор клипови за поправка на електро

50pairs / многу HWCL02 Средни Алигатор Клипови 50pcs Црвено & 50pcs Црна Тест Сонда Менгеме Клип Должина 35 MM

10 PCS Висок Квалитет 4mm Целосно Изолирани Штекер Тест Менгеме Жица Клип Крокодил Алигатор КлиповиОпис : Т

Контакт 1 Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата email и ние ќе ви о

Име на производ : Тест Кабел;Дизајн : Банана Приклучок за да Алигатор Клип;Примена : Тестирање РаботаЖица

100% сосема нов и висок квалитет.Овој производ е за било кој мобилен телефон за поправка соодветни и неопх

BI0001582Спецификација : 100% сосема нов и добар квалитетИдеален за полначи информации за Батеријата (Соларен

100% Сосема Нов и Висок Квалитет Клипот материјал : (месинг) Бакар Висок Квалитет на Батеријата тест клип,

300pcs 35mm Црна,Црвена,Зелена,Жолта,Бела,Сина Алигатор Клип,Замена на Жица Алигатор Кабел Клип,тест клипОпи

Please wait...